Owen John Edward Bailey
England · Defender

Owen John Edward Bailey

YAŞ36
BOY188 cm
KİLO83 kg
KULÜPSwansea
DOĞUM YERİPortsmouth
LİGFA Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.41 / 90
Başarılı dripling10.20 / 90
Kazanılan ikili214.27 / 90
Rating6.52
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kilit pas 0.411.06
Kazanılan ikili 4.273.18
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 FA Cup2024/2025 · England
🥈 FA Cup2015/2016 · England · 2nd Place
🥈 FA Cup2009/2010 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
2020 1 2021 0 2022 1 2023 1 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 20 443 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSwansea 20 443 0 0 6.52
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan21%58
Müdahale6
Faul55 kazanılan
İlk 11317 yedek
Kart1
2024/25 20 85 0 0 6.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 20 85 0 0 6.15
Kilit pas1
İkili kazanılan3%38
Müdahale2
Faul4
İlk 11119 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2023/24 31 1.990 0 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 31 1.990 0 1 6.68
Şut7
Kilit pas3
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan105%53
Müdahale45
Faul226 kazanılan
İlk 11238 yedek
G+A / 900.05
Kart4
Kaptan22maçta
2022/23 35 2.255 1 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 35 2.255 1 0 6.77
Şut3%67 isabet
Kilit pas9
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan126%59
Müdahale50
Faul2911 kazanılan
İlk 112411 yedek
G+A / 900.04
Kart6
Kaptan17maçta
2021/22 33 2.486 0 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 33 2.486 0 0 6.74
Şut8%12 isabet
Kilit pas7
Drible20%77 başarı
İkili kazanılan143%56
Müdahale44
Faul2221 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11276 yedek
Kart8
Kaptan11maçta
2020/21 33 2.259 0 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueCrystal Palace 33 2.259 0 1 6.63
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible12%75 başarı
İkili kazanılan115%53
Müdahale43
Faul3212 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11258 yedek
G+A / 900.04
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 119261 yedek girdi
KART26
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 53 4-2-3-1 — 44 3-4-2-1 — 27 4-1-4-1 — 11 4-4-2 — 6 3-4-3 — 6 147 maç
  • 4-3-353%36
  • 4-2-3-144%30
  • 3-4-2-127%18
  • 4-1-4-111%7
  • 4-4-26%4
  • 3-4-36%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 C. BentekeC. Benteke 1 M. OliseM. Olise Bailey 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 CharltonH 3-1 9 6.3
25.04.2026 NorwichA 1-1 60 6.9
21.04.2026 QPRA 1-2 10 6.7
18.04.2026 SouthamptonH 1-2 30 6.7
11.04.2026 LeicesterA 0-1 33 6.7
06.04.2026 MiddlesbroughH 2-2 19 6.2
03.04.2026 Sheffield UtdA 3-3 90 6.3
21.03.2026 CoventryH 0-3 48 6.2
13.03.2026 WrexhamA 2-0
10.03.2026 PortsmouthA 1-2 20 6.6
07.03.2026 Stoke CityH 2-0
28.02.2026 IpswichA 3-0 16 6.3
24.02.2026 PrestonH 1-1
21.02.2026 Bristol CityH 1-0 7
14.02.2026 DerbyA 2-0
08.02.2026 Sheffield WednesdayH 4-0
31.01.2026 WatfordA 0-2 68 6.3
24.01.2026 Hull CityA 2-1
20.01.2026 BlackburnH 3-1 21 6.9
17.01.2026 BirminghamH 1-1 12 6.7
25.05.2025 LiverpoolA 1-1
20.05.2025 WolvesHC 4-2 71 6.0
23.04.2025 ArsenalA 2-2
12.04.2025 Manchester CityA 5-2
05.04.2025 BrightonH 2-1 14 6.3
02.04.2025 SouthamptonA 1-1
21.12.2024 ArsenalH 1-5
07.12.2024 Manchester CityH 2-2
03.12.2024 IpswichA 0-1
30.11.2024 NewcastleH 1-1
23.11.2024 Aston VillaA 2-2
09.11.2024 FulhamH 0-2
27.10.2024 TottenhamH 1-0
21.10.2024 Nottingham ForestA 1-0
05.10.2024 LiverpoolH 0-1
28.09.2024 EvertonA 2-1
21.09.2024 Manchester UnitedH 0-0
14.09.2024 LeicesterH 2-2
01.09.2024 ChelseaA 1-1
24.08.2024 West HamH 0-2
19.05.2024 Aston VillaH 5-0
11.05.2024 WolvesA 1-3 10 6.7
06.05.2024 Manchester UnitedH 4-0
27.04.2024 FulhamA 1-1
24.04.2024 NewcastleH 2-0 1
21.04.2024 West HamH 5-2
14.04.2024 LiverpoolA 0-1 13 6.7
06.04.2024 Manchester CityHC 2-4 90 6.3
02.04.2024 BournemouthAC 1-0 90 7.0
30.03.2024 Nottingham ForestAC 1-1 90 6.9
09.03.2024 LutonHC 1-1 90 1 6.6
02.03.2024 TottenhamAC 3-1 90 6.5
24.02.2024 BurnleyHC 3-0 90 6.9
19.02.2024 EvertonAC 1-1 90 6.6
12.02.2024 ChelseaH 1-3
16.12.2023 Manchester CityAC 2-2 34 6.5
09.12.2023 LiverpoolH 1-2 90 6.3
06.12.2023 BournemouthHC 0-2 69 6.3
03.12.2023 West HamAC 1-1 90 7.0
25.11.2023 LutonAC 2-1 90 1 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2025 · 172 maç
Swansea 20maç 2025
Crystal Palace 152maç 2020–2024
Portsmouth 2009–2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-07-01 Portsmouth Crystal Palace €650k
2009-05-31 Bournemouth Portsmouth End of loan
2008-08-07 Portsmouth Bournemouth loan transfer
2008-07-01 Portsmouth U18 Portsmouth -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 5 maç
12.2024 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
02.2024 Uyluk sakatlığıŞüpheli 1 maç
01.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 5 maç
10.2023 Kas sakatlığıŞüpheli 3 maç
03.2022 DarbeŞüpheli 1 maç
02.2022 DarbeKadroda yok 2 maç
12.2021 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 443 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.6Championship 2025
PERFORMANS58.9443 dk
KARARVeri yetersiz39/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 49.0
Agresif stoper 49.0
Defansif bek 48.9
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru %23
Performans %58
Dakika %35
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %31
Performans %60
Dakika %56
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 58.9 76 78
Pas hacmi / 90 33.93 62 55
İkili mücadele kazanma 58.33 64 91
Pas arası / 90 1.63 1.8 91
Ortalama rating 6.52 7.2 91
Müdahale / 90 1.22 2.2 56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam