LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.14 / 90
Kilit pas20.28 / 90
Başarılı dripling20.28 / 90
Kazanılan ikili121.66 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.140.24
Kilit pas
0.280.12
Başarılı dripling
0.280.06
Kazanılan ikili
1.662.20
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Copa del Rey2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
Primera División RFEF2017/2018 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
34
652
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan12%48
Müdahale4
Faul41 kazanılan
İlk 11727 yedek
Kart1
2024/25
37
1.514
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan37%48
Müdahale25
Faul162 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111918 yedek
Kart4
2023/24
37
1.745
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan58%51
Müdahale27
Faul214 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111918 yedek
G+A / 900.05
Kart3
2022/23
36
2.064
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas15
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan58%51
Müdahale25
Faul179 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112115 yedek
Kart7
2021/22
32
1.946
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible10%77 başarı
İkili kazanılan66%50
Müdahale28
Faul195 kazanılan
İlk 112210 yedek
Kart4
2020/21
36
1.965
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas11
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan76%54
Müdahale36
Faul124 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112313 yedek
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 1110096 yedek girdi
KART23
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-360%35
- 4-2-3-143%25
- 4-1-4-124%14
- 4-4-221%12
- 5-3-218%10
- 3-4-36%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | GetafeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | EspanyolH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2026 | Atletico MadridH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | LevanteA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | BarcelonaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | Athletic ClubA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Real BetisH | 1-1 | 43↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | AlavesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | GironaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Real SociedadA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | MallorcaH | 2-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | ValenciaA | 1-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | Real MadridH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | ElcheA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2026 | Celta VigoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | VillarrealH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Rayo VallecanoA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | OviedoH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | GironaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | Athletic ClubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | AlavesH | 3-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 08.12.2025 | LevanteH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | MallorcaA | 2-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | Real SociedadH | 1-3 | 61 | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | SevillaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | OviedoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Celta VigoH | 2-3 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 03.10.2025 | GetafeH | 2-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 25.09.2025 | ElcheH | 1-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | VillarrealA | 2-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Rayo VallecanoH | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | EspanyolA | 1-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | ValenciaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.08.2025 | Real MadridA | 1-0 | 85 | – | 5.9 | ||
| 24.05.2025 | AlavesA | 1-1 | 59 | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | EspanyolH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.05.2025 | Atletico MadridH | 2-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Real BetisA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | VillarrealA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | SevillaH | 1-0 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | ValladolidA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | GironaH | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 07.04.2025 | LeganesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Athletic ClubA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.03.2025 | BarcelonaA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.03.2025 | GetafeH | 1-2 | 61 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | ValenciaH | 3-3 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2025 | Celta VigoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Real MadridH | 1-1 | 59 | – | 6.5 | ||
| 10.02.2025 | MallorcaA | 1-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 02.02.2025 | Real SociedadH | 2-1 | 71 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2025 | Las PalmasA | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | Rayo VallecanoH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | Athletic ClubH | 1-2 | 57 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | EspanyolA | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | AlavesH | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 02.12.2024 | SevillaA | 1-1 | 83 | – | 6.2 | ||
| 24.11.2024 | VillarrealH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | ValladolidH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 |
AKSİYON HARİTASI350 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %24
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR350
- Pas253%75
- Uzaklaştırma25%7
- Top kazanma17%5
- Hava topu9%3
- Top teması9%3
- Faul6%2
- Kurtarış6%2
- Offsideprovoked5%1
- Müdahale4%1
- Çalım4%1
PİYASA DEĞERİ€1.20M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 212 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
HastalıkKadroda yok
2 maç
10.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2024
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2022
SakatlıkKadroda yok
3 maç
04.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 652 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.0La Liga 2025
PERFORMANS39.9652 dk
KARARUygun değil47/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
51.8
Ayağı iyi stoper
49.6
Agresif stoper
48.1
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%26
Dakika
%46
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%29
Performans
%27
Dakika
%63
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.56
7.2
91
İkili mücadele kazanma
48
68
71
Pas hacmi / 90
30.92
45
69
Dakika güvenliği
26.9
85
32
Blok / 90
0.69
1.8
38
Pas arası / 90
0.41
1.8
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Max KilmanWest Ham · 28
%95
0gol
0asist
54scout
€16.00M
Premier League
Juan FreytesFluminense · 25
%89
0gol
0asist
63scout
Serie A
Tyrone MingsAston Villa · 32
%79
0gol
0asist
54scout
€4.00M
Premier League
Victor LindelöfAston Villa · 31
%78
0gol
0asist
39scout
UEFA Europa League
Stav LemkinTwente · 22
%71
0gol
1asist
68scout
€5.00M
Eredivisie
Oleksandr SyrotaAmed · 25
%70
0gol
0asist
61scout
1. Lig
Marco ImperialeCarrarese · 26
%61
0gol
0asist
69scout
€1.00M
Serie B
Robson BambuAtletico San Luis · 28
%60
0gol
1asist
59scout
€250K
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




