England · Goalkeeper
Iulian-Laurenţiu Popescu
LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 22 kaleciler
- Kurtarış 3.19 %90
- Yenen gol (az iyi) 1.32 %43
- Pas isabeti %60 %38
- Pas hacmi 21.7 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2453 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
League Cup2024/2025 · England
🥈
A-Leagues All Stars Men2023/2024 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
44
3.165
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan17%81
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 11359 yedek
G+A / 900.03
Kart2
2024/25
31
2.520
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan16%80
Faul25 kazanılan
İlk 11283 yedek
Kart2
2023/24
23
1.796
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan6%75
İlk 11203 yedek
Kart3
2022/23
38
3.262
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan8%73
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 11371 yedek
Kart31
2021/22
36
3.240
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan20%91
İlk 1136
Kart1
2020/21
32
2.880
0
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan12%63
Müdahale1
Faul23 kazanılan
İlk 1132
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1116120 yedek girdi
KART13
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3114%64
- 4-4-246%26
- 4-2-3-18%4
- 3-4-2-15%3
- 5-3-23%2
- 4-5-12%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BournemouthH | 2-2 | 0 | 0 | – | ||
| 24.05.2026 | FulhamA | 2-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | West HamH | 3-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 10.05.2026 | Nottingham ForestA | 1-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | BrightonH | 3-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | ArsenalA | 1-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | BournemouthH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Crystal PalaceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | SunderlandH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | BarcelonaA | 7-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | ChelseaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | BarcelonaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | Manchester UnitedH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | EvertonH | 2-3 | 95 | – | 5.9 | ||
| 24.02.2026 | QarabagH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Manchester CityA | 2-1 | 91 | – | 6.5 | ||
| 18.02.2026 | QarabagA | 1-6 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.02.2026 | TottenhamA | 1-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | BrentfordH | 2-3 | 91 | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | LiverpoolA | 4-1 | 86 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | Paris Saint GermainA | 1-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2026 | Aston VillaH | 0-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 21.01.2026 | PSV EindhovenH | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | WolvesA | 0-0 | 97 | – | 7.2 | ||
| 07.01.2026 | LeedsH | 4-3 | 104 | – | 7.3 | ||
| 04.01.2026 | Crystal PalaceH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.12.2025 | BurnleyA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | Manchester UnitedA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | MarseilleA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | Manchester CityH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | BrentfordA | 3-1 | 77 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2025 | Athletic ClubH | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 02.11.2025 | West HamA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | FulhamH | 2-1 | 99 | – | 7.5 | ||
| 21.10.2025 | BenficaH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 18.10.2025 | BrightonA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Nottingham ForestH | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2025 | Union St. GilloiseA | 0-4 | 90 | – | 8.2 | ||
| 28.09.2025 | ArsenalH | 1-2 | 100 | – | 7.9 | ||
| 21.09.2025 | BournemouthA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2025 | BarcelonaH | 1-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.09.2025 | WolvesH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 30.08.2025 | LeedsA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.08.2025 | LiverpoolH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | Aston VillaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | EvertonH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | ArsenalA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | ChelseaH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | BrightonA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | IpswichH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | Aston VillaA | 4-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.04.2025 | Crystal PalaceH | 5-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.04.2025 | Manchester UnitedH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.04.2025 | LeicesterA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.04.2025 | BrentfordH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2025 | West HamA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.02.2025 | LiverpoolA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.02.2025 | Nottingham ForestH | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | Manchester CityA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | FulhamH | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
AKSİYON HARİTASI1854 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %9
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1854
- Pas1189%66
- Kaleci topu aldı277%15
- Kurtarış147%8
- Claim50%3
- Keepersweeper35%2
- Korner kazandırma32%2
- Hava topu25%1
- Top kazanma21%1
- Top teması19%1
- Uzaklaştırma18%1
PİYASA DEĞERİ€7.00M-12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ39
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 205 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-19
Charlton
→
Burnley
€1.30m
Charlton
→
Burnley
€1.30m
2015-05-31
Bury
→
Charlton
End of loan
Bury
→
Charlton
End of loan
2015-01-06
Charlton
→
Bury
loan transfer
Charlton
→
Bury
loan transfer
2014-05-31
York City
→
Charlton
End of loan
York City
→
Charlton
End of loan
2014-01-16
Charlton
→
York City
loan transfer
Charlton
→
York City
loan transfer
2013-11-28
York City
→
Charlton
End of loan
York City
→
Charlton
End of loan
2013-11-22
Charlton
→
York City
loan transfer
Charlton
→
York City
loan transfer
2013-10-26
Aldershot
→
Charlton
End of loan
Aldershot
→
Charlton
End of loan
2013-09-26
Charlton
→
Aldershot
loan transfer
Charlton
→
Aldershot
loan transfer
2013-04-07
Cambridge Utd.
→
Charlton
End of loan
Cambridge Utd.
→
Charlton
End of loan
2013-03-07
Charlton
→
Cambridge Utd.
loan transfer
Charlton
→
Cambridge Utd.
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
6 maç
12.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2024
Omuz sakatlığıKadroda yok
21 maç
05.2023
Hand InjuryKadroda yok
1 maç
01.2022
HastalıkŞüpheli
1 maç
05.2021
Omuz sakatlığıŞüpheli
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
League Cup2024 · Newcastle
2sarı · 3 maç
🟥
Premier League2022 · Newcastle
1kırmızı · 37 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2453 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.5Premier League 2025
PERFORMANS63.92453 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
81.7
Kurtarıcı kaleci
80.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%97
Dakika
%79
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%81
Dakika
%90
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
63.9
76
84
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Pas hacmi / 90
21.68
38
57
Kurtarış / 90
3.19
3.2
100
Yenen gol / 90
1.32
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Martin DúbravkaBurnley · 36
%95
0gol
0asist
58scout
Premier League
Juan SorianoLeganes · 28
%73
0gol
0asist
68scout
€1.80M
Segunda División
Andrés GudiñoCruz Azul · 28
%70
0gol
0asist
58scout
Liga MX
Stefan FreiSeattle Sounders · 39
%70
0gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Tommy SimkinStoke City · 21
%65
0gol
0asist
68scout
Championship
Adrian ŠemperPisa · 27
%65
0gol
0asist
65scout
Serie A
Alessandro ConfenteJuve Stabia · 27
%60
0gol
0asist
71scout
€750K
Serie B
Juan MussoAtletico Madrid · 31
%60
0gol
0asist
49scout
€3.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


