Leo Walta
Finland · Midfielder

Leo Walta

YAŞ22
BOY178
KİLO62
KULÜPSwansea
DOĞUM YERİVantaa
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
4. Allsvenskan2025 · Sirius · 30 maç 16gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 19 G+A
2023 2 2024 10 2025 19 2026 0
GolAsist
2026/27 2 1 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSwansea 2 1 0 0
2025/26 46 2.980 16 3 7.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanSirius 30 2.675 16 3 7.76
ChampionshipSwansea 16 305 0 0 6.43
Şut67%55 isabet
Kilit pas78
Drible27%44 başarı
İkili kazanılan138%49
Müdahale44
Faul2962 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı5
İlk 113313 yedek
G+A / 900.57
Kart2
2024/25 30 2.613 7 3 7.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanSirius 29 2.532 7 3 7.26
World Cup - Qualification EuropeFinland 1 81 0 0 7.20
Şut37%51 isabet
Kilit pas45
Drible18%42 başarı
İkili kazanılan118%48
Müdahale43
Faul2949 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1130
G+A / 900.34
Kart4
2023/24 11 929 2 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanMjallby AIF 11 929 2 0 6.96
Şut20%50 isabet
Kilit pas7
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan43%40
Müdahale14
Faul2221 kazanılan
İlk 1111
G+A / 900.19
Kart1
TOPLAM GOL216 penaltı
İLK 116618 yedek girdi
KART6
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR21 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 3 %14
  • 31-45' 2 %10
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 5 %24
  • 76-90+' 6 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 58 4-3-3 — 15 4-1-4-1 — 5 4-4-2 — 2 4-2-2-2 — 1 4-4-1-1 — 1 82 maç
  • 4-2-3-158%71
  • 4-3-315%18
  • 4-1-4-15%6
  • 4-4-22%2
  • 4-2-2-21%1
  • 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 Sheffield UtdH 0-0
15.08.2026 Stoke CityA 1-2 1
02.05.2026 CharltonH 3-1 51 1 6.6
25.04.2026 NorwichA 1-1 15 6.2
21.04.2026 QPRA 1-2 67 2 6.6
18.04.2026 SouthamptonH 1-2
11.04.2026 LeicesterA 0-1 56 1 6.3
06.04.2026 MiddlesbroughH 2-2
03.04.2026 Sheffield UtdA 3-3
21.03.2026 CoventryH 0-3
13.03.2026 WrexhamA 2-0 11 6.2
10.03.2026 PortsmouthA 1-2
07.03.2026 Stoke CityH 2-0
28.02.2026 IpswichA 3-0 17 1 6.7
24.02.2026 PrestonH 1-1 45 6.3
21.02.2026 Bristol CityH 1-0 7
14.02.2026 DerbyA 2-0 28 1 6.7
08.02.2026 Sheffield WednesdayH 4-0 8 6.3
09.11.2025 IFK VarnamoH 3-1 90 4 7.9
01.11.2025 IFK NorrkopingA 1-2 83 1 5 8.3
26.10.2025 IF ElfsborgH 4-0 90 2 1 6 10.0
18.10.2025 BK HackenA 1-1 90 4 7.3
12.10.2025 NetherlandsA 4-0 81 2 7.2
05.10.2025 Malmo FFH 5-1 90 2 1 3 9.3
29.09.2025 Djurgardens IFA 8-2 90 1 8 8.5
21.09.2025 Degerfors IFH 1-3 90 1 1 7.9
14.09.2025 GaisH 3-0 89 1 7.9
31.08.2025 AIK StockholmA 2-1 90 1 7.5
24.08.2025 Hammarby FFH 3-1 89 1 8.5
17.08.2025 IF BrommapojkarnaA 2-4 89 1 3 7.9
09.08.2025 HalmstadA 0-1 90 1 8.0
03.08.2025 Osters IFH 1-1 90 1 3 7.2
27.07.2025 Mjallby AIFA 2-1 90 2 7.2
20.07.2025 IFK GoteborgH 0-1 90 2 7.2
14.07.2025 Mjallby AIFH 1-2 85 3 6.6
06.07.2025 IFK GoteborgA 3-1 90 1 2 6.7
28.06.2025 Osters IFA 2-2 80 1 1 8.3
01.06.2025 AIK StockholmH 3-1 90 7.2
24.05.2025 GaisA 2-1 90 1 7.0
19.05.2025 IFK NorrkopingH 1-2 90 1 2 9.2
14.05.2025 Hammarby FFA 3-2 90 1 7.0
10.05.2025 BK HackenH 2-0 90 1 2 7.3
03.05.2025 Degerfors IFA 1-1 90 1 1 7.7
27.04.2025 HalmstadH 1-1 90 7.3
23.04.2025 IF ElfsborgA 4-3 90 2 2 8.6
18.04.2025 Malmo FFA 1-1 90 7.3
13.04.2025 IF BrommapojkarnaH 0-3 90 7.0
05.04.2025 Djurgardens IFH 0-1 90 2 7.2
31.03.2025 IFK VarnamoA 1-2 90 7.7
10.11.2024 GaisA 2-1 87 6.9
03.11.2024 Mjallby AIFH 1-1 90 1 7.2
26.10.2024 Hammarby FFH 0-3 81 6.3
19.10.2024 HalmstadA 3-1 90 2 6.9
06.10.2024 IF ElfsborgH 4-1 78 1 1 7.7
03.10.2024 IFK NorrkopingA 0-2 85 1 2 7.9
29.09.2024 BK HackenA 2-0 90 7.3
25.09.2024 AIK StockholmH 0-1 70 1 6.9
15.09.2024 IF BrommapojkarnaH 3-2 90 1 1 6.3
31.08.2024 Vasteras SK FKA 1-2 90 7.0
25.08.2024 Djurgardens IFH 0-1 90 2 7.6
ŞUT8
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
88' · xG 0.059 · GOL 46' · xG 0.015 42' · xG 0.044 51' · xG 0.034 47' · xG 0.017 39' · xG 0.021 83' · xG 0.037 71' · xG 0.025
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%62) Serbest vuruş — 2 (%25) Açık oyun — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası5%62
  • Serbest vuruş2%25
  • Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%88) Sol ayak — 1 (%12) 8 şut
  • Sağ ayak7%88
  • Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %25
  • 46-60' 3 %38
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 89 maç
Swansea 18maç 2025–2026
Sirius 59maç 2024–2025
Finland U21 2023–2025
Finland 1maç 2024
Mjallby AIF 11maç 2023
Finland U19 2022–2023
FC Nordsjaelland 2021–2022
Klubi-04 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-12-31 Los Angeles FC Swansea City Kiralıktan geri döndü31 Ara 2026
2026-06-30 Swansea City IK Sirius Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-30 Sirius Swansea
2026-06-29 Swansea Sirius
2024-03-08 Nordsjaelland Sirius €400k
2023-12-31 Mjällby AIF Nordsjaelland End of loan
2023-08-01 Nordsjaelland Mjällby AIF loan transfer
2023-06-30 HB Köge Nordsjaelland End of loan
2023-01-31 Nordsjaelland HB Köge loan transfer
2021-07-01 Nordsjaell. U19 Nordsjaelland -
2019-09-02 HJK Klubi 04 Nordsjaell. U19 ?
2019-01-01 HJK U19 HJK Klubi 04 -
SCOUT RAPORUAggregated only · 2675 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.0Allsvenskan 2025
PERFORMANS62.72675 dk
KARARVeri yetersiz42/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 44.8
Top kapan ön libero 41.2
İleri sekiz 38.4
Role fit sinyali var ama confidence 34/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %86
Dakika %100
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %90
Dakika %97
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 40.13 72 56
Kilit pas / 90 2.07 1.4 100
Performans skoru 48.4 76 64
Ortalama rating 6.43 7.2 89
Pas arası / 90 1.18 1.6 74
Müdahale / 90 1.48 2 74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam