LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut22.07 / 90
Kilit pas22.07 / 90
Kazanılan ikili33.10 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
2.072.03
Kilit pas
2.070.85
Kazanılan ikili
3.105.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Super League 12020 · Olympiakos Piraeus · 31 maç
13gol2.
11.
Pro League2025 · Al Khaleej Saihat · 32 maç
13gol11.
15.
Super League 12021 · Olympiakos Piraeus · 31 maç
7gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆
Super League 12021/2022 · Greece
🏆
Super League 12020/2021 · Greece
🏆
Cup2019/2020 · Greece
🏆
Super League 12019/2020 · Greece
🥈
Cup2020/2021 · Greece · 2nd Place
🥈
Super League 12018/2019 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
1
87
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan3%60
Müdahale1
Faul1
İlk 111
2024/25
25
1.337
2
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%54 isabet
Kilit pas11
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan80%46
Müdahale25
Faul1912 kazanılan
Ofsayt18
İlk 11169 yedek
G+A / 900.13
Kart1
Kaptan2maçta
2023/24
14
567
1
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas6
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan36%40
Müdahale13
Faul134 kazanılan
Ofsayt9
İlk 1159 yedek
G+A / 900.48
Kart3
2022/23
5
234
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan11%35
Müdahale5
Faul44 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132 yedek
Kart1
2021/22
7
471
2
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas10
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan22%42
Müdahale9
Faul44 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1152 yedek
G+A / 900.76
2020/21
12
578
1
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan31%44
Müdahale17
Faul72 kazanılan
İlk 1175 yedek
G+A / 900.31
Kart1
TOPLAM GOL9
İLK 115924 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 3 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%46
- 4-4-232%39
- 3-5-25%6
- 5-3-24%5
- 3-1-4-22%2
- 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Al-FayhaH | 2-1 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | ScotlandH | 3-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 09.10.2025 | ScotlandA | 3-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | FC St. PauliA | 0-2 | 77 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | FSV Mainz 05H | 1-4 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 02.05.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-0 | 79 | 2 | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | Union BerlinH | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | Werder BremenA | 1-0 | 78 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | FC AugsburgH | 1-2 | 82 | 6 | 6.2 | ||
| 05.04.2025 | VfB StuttgartH | 0-4 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 28.03.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 23.03.2025 | ScotlandA | 0-3 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.03.2025 | ScotlandH | 0-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-3 | 63 | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | Bayern MünchenA | 2-3 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | 1899 HoffenheimH | 0-1 | 75 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Borussia DortmundH | 2-0 | 88 | 2 | 7 | 8.0 | |
| 09.02.2025 | Holstein KielA | 2-2 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 30.01.2025 | QarabagH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | FC PortoAC | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 12.12.2024 | TwenteH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | FCSBAC | 0-0 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 07.11.2024 | RangersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | Malmo FFA | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 03.10.2024 | SC BragaH | 3-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 29.05.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2024 | Aston VillaH | 2-0 | 26↑ | 2 | 7.0 | ||
| 18.04.2024 | FenerbahceA | 1-0 | 56↑ | 2 | 6.6 | ||
| 11.04.2024 | FenerbahceH | 3-2 | 87 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 14.03.2024 | Maccabi Tel AvivA | 1-6 | 24↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 07.03.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-4 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2024 | Ferencvarosi TCA | 0-1 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.02.2024 | Ferencvarosi TCH | 1-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 14.12.2023 | TSC Backa TopolaH | 5-2 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 30.11.2023 | SC FreiburgA | 5-0 | 40↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.11.2023 | West HamA | 1-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2023 | West HamH | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2023 | TSC Backa TopolaA | 2-2 | 63 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.09.2023 | SC FreiburgH | 2-3 | 61 | 2 | 6.2 | ||
| 27.10.2022 | SC FreiburgA | 1-1 | 82 | 2 | 6.7 | ||
| 13.10.2022 | QarabagA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | QarabagH | 0-3 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2022 | SC FreiburgH | 0-3 | 63 | – | 6.5 | ||
| 08.09.2022 | NantesA | 2-1 | 59 | – | 6.3 | ||
| 24.02.2022 | AtalantaH | 0-3 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 17.02.2022 | AtalantaA | 2-1 | 64 | 1 | – | 6.9 | |
| 09.12.2021 | AntwerpA | 1-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 25.11.2021 | FenerbahceH | 1-0 | 68 | – | 6.2 | ||
| 04.11.2021 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 21.10.2021 | Eintracht FrankfurtA | 3-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2021 | FenerbahceA | 0-3 | 89 | 2 | 1 | 4 | 8.9 |
| 18.03.2021 | ArsenalA | 0-1 | 63 | 1 | – | 7.2 | |
| 11.03.2021 | ArsenalH | 1-3 | 86 | 1 | 6.0 | ||
| 25.02.2021 | PSV EindhovenA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.02.2021 | PSV EindhovenH | 4-2 | 22↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 09.12.2020 | FC PortoH | 0-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 01.12.2020 | MarseilleA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 25.11.2020 | Manchester CityH | 0-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2020 | Manchester CityA | 3-0 | 17↑ | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 64 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Euro Championship2020 · Greece
4sarı · 9 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


