LİGWorld Cup - Qualification Asia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili15.29 / 90
Rating6.34
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.001.96
Başarılı dripling
0.000.65
Kazanılan ikili
5.298.48
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
J-League CupNone · Japan · 2nd Place
🥈
KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2024/2025 · Netherlands · 2nd Place
🥈
J-League Cup2022 · Japan · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
4
17
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Faul1
İlk 1113 yedek
2025/26
13
228
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan20%56
Müdahale9
Faul65 kazanılan
İlk 11310 yedek
2024/25
43
3.017
2
3
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas31
Drible16%47 başarı
İkili kazanılan214%59
Müdahale107
Faul3742 kazanılan
İlk 11349 yedek
G+A / 900.15
Kart4
2023/24
5
283
0
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan19%59
Müdahale7
Faul45 kazanılan
İlk 1132 yedek
G+A / 900.32
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 113723 yedek girdi
KART4
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %67
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-145%75
- 4-3-310%17
- 3-4-34%7
- 4-1-3-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | GO Ahead EaglesH | 5-2 | 12 | 0 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Fortuna SittardA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | UtrechtA | 1-4 | 5↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | ADO Den HaagH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | NAC BredaH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | FeyenoordA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | TwenteH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | GO Ahead EaglesA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2026 | Shakhtar DonetskH | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | HeerenveenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2026 | Shakhtar DonetskA | 3-0 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Fortuna SittardH | 2-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | AjaxH | 1-1 | 43 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | NEC NijmegenH | 1-3 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | TelstarA | 0-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 21.01.2026 | ExcelsiorH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | FC VolendamH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | TwenteH | 3-2 | 75 | – | 6.9 | ||
| 22.05.2025 | HeerenveenH | 4-1 | 61 | 1 | – | 7.5 | |
| 18.05.2025 | Almere City FCH | 1-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2025 | TwenteA | 2-3 | 64 | 1 | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | GroningenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | GO Ahead EaglesA | 0-3 | 78 | – | 7.5 | ||
| 24.04.2025 | NAC BredaH | 1-1 | 17↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 13.04.2025 | HeraclesA | 1-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 13.03.2025 | TottenhamA | 3-1 | 80 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2025 | TottenhamH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | HeerenveenA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 20.02.2025 | GalatasarayA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 13.02.2025 | GalatasarayH | 4-1 | 77 | – | 7.6 | ||
| 02.02.2025 | Willem IIA | 0-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 30.01.2025 | Ferencvarosi TCA | 4-3 | 45↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 26.01.2025 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.01.2025 | AS RomaH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | UtrechtA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.01.2025 | PSV EindhovenA | 2-2 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | TwenteH | 1-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | NAC BredaA | 1-2 | 77 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2024 | LudogoretsA | 2-2 | 88 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 08.12.2024 | AjaxH | 2-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 01.12.2024 | HeraclesH | 1-0 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 28.11.2024 | GalatasarayH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | Sparta RotterdamA | 1-2 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Willem IIH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | FenerbahceH | 3-1 | 88 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | FeyenoordA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | TottenhamA | 1-0 | 66 | – | 5.9 | ||
| 19.10.2024 | PSV EindhovenH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | Fortuna SittardA | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | Athletic ClubA | 2-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | UtrechtH | 1-2 | 63 | – | 6.2 | ||
| 25.09.2024 | IF ElfsborgH | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2024 | PEC ZwolleA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.09.2024 | HeerenveenH | 9-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2024 | WaalwijkA | 0-3 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 25.08.2024 | GroningenA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2024 | NEC NijmegenH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 10.08.2024 | Almere City FCA | 0-1 | 90 | 1 | 8.0 |
PİYASA DEĞERİ€3.00M-25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-09
V-V. Nagasaki
→
Cerezo Osaka
free transfer
V-V. Nagasaki
→
Cerezo Osaka
free transfer
2020-02-01
Momoyama Gak.
→
V-V. Nagasaki
free transfer
Momoyama Gak.
→
V-V. Nagasaki
free transfer
2016-04-01
Hig. Fukuoka HS
→
Momoyama Gak.
free transfer
Hig. Fukuoka HS
→
Momoyama Gak.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
SakatlıkKadroda yok
4 maç
02.2026
SakatlıkŞüpheli
2 maç
12.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
11 maç
09.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2025
DarbeKadroda yok
1 maç
04.2025
DarbeŞüpheli
1 maç
03.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 138 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.7Eredivisie 2025
PERFORMANS65.7138 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper
51.4
Defansif bek
51.1
Ofansif bek
48.8
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 62/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%75
Dakika
%34
Değer / getiri
%13
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%78
Dakika
%39
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.26
3
100
Ortalama rating
6.53
7.1
92
Performans skoru
65.7
74
89
Pas arası / 90
1.3
2.2
59
İkili mücadele kazanma
52
62
84
Blok / 90
0
1.2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fran GámezAlbacete · 34
%95
0gol
7asist
71scout
€200K
Segunda División
Gabriel SuazoSevilla · 28
%92
0gol
2asist
68scout
€7.00M
La Liga
Aurelien PlatretBoulogne · 22
%89
2gol
3asist
76scout
€500K
Ligue 2
Shaquille PinasHammarby FF · 27
%80
2gol
1asist
72scout
Allsvenskan
Alexandre LaurayLe Mans · 29
%75
0gol
2asist
77scout
€600K
Ligue 2
Enzo DíazSao Paulo · 30
%75
0gol
5asist
65scout
Serie A
Christopher LenzFortuna Düsseldorf · 31
%68
0gol
1asist
58scout
€400K
2. Bundesliga
BusanelloMalmo FF · 27
%60
0gol
2asist
73scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
