Asist00.00 / 90
Şut20.27 / 90
Kilit pas20.27 / 90
Başarılı dripling20.27 / 90
Kazanılan ikili141.86 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.270.30
Kilit pas
0.270.15
Kazanılan ikili
1.863.13
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2019/2020 · Italy
🏆
Coppa Italia2018/2019 · Italy
🏆
Super Cup2017/2018 · Italy
🏆
Copa Catalunya2013/2014 · Spain
🥈
Serie A2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Italy · 2nd Place
🥈
La Liga2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2013/2014 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
27
676
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan14%54
Müdahale1
Faul32 kazanılan
İlk 11621 yedek
Kaptan2maçta
2024/25
26
1.013
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan31%53
Müdahale16
Faul95 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111016 yedek
G+A / 900.09
Kart4
Kaptan6maçta
2023/24
34
1.979
2
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas6
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan36%45
Müdahale16
Faul117 kazanılan
İlk 112311 yedek
G+A / 900.09
Kart6
2022/23
43
1.732
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan41%51
Müdahale20
Faul67 kazanılan
İlk 112023 yedek
Kart31
2021/22
44
2.016
2
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan55%40
Müdahale24
Faul288 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112321 yedek
G+A / 900.13
Kart71
2020/21
41
2.041
0
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas13
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan61%48
Müdahale35
Faul238 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112417 yedek
G+A / 900.04
Kart9
TOPLAM GOL5
İLK 117895 yedek girdi
KART26
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3123%72
- 4-2-3-123%13
- 3-5-215%9
- 3-4-2-17%4
- 4-4-22%1
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | PisaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | InterH | 0-3 | 33↑ | – | 6.2 | ||
| 04.05.2026 | CremoneseA | 1-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2026 | UdineseHC | 3-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | NapoliA | 0-2 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | FiorentinaA | 1-0 | 91 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | BolognaAC | 0-2 | 93 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | AC MilanH | 1-0 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 09.03.2026 | SassuoloH | 2-1 | 48↑ | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | TorinoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | CagliariA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | AtalantaH | 0-2 | 42↑ | – | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | JuventusA | 2-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | UdineseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | CremoneseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | ParmaA | 0-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | BolognaH | 1-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | AC MilanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | LecceH | 2-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | InterA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | CagliariH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2025 | PisaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | JuventusH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | AtalantaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | TorinoH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | GenoaA | 0-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | AS RomaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | BolognaA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | PlzenH | 1-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 10.03.2025 | UdineseH | 1-1 | 9↑ | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | PlzenA | 1-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | AC MilanA | 1-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | VeneziaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | LecceA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.12.2024 | InterH | 0-6 | 90 | – | 5.7 | ||
| 12.12.2024 | AjaxAC | 1-3 | 72 | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | NapoliA | 0-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 01.12.2024 | ParmaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | LudogoretsHC | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 24.11.2024 | BolognaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.10.2024 | ComoAC | 1-5 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.10.2024 | GenoaHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | TwenteA | 0-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | JuventusA | 1-0 | 63↑ | – | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | EmpoliH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | NiceHC | 4-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | TorinoA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2024 | Dynamo KyivAC | 0-3 | 57 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | FiorentinaA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.09.2024 | VeronaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | AC MilanH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | UdineseA | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | VeneziaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | InterA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | EmpoliH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 04.05.2024 | MonzaA | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 27.04.2024 | VeronaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2024 | GenoaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2024 | SalernitanaH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2024 | AS RomaA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 |
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%40
- Korner2%40
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%80
- Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
AKSİYON HARİTASI672 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR672
- Pas537%82
- Top kazanma33%5
- Uzaklaştırma25%4
- Top teması18%3
- Hava topu13%2
- Faul7%1
- Korner kazandırma5%1
- Kurtarış5%1
- Ofsayt pası4%1
- Hata4%1
PİYASA DEĞERİ€1.50M-40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 215 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-07-01
Barça U19
→
Barcelona B
-
Barça U19
→
Barcelona B
-
2011-07-01
Barça U18
→
Barça U19
-
Barça U18
→
Barça U19
-
2009-07-01
Barça U16
→
Barça U18
-
Barça U16
→
Barça U18
-
2008-07-01
Villarreal Yth.
→
Barça U16
?
Villarreal Yth.
→
Barça U16
?
2006-07-01
Real Murcia You
→
Villarreal Yth.
?
Real Murcia You
→
Villarreal Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
8 maç
08.2026
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
01.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2026
Sprained ankleKadroda yok
4 maç
05.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
10 maç
01.2025
SakatlıkKadroda yok
5 maç
01.2025
SakatlıkŞüpheli
5 maç
02.2024
Omuz sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2024
Omuz sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2022
Diz sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 676 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.6Serie A 2025
PERFORMANS44.2676 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
59.8
Klasik stoper
55.6
Defansif bek
50.9
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%31
Dakika
%46
Değer / getiri
%76
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%31
Dakika
%64
Değer / getiri
%88
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
72.83
62
100
İkili mücadele kazanma
53.85
64
84
Performans skoru
44.2
76
58
Ortalama rating
6.65
7.2
92
Dakika güvenliği
30.1
82
37
Blok / 90
0.67
1.5
45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tyrone MingsAston Villa · 32
%95
0gol
0asist
54scout
€4.00M
Premier League
Chico LambaSaint Etienne · 22
%92
0gol
0asist
65scout
€3.00M
Ligue 2
Mykola MatviyenkoShakhtar Donetsk · 29
%73
0gol
0asist
45scout
€16.00M
UEFA Europa Conference League
Juan CruzOsasuna · 33
%72
0gol
0asist
42scout
€1.20M
La Liga
Japhet Sery LarsenBrann · 25
%65
1gol
0asist
62scout
Eliteserien
Birk RisaMolde · 27
%65
0gol
0asist
59scout
Eliteserien
Josh KnightPortsmouth · 28
%63
0gol
0asist
52scout
Championship
Hlynur Freyr KarlssonIF Brommapojkarna · 21
%60
1gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
