LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.24 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili51.20 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 25 kaleciler
- Kurtarış 1.68 %17
- Yenen gol (az iyi) 0.48 %46
- Pas isabeti %75 %75
- Pas hacmi 29.8 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 374 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Championship2023/2024 · England
🏆
The Atlantic Cup2023 · World
🏆
Superliga2020/2021 · Denmark
🥈
DBU Pokalen2018/2019 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
5
374
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan5%100
İlk 115
2025/26
38
1.619
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan9%100
İlk 111820 yedek
G+A / 900.06
2024/25
30
2.514
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%90
Müdahale1
İlk 11282 yedek
Kart1
2023/24
45
3.969
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan10%67
İlk 11441 yedek
Kart2
2022/23
3
300
0
0
7.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 113
Kart1
2021/22
7
630
0
0
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%86
Müdahale1
İlk 117
TOPLAM GOL0
İLK 115138 yedek girdi
KART2
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%51
- 3-4-2-112%15
- 4-4-1-19%12
- 3-4-1-27%9
- 3-4-35%6
- 4-3-35%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | DerbyH | 3-0 | 90 | 0 | 6.6 | ||
| 01.09.2026 | WolvesH | 4-2 | 90 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | WatfordA | 1-1 | 84 | 0 | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | CharltonH | 1-2 | 22 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | BurnleyA | 2-2 | 88 | – | 7.3 | ||
| 24.05.2026 | LeedsH | 3-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | NewcastleA | 3-1 | 90 | 1 | – | 5.5 | |
| 10.05.2026 | ArsenalH | 0-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | BrentfordA | 3-0 | 82 | – | 7.7 | ||
| 25.04.2026 | EvertonH | 2-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2026 | Crystal PalaceA | 0-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2026 | WolvesH | 4-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 31.03.2026 | Czech RepublicA | 1-1 | 120 | – | 7.0 | ||
| 22.03.2026 | Aston VillaA | 2-0 | 93 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | Manchester CityH | 1-1 | 95 | – | 7.9 | ||
| 04.03.2026 | FulhamA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.02.2026 | LiverpoolA | 5-2 | 94 | – | 5.2 | ||
| 21.02.2026 | BournemouthH | 0-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 10.02.2026 | Manchester UnitedH | 1-1 | 96 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | BurnleyA | 0-2 | 93 | – | 7.7 | ||
| 31.01.2026 | ChelseaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | SunderlandH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | TottenhamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2026 | Nottingham ForestH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | WolvesA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2025 | BrightonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | FulhamH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | Manchester CityA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Aston VillaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | BrightonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2025 | Manchester UnitedA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | LiverpoolH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | BournemouthA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.11.2025 | ScotlandA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | BurnleyH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | NewcastleH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2025 | LeedsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | BrentfordH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | ArsenalA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | EvertonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Crystal PalaceH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | TottenhamH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 05.09.2025 | ScotlandH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Nottingham ForestA | 0-3 | 100 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | ChelseaH | 1-5 | 94 | – | 6.0 | ||
| 16.08.2025 | SunderlandA | 3-0 | 98 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2025 | WolvesA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 20.04.2025 | LiverpoolH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.04.2025 | BrightonA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.04.2025 | NewcastleH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.04.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | Manchester UnitedH | 0-3 | 99 | – | 6.2 | ||
| 09.03.2025 | ChelseaA | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 27.02.2025 | West HamA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2025 | BrentfordH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | ArsenalH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | EvertonA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | NewcastleA | 4-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 08.12.2024 | BrightonH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2024 | West HamH | 3-1 | 90 | – | 7.9 |
AKSİYON HARİTASI2675 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2675
- Pas1798%69
- Kaleci topu aldı333%13
- Kurtarış158%6
- Top kazanma85%3
- Claim76%3
- Keepersweeper48%2
- Hava topu40%2
- Yumruklama26%1
- Uzaklaştırma25%1
- Top teması23%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 128 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
12.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1619 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.8Premier League 2025
PERFORMANS55.91619 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
81.5
Kurtarıcı kaleci
75.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%65
Dakika
%72
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%65
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
30.57
38
80
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Performans skoru
55.9
76
74
Kurtarış / 90
2.84
3.2
89
Yenen gol / 90
1.5
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jan OblakAtletico Madrid · 32
%95
0gol
1asist
47scout
€17.00M
UEFA Champions League
Lorenzo MontipòVerona · 29
%81
0gol
1asist
63scout
€1.30M
Serie A
Dani FigueiraGIL Vicente · 27
%61
0gol
0asist
59scout
Primeira Liga
Carlos MiguelPalmeiras · 27
%61
0gol
0asist
75scout
€1.50M
Serie A
Joan GarcíaBarcelona · 24
%61
0gol
0asist
47scout
€40.00M
UEFA Champions League
Mattia PerinJuventus · 33
%60
0gol
0asist
48scout
€2.00M
Serie A
Jeroen ZoetAZ Alkmaar · 34
%60
0gol
0asist
58scout
€300K
Eredivisie
Demir SarıcalıHatayspor · 20
%60
0gol
0asist
65scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


