LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.61 / 90
Başarılı dripling10.61 / 90
Kazanılan ikili95.51 / 90
Rating6.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.06
Kilit pas
0.610.60
Başarılı dripling
0.610.18
Kazanılan ikili
5.515.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
SuperettanNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Superettan2012 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
14
147
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%75
Müdahale6
Faul22 kazanılan
Kart2
2025/26
20
1.502
0
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas10
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan88%64
Müdahale42
Faul1627 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11173 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2024/25
21
1.216
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan63%48
Müdahale24
Faul1923 kazanılan
İlk 11138 yedek
Kart3
2023/24
27
1.514
2
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas10
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan86%64
Müdahale24
Faul1336 kazanılan
İlk 111710 yedek
G+A / 900.24
Kart3
2022/23
29
2.544
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas12
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan136%57
Müdahale72
Faul3539 kazanılan
İlk 1129
G+A / 900.04
Kart3
2021/22
1
67
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
İlk 111
2020/21
19
797
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas8
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan61%64
Müdahale14
Faul1433 kazanılan
İlk 11910 yedek
G+A / 900.11
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 113017 yedek girdi
KART7
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%72
- 4-4-28%17
- 5-3-23%6
- 3-3-3-11%2
- 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | GaisA | 4-0 | 5↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Degerfors IFH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Orgryte ISH | 3-1 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2026 | SiriusA | 2-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 02.08.2026 | Malmo FFH | 1-2 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 26.07.2026 | Hammarby FFH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2026 | IFK GoteborgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2026 | SiriusH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2026 | GaisH | 1-1 | 15↑ | – | 7.0 | ||
| 31.05.2026 | Degerfors IFA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2026 | Djurgardens IFA | 1-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 08.05.2026 | IF ElfsborgA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | HalmstadA | 1-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | BK HackenA | 2-2 | 38↑ | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | HalmstadA | 0-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 27.10.2025 | GaisH | 0-2 | 77 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | IFK VarnamoA | 1-1 | 78 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | BK HackenH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Mjallby AIFH | 0-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | IFK GoteborgA | 0-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | Hammarby FFA | 3-2 | 35 | 1 | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | Osters IFH | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.07.2025 | IFK NorrkopingA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.06.2025 | Degerfors IFA | 0-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 01.06.2025 | IFK GoteborgH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.05.2025 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | AIK StockholmH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.05.2025 | Mjallby AIFA | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 15.05.2025 | IF ElfsborgA | 4-3 | 17↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 24.04.2025 | GaisA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | IFK VarnamoH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | SiriusA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Hammarby FFH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | BK HackenA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | IFK VarnamoH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | Kalmar FFH | 1-2 | 90 | 3 | 7.6 | ||
| 21.10.2024 | IFK NorrkopingA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2024 | GaisH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2024 | Vasteras SK FKH | 2-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 25.09.2024 | Djurgardens IFA | 2-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | Mjallby AIFH | 0-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | SiriusA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | IF ElfsborgH | 3-3 | 75 | – | 7.5 | ||
| 18.08.2024 | HaugesundH | 2-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | ODD BallklubbA | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 04.08.2024 | SandefjordH | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 28.07.2024 | LillestromA | 2-2 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 20.07.2024 | BrannH | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.07.2024 | RosenborgH | 4-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 07.07.2024 | HaugesundA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2024 | LillestromH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | TromsoA | 0-3 | 62 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | FredrikstadA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.04.2024 | ODD BallklubbH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.04.2024 | VikingA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2023 | Bodo/GlimtA | 2-0 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 26.11.2023 | MoldeH | 1-3 | 57 | – | 6.5 | ||
| 22.10.2023 | AalesundA | 3-2 | 50 | 1 | 6.3 | ||
| 08.10.2023 | RosenborgH | 5-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 24.09.2023 | Ham-KamA | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 131 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-26
Sarpsborg 08
→
Brommapojkarna
free transfer
Sarpsborg 08
→
Brommapojkarna
free transfer
2022-02-01
HNK Gorica
→
Sarpsborg 08
€200k
HNK Gorica
→
Sarpsborg 08
€200k
2017-03-16
Brommapojkarna
→
Hammarby
?
Brommapojkarna
→
Hammarby
?
2010-01-01
IF Bromma U19
→
Brommapojkarna
-
IF Bromma U19
→
Brommapojkarna
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1502 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8Allsvenskan 2025
PERFORMANS41.41502 dk
KARARVeri yetersiz34/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+5.6
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
45.0
Derinden oyun kurucu
33.6
Box-to-box orta saha
26.8
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%45
Dakika
%79
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%60
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.16
3.2
99
Ortalama rating
6.4
7.1
90
Pas arası / 90
1.58
2.3
69
İkili mücadele kazanma
66.67
58
100
Performans skoru
37.7
75
50
Pas hacmi / 90
4.74
50
10
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hamza ChoudhuryLeicester · 28
%95
0gol
0asist
55scout
€5.00M
Championship
Nicolas SeiwaldRB Leipzig · 24
%83
0gol
2asist
55scout
€25.00M
Bundesliga
Andrey SantosChelsea · 21
%82
1gol
0asist
63scout
Premier League
Hasan YesilyurtSarıyer · 25
%70
0gol
1asist
58scout
1. Lig
Mattes HansenSC Paderborn 07 · 21
%64
0gol
1asist
71scout
€2.50M
2. Bundesliga
Jonathan VaraneQPR · 24
%64
1gol
2asist
59scout
Championship
Jesper CeesayAntalyaspor · 24
%60
0gol
0asist
52scout
Süper Lig
Gustave AkuesonBastia
%60
0gol
0asist
54scout
€350K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


