England · Midfielder
Hamza Choudhury
LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili65.00 / 90
Rating6.51
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.000.47
Kilit pas
0.000.71
Başarılı dripling
0.000.24
Kazanılan ikili
5.005.28
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Championship2023/2024 · England
🏆
Community Shield2021/2022 · England
🏆
FA Cup2020/2021 · England
🏆
Tournoi Maurice Revello2018 · World
🥈
Premier League Asia Trophy2017 · World · 2nd Place
🥈
League One2015/2016 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
2
108
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%67
Müdahale5
İlk 112
2025/26
42
1.601
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas12
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan93%64
Müdahale51
Faul1714 kazanılan
İlk 111824 yedek
G+A / 900.06
Kart7
Kaptan13maçta
2024/25
34
1.510
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan80%61
Müdahale42
Faul1412 kazanılan
İlk 111717 yedek
Kart2
2023/24
46
1.517
0
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan78%55
Müdahale44
Faul2215 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111531 yedek
G+A / 900.06
Kart4
Kaptan4maçta
2022/23
36
3.039
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas10
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan183%63
Müdahale108
Faul3127 kazanılan
İlk 1136
Kart14
2021/22
45
382
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan30%71
Müdahale13
Faul55 kazanılan
İlk 11441 yedek
Kart1
2020/21
39
764
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan37%57
Müdahale16
Faul118 kazanılan
İlk 11930 yedek
G+A / 900.12
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 114080 yedek girdi
KART9
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-177%70
- 4-4-212%11
- 3-4-1-28%7
- 4-3-36%5
- 3-1-4-24%4
- 3-5-23%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | NorwichH | 1-1 | 18 | 0 | 6.4 | ||
| 01.09.2026 | BoltonH | 3-2 | 90 | 0 | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | BlackburnA | 0-1 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 24.04.2026 | MillwallHC | 1-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2026 | Hull CityH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | PortsmouthA | 1-0 | 70 | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | SwanseaH | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | PrestonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | WatfordA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | QPRHC | 1-3 | 78 | 1 | 6.5 | ||
| 10.03.2026 | Bristol CityHC | 2-0 | 69 | – | 7.5 | ||
| 07.03.2026 | IpswichA | 1-1 | 6↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | CharltonH | 0-2 | 29 | – | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | Oxford UnitedH | 1-2 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 20.01.2026 | WrexhamAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | CoventryA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2026 | West BromH | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 01.01.2026 | Sheffield UtdA | 3-1 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 29.12.2025 | DerbyHC | 2-1 | 51 | 1 | 7.0 | ||
| 26.12.2025 | WatfordH | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | QPRA | 4-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | IpswichH | 3-1 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 10.12.2025 | Bristol CityAC | 2-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | DerbyA | 1-3 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | Sheffield UtdH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | SouthamptonAC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | Stoke CityH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | NorwichA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | MiddlesbroughH | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | BlackburnH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | MillwallA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | Hull CityAC | 2-1 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | PortsmouthH | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | SwanseaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | WrexhamHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.09.2025 | West BromA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | CoventryH | 0-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Oxford UnitedAC | 2-2 | 78 | – | 6.5 | ||
| 29.08.2025 | BirminghamHC | 2-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | CharltonAC | 0-1 | 83 | – | 8.0 | ||
| 16.08.2025 | PrestonA | 2-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 13.08.2025 | HuddersfieldAC | 2-2 | 83 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.08.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | SunderlandH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.05.2025 | Bristol CityH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.05.2025 | Bristol CityA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2025 | Stoke CityA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | BurnleyA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | CardiffH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | PlymouthA | 2-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 08.04.2025 | MillwallH | 0-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Oxford UnitedA | 1-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 28.03.2025 | CoventryH | 3-1 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 16.03.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | PrestonH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | QPRA | 1-2 | 64 | – | 6.3 | ||
| 24.02.2025 | LeedsH | 1-3 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | LutonA | 0-1 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT11
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%27
- Açık oyun3%27
- Taç sonrası3%27
- Korner2%18
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%73
- Sol ayak2%18
- Kafa1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 5 %45
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 2 %18
PİYASA DEĞERİ€5.00M+11.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ4
DİSİPLİN14kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2027 · 244 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-01-03
Burton Albion
→
Leicester U23
End of loan
Burton Albion
→
Leicester U23
End of loan
2016-05-31
Burton Albion
→
Leicester U21
End of loan
Burton Albion
→
Leicester U21
End of loan
2016-02-27
Leicester U21
→
Burton Albion
loan transfer
Leicester U21
→
Burton Albion
loan transfer
2015-07-01
Leicester U18
→
Leicester U21
-
Leicester U18
→
Leicester U21
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024
Omuz sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2024
Omuz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2022 · Watford
14sarı · 36 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1518 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.6Championship 2025
PERFORMANS42.51518 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
86.0
Derinden oyun kurucu
75.0
Box-to-box orta saha
67.0
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%60
Dakika
%69
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%62
Dakika
%85
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
2.85
3.2
89
Ortalama rating
6.78
7.1
96
Pas arası / 90
1.54
2.3
67
İkili mücadele kazanma
64.49
58
100
Performans skoru
42.5
75
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andrey SantosChelsea · 21
%95
1gol
0asist
63scout
Premier League
Serge-Junior Martinsson NgoualiIF Brommapojkarna · 33
%94
0gol
1asist
50scout
Allsvenskan
Kent-Are AntonsenIFK Varnamo · 30
%84
0gol
0asist
46scout
Allsvenskan
Tibe De VliegerGent · 20
%78
1gol
0asist
63scout
Jupiler Pro League
Amadou OnanaAston Villa · 24
%67
0gol
0asist
43scout
€45.00M
UEFA Europa League
Mattes HansenSC Paderborn 07 · 21
%64
0gol
1asist
71scout
€2.50M
2. Bundesliga
Hasan YesilyurtSarıyer · 25
%60
0gol
1asist
58scout
1. Lig
Adam ForshawBlackburn · 34
%60
1gol
0asist
48scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Sheff Utd
Watford