LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.12
Şut
0.001.47
Kilit pas
0.001.10
Başarılı dripling
0.000.86
Kazanılan ikili
0.005.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Supercopa do Brasil2025 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2024 · Brazil
🏆
Coppa Italia2023/2024 · Italy
🏆
Trofeo de Campeones2022 · Argentina
🥈
Liga Profesional Argentina2022 · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa2019/2020 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2025/26
28
735
0
1
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas9
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan46%46
Müdahale14
Faul912 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11622 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2024/25
30
1.540
4
4
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%53 isabet
Kilit pas31
Drible22%44 başarı
İkili kazanılan92%43
Müdahale28
Faul2920 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 111515 yedek
G+A / 900.47
Kart51
2023/24
40
1.492
3
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%50 isabet
Kilit pas19
Drible25%45 başarı
İkili kazanılan97%50
Müdahale33
Faul1320 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111624 yedek
G+A / 900.3
Kart4
2022/23
54
2.940
11
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut74%47 isabet
Kilit pas31
Drible55%44 başarı
İkili kazanılan192%43
Müdahale44
Faul3847 kazanılan
Ofsayt5
İlk 113420 yedek
G+A / 900.4
Kart101
2021/22
30
1.161
1
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas11
Drible28%53 başarı
İkili kazanılan101%47
Müdahale23
Faul3128 kazanılan
İlk 111218 yedek
G+A / 900.23
Kart8
2020/21
7
461
1
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas8
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan38%47
Müdahale6
Faul37 kazanılan
İlk 1152 yedek
G+A / 900.39
Kart1
TOPLAM GOL92 penaltı
İLK 113758 yedek girdi
KART13
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-164%70
- 3-5-213%14
- 4-4-210%11
- 3-4-2-12%2
- 3-4-1-21%1
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | BournemouthA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | Crystal PalaceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | TottenhamA | 1-0 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | SunderlandH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Crystal PalaceA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | Manchester CityH | 3-3 | 1↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | West HamA | 2-1 | 2↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | LiverpoolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | BournemouthH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | FulhamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | BrightonA | 1-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 26.01.2026 | LeedsH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | BurnleyA | 0-0 | 69 | 4 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | ArsenalH | 0-1 | 75 | 2 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | ChelseaA | 2-0 | 79↑ | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | Nottingham ForestH | 3-0 | 73 | – | 6.3 | ||
| 02.12.2025 | BournemouthA | 0-1 | 80 | 1 | – | 6.5 | |
| 29.11.2025 | NewcastleH | 1-4 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 24.11.2025 | Manchester UnitedA | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | FulhamH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | SunderlandA | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | TottenhamH | 0-3 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 70 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | Crystal PalaceH | 2-1 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 29.09.2025 | West HamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Aston VillaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | WolvesA | 2-3 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | BrightonH | 2-0 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | LeedsA | 1-0 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | NewcastleA | 0-1 | 76 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 18.05.2025 | SouthamptonH | 2-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | FulhamA | 1-3 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.05.2025 | IpswichH | 2-2 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | 23↑ | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | ArsenalH | 1-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 02.04.2025 | LiverpoolA | 1-0 | 78 | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | West HamH | 1-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 08.03.2025 | WolvesA | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.02.2025 | BrentfordA | 1-1 | 90 | 5 | 7.7 | ||
| 22.02.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Crystal PalaceA | 1-2 | 86 | 1 | 1 | 4 | 8.3 |
| 12.02.2025 | LiverpoolH | 2-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 08.12.2024 | VitoriaH | 2-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 04.12.2024 | CriciumaA | 0-3 | 60 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | InternacionalH | 3-2 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.11.2024 | Fortaleza ECA | 0-0 | 20↑ | 2 | 6.0 | ||
| 20.11.2024 | CuiabaA | 1-2 | 57 | 2 | 6.7 | ||
| 13.11.2024 | Atletico-MGH | 0-0 | 89 | 2 | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | CruzeiroA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.10.2024 | InternacionalA | 1-1 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.10.2024 | JuventudeH | 4-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 17.10.2024 | FluminenseH | 0-2 | 96 | 3 | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | BahiaA | 0-2 | 24↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 29.09.2024 | Atletico ParanaenseH | 1-0 | 61 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | GremioA | 3-2 | 86 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 01.09.2024 | CorinthiansA | 2-1 | 56↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2024 | NewcastleA | 1-0 | 9↑ | 1 | 6.9 |
ŞUT22
GOL0
xG1.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%55
- Açık oyun3%14
- Duran top2%9
- Taç sonrası2%9
- Korner2%9
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%68
- Kafa4%18
- Sol ayak3%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 6 %27
- 61-75' 5 %23
- 76-90+' 8 %36
AKSİYON HARİTASI472 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR472
- Pas245%56
- Top kazanma40%9
- Top teması35%8
- Faul28%6
- Hava topu28%6
- Çalım20%5
- Müdahale14%3
- Kurtarılan şut11%3
- Top kaptırma10%2
- Korner kazandırma7%2
PİYASA DEĞERİ€15.00M+7.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 191 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-01-01
Racing Club II
→
Racing Club
-
Racing Club II
→
Racing Club
-
2018-07-01
Racing Club U20
→
Racing Club II
-
Racing Club U20
→
Racing Club II
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
7 maç
03.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 735 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.6Premier League 2025
PERFORMANS50.4735 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
59.6
Box-to-box orta saha
58.9
Top kapan ön libero
57.0
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%72
Dakika
%49
Değer / getiri
%83
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%76
Dakika
%72
Değer / getiri
%89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
35.76
72
50
Performans skoru
50.4
76
66
Kilit pas / 90
1.1
1.4
79
Ortalama rating
6.47
7.2
90
Müdahale / 90
1.71
2
86
Dakika güvenliği
38
82
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gady BeyukuModena · 20
%95
1gol
1asist
69scout
€2.20M
Serie B
Joshua KingFulham · 18
%95
1gol
2asist
73scout
€1.00M
Premier League
Shunsuke SaitoKVC Westerlo · 20
%89
0gol
1asist
59scout
Jupiler Pro League
Matteo DagassoPescara · 21
%77
1gol
4asist
77scout
€3.00M
Serie B
Mathias Pereira LageFC St. Pauli · 29
%70
2gol
2asist
55scout
€2.50M
Bundesliga
Chris RiggSunderland · 18
%68
1gol
1asist
58scout
Premier League
Fredrik Pau Vilaseca ArdraaStromsgodset · 19
%63
2gol
3asist
69scout
Eliteserien
Jorg SchreudersGroningen · 21
%60
0gol
1asist
67scout
€1.50M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Flamengo