LİGAllsvenskan
BU SEZON2G · 0A
Gol20.75 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.26 / 90
Kilit pas31.13 / 90
Başarılı dripling51.88 / 90
Kazanılan ikili197.15 / 90
Rating6.81
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
2.261.16
Kilit pas
1.130.39
Başarılı dripling
1.880.39
Kazanılan ikili
7.151.93
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
UEFA Europa Conference League2022 · Djurgardens IF · 14 maç
7gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Allsvenskan2022 · Sweden · 2nd Place
🥈
Premier League International Cup2016/2017 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
14
239
2
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas3
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan19%50
Müdahale1
Faul58 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11212 yedek
G+A / 900.75
Kart2
2025/26
11
233
0
0
6.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan5%21
Faul21 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1129 yedek
2023/24
44
1.963
6
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%58 isabet
Kilit pas21
Drible36%47 başarı
İkili kazanılan150%49
Müdahale28
Faul3043 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112123 yedek
G+A / 900.37
Kart3
2022/23
38
2.082
8
5
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%56 isabet
Kilit pas28
Drible44%52 başarı
İkili kazanılan170%47
Müdahale33
Faul3047 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112216 yedek
G+A / 900.56
Kart4
2021/22
26
1.006
3
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas14
Drible19%59 başarı
İkili kazanılan74%52
Müdahale12
Faul1926 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111115 yedek
G+A / 900.45
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 111428 yedek girdi
KART2
FORMA99
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%59
- 4-3-35%14
- 3-4-2-13%8
- 4-1-4-13%8
- 4-4-22%5
- 4-5-12%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Vasteras SK FKH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2026 | Degerfors IFA | 0-1 | 22 | 0 | 6.6 | ||
| 20.07.2026 | Orgryte ISA | 0-0 | 6↑ | – | – | ||
| 13.07.2026 | HalmstadH | 3-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 06.07.2026 | BK HackenA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2026 | IF BrommapojkarnaH | 1-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2026 | SiriusH | 2-3 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | AIK StockholmA | 2-4 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2026 | IFK GoteborgH | 6-0 | 16↑ | 2 | 2 | 8.9 | |
| 26.04.2026 | Hammarby FFH | 1-1 | 28↑ | – | 7.2 | ||
| 22.04.2026 | IF ElfsborgA | 2-1 | 63 | – | 6.7 | ||
| 17.04.2026 | Malmo FFH | 0-1 | 15↑ | 1 | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | Kalmar FFH | 3-2 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2026 | GaisA | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | AuxerreH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | StrasbourgA | 2-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 04.01.2026 | LorientA | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | AuxerreA | 3-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 28.11.2025 | RennesH | 0-1 | 71↑ | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | Stade Brestois 29A | 3-2 | 78 | 1 | 5.6 | ||
| 09.11.2025 | NiceH | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | NantesA | 0-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 29.10.2025 | LensH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | LilleA | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | ToulouseA | 4-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2024 | MonacoH | 2-5 | 24 | – | 6.5 | ||
| 17.03.2024 | ReimsA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | Clermont FootH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | NantesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2024 | LyonH | 1-2 | 75 | – | 6.7 | ||
| 18.02.2024 | MontpellierA | 3-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 09.02.2024 | MarseilleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2024 | LorientH | 1-2 | 11↑ | 1 | 7.0 | ||
| 27.01.2024 | NiceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2024 | ToulouseH | 0-1 | 66 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2023 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 71 | – | 6.5 | ||
| 17.12.2023 | MontpellierH | 0-1 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 10.12.2023 | Stade Brestois 29H | 0-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 03.12.2023 | LilleA | 2-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 26.11.2023 | LorientA | 2-3 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 12.11.2023 | NantesH | 3-1 | 11↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.11.2023 | LyonA | 1-1 | 70 | – | 6.5 | ||
| 29.10.2023 | Le HavreH | 0-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 22.10.2023 | MonacoA | 2-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 07.10.2023 | NiceH | 0-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 01.10.2023 | ToulouseA | 3-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 24.09.2023 | StrasbourgH | 0-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 16.09.2023 | LensA | 0-1 | 62 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 03.09.2023 | ReimsH | 2-2 | 80 | 1 | – | 6.7 | |
| 20.08.2023 | Malmo FFA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2023 | IFK GoteborgA | 2-1 | 89 | 1 | 8.0 | ||
| 03.08.2023 | FC LuzernA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.07.2023 | Mjallby AIFA | 0-1 | 72 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 27.07.2023 | FC LuzernH | 1-2 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.07.2023 | IF ElfsborgH | 0-4 | 58 | – | 6.5 | ||
| 17.07.2023 | Malmo FFH | 2-0 | 77 | 3 | 7.0 | ||
| 08.07.2023 | IFK VarnamoA | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 02.07.2023 | Varbergs BoIS FCH | 2-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 11.06.2023 | IFK NorrkopingH | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.06.2023 | IF ElfsborgA | 1-1 | 45↑ | 1 | 2 | 7.2 |
ŞUT13
GOL2
xG0.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%69
- Serbest vuruş1%8
- Kontra atak1%8
- Açık oyun1%8
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%62
- Sol ayak3%23
- Kafa2%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 11 %85
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 134 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-02-08
Swansea
→
Djurgården
€700k
Swansea
→
Djurgården
€700k
2018-07-14
Sunderland
→
Swansea
€2.30m
Sunderland
→
Swansea
€2.30m
2016-07-01
Sunderland U18
→
Sunderland
-
Sunderland U18
→
Sunderland
-
2015-07-01
IF Bromma U19
→
Sunderland U18
?
IF Bromma U19
→
Sunderland U18
?
2015-01-01
IF Bromma U17
→
IF Bromma U19
-
IF Bromma U17
→
IF Bromma U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
SakatlıkKadroda yok
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 202 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.4Allsvenskan 2026
PERFORMANS76.2202 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-30.1
ROL UYUMU2026
Bitirici
67.3
Pivot forvet
63.7
İçe kat eden kanat
63.4
Role fit sinyali var ama confidence 68/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%91
Dakika
%32
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%92
Dakika
%32
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
76.2
78
98
Gol / 90
0.89
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.421
0.48
88
Şut isabeti
50
48
100
Şut / 90
2.67
3.4
78
Ortalama rating
6.86
7.15
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Logan FarringtonFC Dallas · 24
%95
6gol
2asist
74scout
Major League Soccer
PedroFlamengo · 28
%87
10gol
4asist
76scout
Serie A
John KennedyFluminense · 23
%84
9gol
1asist
80scout
Serie A
Kenji Mboma DemFC Cincinnati · 23
%83
4gol
1asist
68scout
Major League Soccer
David RomeroTigre · 22
%73
7gol
2asist
79scout
Liga Profesional Argentina
Joseph PaintsilLos Angeles Galaxy · 27
%71
3gol
2asist
64scout
Major League Soccer
Alexis CuelloSan Lorenzo · 25
%60
4gol
3asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Warren MadrigalNashville SC · 21
%60
5gol
2asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



