LİGSuperliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili30.75 / 90
Rating7.42
KUPALAR
🥈
Championship2024/2025 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
19
360
0
0
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%75
İlk 11415 yedek
2021/22
35
1.199
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan4%67
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 111520 yedek
Kart11
2020/21
11
720
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%40
Faul21 kazanılan
İlk 1183 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 112740 yedek girdi
KART2
FORMA40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%31
- 4-4-212%21
- 4-3-311%19
- 3-4-1-210%17
- 5-4-14%7
- 3-4-2-13%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | OdenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | FC CopenhagenA | 1-2 | 90 | – | 9.9 | ||
| 13.03.2026 | Randers FCH | 0-3 | 90 | – | 5.2 | ||
| 01.03.2026 | SilkeborgH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Randers FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | AarhusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | VejleA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | OdenseH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2025 | BrondbyA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | FC NordsjaellandA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | ViborgH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | FC CopenhagenA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | FC MidtjyllandH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | SonderjyskeA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | BrondbyH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | ViborgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | OdenseA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | VejleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | AarhusA | 4-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.08.2024 | SunderlandA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | CardiffH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | MetzA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2024 | MetzH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2022 | AuxerreH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2022 | AuxerreA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2022 | NantesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | ReimsH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2022 | NiceA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | RennesA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2022 | MonacoH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2022 | BordeauxA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | Stade Brestois 29H | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2022 | LorientA | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | MarseilleH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2022 | Estac TroyesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2022 | LilleA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | MetzH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2022 | Paris Saint GermainA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2022 | StrasbourgH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2022 | Clermont FootA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | MontpellierH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2022 | AngersA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2022 | LyonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2021 | ReimsA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 05.12.2021 | RennesH | 0-5 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.11.2021 | Paris Saint GermainH | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.11.2021 | Estac TroyesA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.11.2021 | Clermont FootH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.10.2021 | MetzA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.10.2021 | StrasbourgA | 5-1 | 41 | – | 6.2 | ||
| 03.10.2021 | LyonH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.09.2021 | MonacoA | 3-1 | 33 | – | 5.2 | ||
| 18.09.2021 | BordeauxH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.09.2021 | MontpellierA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.08.2021 | MarseilleA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.08.2021 | LilleH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.08.2021 | LensA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.08.2021 | LorientH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.05.2021 | DijonH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2021 | LilleA | 0-0 | 90 | – | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 69 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
St-Étienne U19
→
Saint-Étienne B
-
St-Étienne U19
→
Saint-Étienne B
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022
Elbow InjuryKadroda yok
2 maç
12.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2021
SarsıntıKadroda yok
1 maç
09.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 360 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.4Superliga 2025
PERFORMANS65.0360 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Kurtarıcı kaleci
51.7
Libero kaleci
48.2
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 39 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%74
Dakika
%50
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%84
Dakika
%69
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kurtarış / 90
4.75
4.5
100
Performans skoru
65
78
83
Ortalama rating
7.42
7.4
100
Yenen gol / 90
2.25
1.1
0
Dakika güvenliği
0
85
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexander SchlagerRed Bull Salzburg · 29
%95
0gol
0asist
64scout
€2.00M
Bundesliga
Dani van den HeuvelClub Brugge KV · 22
%95
0gol
0asist
60scout
Jupiler Pro League
Max O'LearyWest Brom · 29
%95
0gol
0asist
60scout
Championship
Zafer GörgenGazişehir Gaziantep · 25
%95
0gol
0asist
67scout
Süper Lig
Tommaso MartinelliSampdoria · 19
%95
0gol
0asist
78scout
€1.80M
Serie B
Adrián RodríguezZaragoza · 25
%95
0gol
0asist
74scout
€200K
Segunda División
Joe WildsmithWest Brom · 30
%95
0gol
0asist
38scout
Championship
Matteo BignettiSturm Graz · 21
%95
0gol
0asist
69scout
€600K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Burnley