Sebastian Jørgensen
Denmark · Midfielder

Sebastian Jørgensen

YAŞ26
BOY185
KİLO80
KULÜPLask Linz
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut31.63 / 90
Kilit pas21.08 / 90
Kazanılan ikili84.34 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 1.631.60
Kilit pas 1.080.82
Kazanılan ikili 4.342.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18. Bundesliga2025 · Lask Linz · 32 maç 7gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈 1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2023/2024 · Denmark · 2nd Place
🥈 DBU Pokalen2022/2023 · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2021/2022 · Denmark · 2nd Place
🥈 DBU Pokalen2018/2019 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
2020 1 2025 10 2026 0
GolAsist
2026/27 2 166 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueLask Linz 2 166 0 0 6.80
Şut3
Kilit pas2
İkili kazanılan8%73
Müdahale4
Ofsayt1
İlk 112
2025/26 32 2.756 7 3 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaLask Linz 32 2.756 7 3 6.91
Şut49%39 isabet
Kilit pas25
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan84%48
Müdahale26
Faul1620 kazanılan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.33
Kart3
2020/21 10 865 0 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienAalesund 10 865 0 1 6.56
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan42%56
Müdahale18
Faul1011 kazanılan
İlk 1110
G+A / 900.1
Kart2
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 11320 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 11 4-2-3-1 — 7 4-4-2 — 3 4-5-1 — 3 5-3-2 — 3 3-5-2 — 2 29 maç
  • 4-3-311%38
  • 4-2-3-17%24
  • 4-4-23%10
  • 4-5-13%10
  • 5-3-23%10
  • 3-5-22%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.08.2026 CelticH 5-1 86 2 6.9
19.08.2026 CelticA 3-0 80 1 6.7
17.05.2026 Austria ViennaA 0-3 89 7.2
10.05.2026 Red Bull SalzburgH 2-1 89 1 1 7.3
04.05.2026 Rapid ViennaH 3-1 83 1 6.5
26.04.2026 TSV HartbergA 1-5 90 1 6.3
22.04.2026 Sturm GrazA 1-1 90 2 6.3
19.04.2026 Sturm GrazH 1-1 90 4 6.3
10.04.2026 Red Bull SalzburgA 2-3 89 2 6.6
05.04.2026 Austria ViennaH 4-1 78 1 2 7.7
22.03.2026 Rapid ViennaA 4-2 90 6.7
13.03.2026 TSV HartbergH 0-0 90 4 6.5
08.03.2026 Wolfsberger ACH 3-1 87 1 5 6.2
01.03.2026 Austria ViennaA 2-2 90 1 7.2
22.02.2026 Red Bull SalzburgH 1-5 90 3 6.6
14.02.2026 RiedA 1-1 90 2 6.7
07.02.2026 WSG WattensH 1-0 90 1 7.2
13.12.2025 Grazer AKA 1-2 90 1 6.5
06.12.2025 TSV HartbergA 2-2 90 1 3 8.2
30.11.2025 Rapid ViennaH 3-0 89 1 2 7.3
23.11.2025 Sturm GrazA 1-3 90 1 1 8.2
09.11.2025 SCR AltachH 1-0 72 2 7.3
01.11.2025 FC BW LinzA 0-1 89 1 6.6
25.10.2025 Grazer AKH 1-0 90 2 6.6
19.10.2025 Rapid ViennaA 0-2 90 1 1 6.9
05.10.2025 TSV HartbergH 3-3 13 1 1 2 7.6
27.09.2025 Wolfsberger ACA 1-0 90 1 6.6
21.09.2025 FC BW LinzH 2-0 90 7.5
13.09.2025 SCR AltachA 1-0 90 6.9
30.08.2025 RiedH 1-3 88 6.3
23.08.2025 Red Bull SalzburgA 3-0 90 6.9
17.08.2025 Austria ViennaH 2-1 90 7.6
10.08.2025 WSG WattensA 3-1 90 3 6.3
01.08.2025 Sturm GrazH 0-2 90 2 6.6
22.12.2020 MjondalenA 3-0 90 6.0
09.12.2020 StromsgodsetH 1-4 90 5.9
06.12.2020 MoldeA 2-1 90 6.6
02.12.2020 SandefjordH 0-1 61 1 6.9
28.11.2020 BrannA 3-1 90 1 6.9
21.11.2020 ValerengaH 1-1 90 7.0
08.11.2020 Bodo/GlimtA 7-0 90 6.5
31.10.2020 HaugesundA 0-1 84 7.0
25.10.2020 ODD BallklubbH 0-3 90 1 6.6
18.10.2020 StabaekA 4-0 90 6.2
ŞUT70
GOL7
xG7.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
40' · xG 0.039 17' · xG 0.253 79' · xG 0.015 19' · xG 0.076 74' · xG 0.018 55' · xG 0.01 21' · xG 0.06 49' · xG 0.02 36' · xG 0.212 · GOL 45' · xG 0.026 41' · xG 0.02 71' · xG 0.054 12' · xG 0.052 · GOL 3' · xG 0.016 90' · xG 0.049 33' · xG 0.031 17' · xG 0.007 85' · xG 0.214 66' · xG 0.491 48' · xG 0.028 20' · xG 0.077 19' · xG 0.054 90' · xG 0.147 63' · xG 0.082 51' · xG 0.044 58' · xG 0.025 46' · xG 0.017 17' · xG 0.111 82' · xG 0.353 69' · xG 0.417 · GOL 45' · xG 0.053 8' · xG 0.012 1' · xG 0.015 90' · xG 0.127 56' · xG 0.075 56' · xG 0.097 43' · xG 0.017 38' · xG 0.144 25' · xG 0.14 · GOL 45' · xG 0.313 · GOL 17' · xG 0.129 77' · xG 0.071 32' · xG 0.547 · GOL 30' · xG 0.028 21' · xG 0.021 83' · xG 0.022 3' · xG 0.298 90' · xG 0.831 · GOL 87' · xG 0.042 39' · xG 0.048 57' · xG 0.168 23' · xG 0.04 73' · xG 0.026 73' · xG 0.064 61' · xG 0.073 27' · xG 0.332 79' · xG 0.038 42' · xG 0.269 63' · xG 0.105 63' · xG 0.048 6' · xG 0.03 90' · xG 0.083 89' · xG 0.093 77' · xG 0.036 81' · xG 0.0 11' · xG 0.0 84' · xG 0.0 43' · xG 0.0 39' · xG 0.0 34' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 27 (%39) Açık oyun — 13 (%19) Taç sonrası — 9 (%13) Serbest vuruş — 6 (%9) Korner — 5 (%7) Duran top — 5 (%7) Diğer — 5 (%7) 70 şut
  • Asist sonrası27%39
  • Açık oyun13%19
  • Taç sonrası9%13
  • Serbest vuruş6%9
  • Korner5%7
  • Duran top5%7
  • Diğer5%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 48 (%69) Sol ayak — 12 (%17) Kafa — 10 (%14) 70 şut
  • Sağ ayak48%69
  • Sol ayak12%17
  • Kafa10%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR70 şut
1-15' — 7 16-30' — 13 31-45' — 15 46-60' — 9 61-75' — 10 76-90+' — 16 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 76-90+'
  • 1-15' 7 %10
  • 16-30' 13 %19
  • 31-45' 15 %21
  • 46-60' 9 %13
  • 61-75' 10 %14
  • 76-90+' 16 %23
PİYASA DEĞERİ€4.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 44 maç
Lask Linz 34maç 2025–2026
Aalesund 10maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Aalborg BK LASK €350k
2025-06-30 Aalborg Lask Linz
2025-06-29 Aalborg Lask Linz
2025-06-23 Aalborg Lask Linz
2023-01-09 Lyngby BK Aalborg BK €675k
2021-01-01 Aalesund Lyngby
2020-12-31 Aalesunds FK Lyngby BK End of loan
2020-10-05 Lyngby BK Aalesunds FK loan transfer
2019-07-11 Bröndby IF U19 Lyngby BK free transfer
2019-07-01 Brondby Lyngby
2018-07-26 Nordsjaell. U19 Bröndby IF U19 free transfer
2016-07-01 FCN Youth Nordsjaell. U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2756 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.0Bundesliga 2025
PERFORMANS34.42756 dk
KARARUygun değil47/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 70.0
İleri sekiz 68.9
Top kapan ön libero 66.9
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %47
Dakika %96
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %48
Dakika %97
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
İkili mücadele kazanma 47.73 55 87
Gol / 90 0.23 0.18 100
Performans skoru 34.4 76 45
Pas hacmi / 90 30.63 60 51
Kilit pas / 90 0.82 1.3 63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam