Devante Cole
Netherlands · Goalkeeper

Devante Cole

YAŞ22
BOY186
KİLO73
KULÜPOH Leuven
DOĞUM YERİDelft
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili41.02 / 90
Rating7.11
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 18 kaleciler
Kurtarış — %76 (3.32) Yenen gol (az iyi) — %24 (1.53) Pas isabeti — %47 (%72) Pas hacmi — %65 (31.4) 53 ORT. % 76 24 47 65
  • Kurtarış 3.32 %76
  • Yenen gol (az iyi) 1.53 %24
  • Pas isabeti %72 %47
  • Pas hacmi 31.4 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 352 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 4 352 0 0 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 4 352 0 0 7.11
İkili kazanılan4%100
İlk 114
2025/26 30 855 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 24 765 0 0 6.73
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 6 90 0 0 7.90
İkili kazanılan4%80
Faul12 kazanılan
İlk 11921 yedek
2024/25 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 1 0 0 0
2023/24 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipLeeds 3 0 0 0
TOPLAM GOL1
İLK 111221 yedek girdi
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 21 4-1-4-1 — 3 4-3-3 — 2 3-4-1-2 — 1 3-4-3 — 1 28 maç
  • 4-2-3-121%75
  • 4-1-4-13%11
  • 4-3-32%7
  • 3-4-1-21%4
  • 3-4-31%4
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 GentA 1-0 90 0 6.8
29.08.2026 Standard LiegeH 1-2 90 0 5.9
15.08.2026 Club Brugge KVH 0-3 90 7.3
09.08.2026 CharleroiA 3-1 82 8.5
21.05.2026 KV MechelenA 2-2 83 5.9
17.05.2026 Union St. GilloiseH 5-0 89 7.5
09.05.2026 St. TruidenH 2-0 89 7.2
03.05.2026 AnderlechtA 1-3 73 6.7
26.04.2026 GentA 0-2
22.04.2026 KV MechelenH 6-1
19.04.2026 Union St. GilloiseA 2-1
11.04.2026 St. TruidenA 1-2
16.01.2026 RAAL La LouvièreH 2-3 19 6.7
26.12.2025 GenkA 3-5 90 6.2
21.12.2025 GentH 2-1 90 7.0
14.12.2025 DenderA 1-5 90 6.5
10.12.2025 ArsenalH 0-3 90 7.9
06.12.2025 St. TruidenA 3-2 97 6.6
30.11.2025 AntwerpH 0-1 45 7.0
26.11.2025 Sporting CPA 3-0
22.11.2025 CharleroiH 1-0
09.11.2025 AnderlechtA 1-0
05.11.2025 BarcelonaH 3-3
01.11.2025 DenderH 2-1
26.10.2025 AntwerpA 0-1
22.10.2025 Bayern MünchenA 4-0
18.10.2025 OH LeuvenA 0-1
05.10.2025 Union St. GilloiseH 1-0
30.09.2025 AtalantaA 2-1
27.09.2025 Standard LiegeA 1-2
24.09.2025 KVC WesterloH 5-5
21.09.2025 St. TruidenH 2-0
06.08.2025 Red Bull SalzburgA 0-1
01.08.2025 KV MechelenA 2-1
29.01.2025 Manchester CityA 3-1
17.02.2024 PlymouthA 0-2
13.02.2024 SwanseaA 0-4
01.01.2024 BirminghamH 3-0
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
87' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 38 maç
OH Leuven 4maç 2026
Club Brugge KV 31maç 2024–2025
Leeds 3maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Club Brugge KV OH Leuven
2024-08-07 Leeds U21 Club Brugge free transfer
2020-08-18 Ajax U17 Leeds United U23 free transfer
2019-07-01 Ajax Youth Ajax U17 -
2017-07-01 ADO Youth Ajax Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Bacak sakatlığıKadroda yok 2 maç
01.2026 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 765 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.9Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS55.8765 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 66.4
Kurtarıcı kaleci 56.9
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 68 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %58
Dakika %64
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %64
Dakika %79
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 32.82 38 86
Ortalama rating 6.73 7.2 94
Performans skoru 55.8 76 73
Dakika güvenliği 42 80 52
Kurtarış / 90 2.47 3.2 77
Yenen gol / 90 1.29 1.3 1
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam