LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.18 / 90
Kilit pas90.54 / 90
Başarılı dripling20.12 / 90
Kazanılan ikili613.63 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 138 orta sahalar
- Kilit pas 0.54 %12
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.12 %3
- Pas isabeti %84 %78
- Top kapma 3.45 %84
- İkili mücadele %54 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1514 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2021 Cameroon · Africa
🏆
Community Shield2021/2022 · England
🏆
FA Cup2020/2021 · England
🏆
Ligue 22012/2013 · France
🥈
Premier League Asia Trophy2017 · World · 2nd Place
🥈
Community Shield2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
36
1.514
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas9
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan61%54
Müdahale34
Faul2318 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111719 yedek
Kart2
2024/25
27
607
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan29%48
Müdahale15
Faul1112 kazanılan
İlk 11720 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2023/24
33
1.435
0
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas11
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan84%63
Müdahale37
Faul2133 kazanılan
İlk 111914 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2022/23
34
772
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan35%57
Müdahale14
Faul1010 kazanılan
İlk 11727 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2021/22
18
1.127
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan41%46
Müdahale13
Faul1818 kazanılan
İlk 11135 yedek
Kart4
2020/21
45
1.637
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas6
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan80%53
Müdahale30
Faul2432 kazanılan
İlk 111629 yedek
G+A / 900.05
Kart6
TOPLAM GOL1
İLK 115695 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%30
- 3-4-2-124%20
- 4-4-224%20
- 3-4-1-221%17
- 4-1-4-110%8
- 3-4-37%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | CoventryH | 0-4 | 62 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | MiddlesbroughA | 5-1 | 63 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | West BromA | 3-0 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | Sheffield UtdH | 0-2 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Oxford UnitedA | 2-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | CharltonH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.04.2026 | QPRA | 2-1 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | LeicesterH | 0-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 17.03.2026 | WrexhamH | 3-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | Stoke CityA | 3-1 | 71 | – | 7.3 | ||
| 10.03.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | Bristol CityA | 1-2 | 85 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2026 | IpswichH | 0-2 | 88 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | DerbyH | 2-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | PrestonA | 2-2 | 96 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | SouthamptonA | 1-0 | 85 | – | 6.6 | ||
| 03.02.2026 | Hull CityA | 0-0 | 87 | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | SwanseaH | 0-2 | 3↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | BlackburnA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | MillwallH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | BirminghamH | 3-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 29.12.2025 | NorwichA | 0-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 26.12.2025 | LeicesterA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | Stoke CityH | 1-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | WrexhamA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | Sheffield WednesdayH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | NorwichH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2025 | BirminghamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | PrestonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | DerbyA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | Bristol CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Sheffield UtdA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Oxford UnitedH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.10.2025 | PortsmouthA | 2-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Hull CityH | 2-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2025 | MillwallA | 1-0 | 62 | 1 | 6.5 | ||
| 17.05.2025 | MonacoH | 4-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 10.05.2025 | ToulouseA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | LyonA | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | AuxerreH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Stade Brestois 29A | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2025 | ReimsH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Saint EtienneH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | LilleA | 1-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | RennesH | 1-0 | 66 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2025 | MarseilleA | 0-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Le HavreH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | NantesA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | StrasbourgH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | AngersH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Paris Saint GermainH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | Le HavreA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | ToulouseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | MarseilleH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | NantesH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Paris Saint GermainA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | Saint EtienneA | 0-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | StrasbourgA | 2-2 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 28.09.2024 | NiceH | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | MonacoA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%40
- Asist sonrası2%40
- Korner1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %60
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2024
Milli takımKadroda yok
4 maç
12.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
09.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
02.2022
Milli takımŞüpheli
1 maç
09.2021
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Metz
%50
2026-07-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Africa Cup of Nations2021 · Senegal
2sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1514 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.9Championship 2025
PERFORMANS31.61514 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
76.1
Derinden oyun kurucu
67.2
Box-to-box orta saha
58.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%37
Dakika
%69
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%43
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.7
7.1
94
Müdahale / 90
2.02
3.2
63
Pas arası / 90
1.43
2.3
62
İkili mücadele kazanma
53.98
58
93
Performans skoru
31.6
75
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ron SchallenbergFC Schalke 04
%95
0gol
1asist
55scout
€1.80M
2. Bundesliga
Modestas Vorobjovasİstanbulspor · 30
%81
0gol
0asist
50scout
1. Lig
Thijs KraaijeveldFeyenoord · 18
%77
0gol
0asist
50scout
€10.00M
Eredivisie
Facundo CáseresGIL Vicente · 24
%75
0gol
0asist
54scout
Primeira Liga
Mustafa ErdilmanBodrum FK · 21
%70
0gol
1asist
62scout
1. Lig
Fernando GonzálezGuadalajara Chivas · 31
%70
0gol
1asist
50scout
Liga MX
Bruno LeyesGodoy Cruz · 24
%69
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Dorukhan ToközKayserispor · 29
%60
0gol
0asist
46scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




