Senne Lammens
Belgium · Goalkeeper

Senne Lammens

YAŞ23
BOY193
KİLO70
DOĞUM YERİZottegem
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Rating7.15
KUPALAR
🏆 First Division ANone · Belgium
🏆 Super CupNone · Belgium
🏆 Super Cup2023 · Belgium
🏆 Super Cup2022 · Belgium
🏆 First Division A2021/2022 · Belgium
🏆 Super Cup2021 · Belgium
🏆 First Division A2020/2021 · Belgium
🏆 First Division A2019/2020 · Belgium
🥈 CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 8 197 0 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester United 2 176 0 0 7.15
World CupBelgium 6 21 0 0 6.00
İlk 1126 yedek
2025/26 39 3.200 0 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester United 35 2.840 0 0 6.98
Jupiler Pro LeagueAntwerp 4 360 0 0 7.30
İkili kazanılan12%92
Müdahale1
İlk 11363 yedek
2024/25 46 3.779 0 0 7.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 41 3.689 0 0 7.46
World Cup - Qualification EuropeBelgium 5 90 0 0 6.90
İkili kazanılan17%85
Faul15 kazanılan
İlk 11424 yedek
Kart1
2023/24 46 900 0 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 38 810 0 0 6.96
UEFA Champions LeagueAntwerp 8 90 0 0 7.20
Kilit pas1
İkili kazanılan7%100
İlk 111036 yedek
2022/23 28 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 22 0 0 0
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 6 0 0 0
2021/22 45 107 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 6 0 0 0
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 39 107 0 0 6.40
İlk 11144 yedek
2020/21 4 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 3 0 0 0
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 1 0 0 0
TOPLAM GOL1
İLK 118014 yedek girdi
KART1
FORMA91
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 66 3-4-2-1 — 14 3-4-3 — 4 4-3-3 — 3 3-4-1-2 — 2 3-5-2 — 2 91 maç
  • 4-2-3-166%73
  • 3-4-2-114%15
  • 3-4-34%4
  • 4-3-33%3
  • 3-4-1-22%2
  • 3-5-22%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 IpswichH 5-2 96 7.7
22.08.2026 Hull CityA 2-0 80 6.6
10.07.2026 NorwayA 2-1 21 6.0
07.07.2026 USAA 1-4
01.07.2026 SenegalH 3-2
27.06.2026 New ZealandA 1-5
21.06.2026 IranH 0-0
15.06.2026 EgyptH 1-1
24.05.2026 BrightonA 0-3 82 6.5
17.05.2026 Nottingham ForestH 3-2 92 7.2
09.05.2026 SunderlandA 0-0 88 9.2
03.05.2026 LiverpoolH 3-2 91 5.9
27.04.2026 BrentfordH 2-1 87 7.7
18.04.2026 ChelseaA 0-1 90 6.9
13.04.2026 LeedsH 1-2 90 7.2
20.03.2026 BournemouthA 2-2 100 6.9
15.03.2026 Aston VillaH 3-1 97 7.0
04.03.2026 NewcastleA 2-1 90 7.5
01.03.2026 Crystal PalaceH 2-1 98 6.7
23.02.2026 EvertonA 0-1 89 7.3
10.02.2026 West HamA 1-1 96 7.5
07.02.2026 TottenhamH 2-0 88 6.6
01.02.2026 FulhamH 3-2 97 7.6
25.01.2026 ArsenalA 2-3 94 6.6
17.01.2026 Manchester CityH 2-0 90 7.0
07.01.2026 BurnleyA 2-2 96 6.3
04.01.2026 LeedsA 1-1 90 6.6
30.12.2025 WolvesH 1-1 90 7.2
26.12.2025 NewcastleH 1-0 90 7.3
21.12.2025 Aston VillaA 2-1 90 7.0
15.12.2025 BournemouthH 4-4 90 6.2
08.12.2025 WolvesA 1-4 15 6.7
04.12.2025 West HamH 1-1 90 6.7
30.11.2025 Crystal PalaceA 1-2 90 6.6
24.11.2025 EvertonH 0-1 90 6.5
18.11.2025 LiechtensteinH 7-0 90 6.9
15.11.2025 KazakhstanA 1-1
08.11.2025 TottenhamA 2-2 90 7.2
01.11.2025 Nottingham ForestA 2-2 90 6.3
25.10.2025 BrightonH 4-2 90 6.9
19.10.2025 LiverpoolA 1-2 90 6.6
13.10.2025 WalesA 2-4
04.10.2025 SunderlandH 2-0 90 7.9
27.09.2025 BrentfordA 3-1
20.09.2025 ChelseaH 2-1
14.09.2025 Manchester CityA 3-0
17.08.2025 CharleroiA 1-1 90 6.5
10.08.2025 OH LeuvenH 3-1 90 7.3
03.08.2025 GenkA 1-1 90 6.2
25.07.2025 Union St. GilloiseH 1-1 90 9.2
09.06.2025 WalesH 4-3
06.06.2025 FYR MacedoniaA 1-1
29.05.2025 CharleroiH 1-2 90 6.6
25.05.2025 Club Brugge KVA 1-1 90 6.6
17.05.2025 Union St. GilloiseH 0-4 90 6.2
11.05.2025 GentA 0-3 90 8.0
01.05.2025 AnderlechtH 1-3 90 6.3
27.04.2025 GenkA 0-1 90 8.3
23.04.2025 GenkH 1-1 90 7.2
20.04.2025 AnderlechtA 0-0 90 7.9
AKSİYON HARİTASI2231 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 5 6 7 7 7 8 8 9 11 11 11 12 13 22 24 24 24 27 28 32 34 39 40 42 48 51 52 57 59 67 95 176 179 238 324 339
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %10 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 5 6 6 6 6 8 8 8 8 11 13 15 15 18 18 21 23 24 26 27 32 33 37 39 42 50 53 54 88 144 160 160 192 213
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 4 5 7 13 13 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 4 5 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %9 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2231
Pas 1603 Pas — 1603 (%73) Kaleci topu… 229 Kaleci topu aldı — 229 (%10) Kurtar… 135 Kurtarış — 135 (%6) Top kazanma — 87 (%4) Claim — 42 (%2) Uzaklaştırma — 28 (%1) Korner kazandırma — 24 (%1) Keepersweeper — 19 (%1) Ofsayt pası — 16 (%1) Hata — 13 (%1)
  • Pas1603%73
  • Kaleci topu aldı229%10
  • Kurtarış135%6
  • Top kazanma87%4
  • Claim42%2
  • Uzaklaştırma28%1
  • Korner kazandırma24%1
  • Keepersweeper19%1
  • Ofsayt pası16%1
  • Hata13%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 216 maç
Manchester United 37maç 2025–2026
Belgium 11maç 2024–2026
Antwerp 91maç 2023–2025
Club Brugge KV 77maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Club Brugge Royal Antwerp free transfer
2020-07-01 Club NXT Club Brugge -
2018-07-01 FC Brügge U17 FC Brügge U21 -
2017-07-01 Club Brugge Yth FC Brügge U17 -
2014-07-01 Dender Yth. Club Brugge Yth free transfer
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2840 dk

Takip listesi: Dengeli kaleci profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.4Premier League 2025
PERFORMANS57.42840 dk
KARARİzlemeye değer69/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 81.0
Kurtarıcı kaleci 75.0
Libero kaleci 51.5
Kurtarıcı kaleci 39.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %74
Dakika %83
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %68
Dakika %94
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 27.67 38 73
Ortalama rating 6.98 7.2 97
Performans skoru 57.4 76 76
Kurtarış / 90 2.35 3.2 73
Yenen gol / 90 1.17 1.3 10
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam