LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 20 kaleciler
- Kurtarış 1.47 %5
- Yenen gol (az iyi) 0.59 %74
- Pas isabeti %87 %89
- Pas hacmi 26.5 %47
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 306 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Olympics Men2024 Paris · World
🏆
Segunda División2020/2021 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
12
306
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1166 yedek
2025/26
41
3.486
0
0
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan20%95
Müdahale5
İlk 11392 yedek
Kart1
2024/25
38
3.420
0
0
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan27%90
İlk 1138
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 118879 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-173%48
- 4-3-331%21
- 4-4-222%15
- 4-1-4-115%10
- 5-3-27%5
- 4-1-2-33%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | ValenciaA | 0-2 | 32 | 0 | 6.9 | ||
| 31.08.2026 | Rayo VallecanoH | 5-2 | 92 | – | 6.5 | ||
| 27.08.2026 | Athletic ClubH | 2-0 | 93 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | ElcheA | 0-5 | 89 | – | 7.0 | ||
| 19.07.2026 | ArgentinaH | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 14.07.2026 | FranceA | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 10.07.2026 | NorwayA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2026 | PortugalA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2026 | AustriaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | UruguayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2026 | Saudi ArabiaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2026 | Cape Verde IslandsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | ValenciaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Real BetisH | 3-1 | 83 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2026 | AlavesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Real MadridH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | OsasunaA | 1-2 | 94 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | GetafeA | 0-2 | 80 | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | Celta VigoH | 1-0 | 92 | – | 8.3 | ||
| 14.04.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | EspanyolH | 4-1 | 93 | – | 6.7 | ||
| 08.04.2026 | Atletico MadridH | 0-2 | 88 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 93 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 86 | – | 7.9 | ||
| 18.03.2026 | NewcastleH | 7-2 | 79 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | SevillaH | 5-2 | 87 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2026 | NewcastleA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | Athletic ClubA | 0-1 | 94 | – | 7.6 | ||
| 28.02.2026 | VillarrealH | 4-1 | 93 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | LevanteH | 3-0 | 92 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2026 | GironaA | 2-1 | 96 | – | 8.2 | ||
| 07.02.2026 | MallorcaH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | ElcheA | 1-3 | 85 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2026 | FC CopenhagenH | 4-1 | 88 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | OviedoH | 3-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2026 | Slavia PrahaA | 2-4 | 85 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2026 | Real SociedadA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | EspanyolA | 0-2 | 90 | – | 8.5 | ||
| 21.12.2025 | VillarrealA | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 13.12.2025 | OsasunaH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.12.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | Real BetisA | 3-5 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.12.2025 | Atletico MadridH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | AlavesH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.11.2025 | ChelseaA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | Athletic ClubH | 4-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.09.2025 | OviedoA | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | GetafeH | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 18.09.2025 | NewcastleA | 1-2 | 90 | – | 8.9 | ||
| 14.09.2025 | ValenciaH | 6-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 31.08.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 23.08.2025 | LevanteA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | MallorcaA | 0-3 | 95 | – | 7.7 | ||
| 24.05.2025 | Las PalmasH | 2-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 18.05.2025 | OsasunaA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.05.2025 | BarcelonaH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.05.2025 | LeganesA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | Real BetisH | 1-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 27.04.2025 | VillarrealA | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 22.04.2025 | ValenciaA | 1-1 | 90 | – | 8.2 |
AKSİYON HARİTASI1995 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %16
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %18
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1995
- Pas1373%70
- Kaleci topu aldı242%12
- Kurtarış81%4
- Top kazanma79%4
- Keepersweeper70%4
- Uzaklaştırma49%2
- Claim31%2
- Korner kazandırma17%1
- Müdahale12%1
- Ayakta kapatma12%1
PİYASA DEĞERİ€40.00M+60.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Espanyol U19
→
RCD Espanyol B
-
Espanyol U19
→
RCD Espanyol B
-
2018-07-01
Espanyol U18
→
Espanyol U19
-
Espanyol U18
→
Espanyol U19
-
2017-07-01
Espanyol Youth
→
Espanyol U18
-
Espanyol Youth
→
Espanyol U18
-
2016-07-01
CF Damm Youth
→
Espanyol Youth
?
CF Damm Youth
→
Espanyol Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
12.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2697 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.5La Liga 2025
PERFORMANS68.32697 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
86.7
Kurtarıcı kaleci
82.5
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 88 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%97
Dakika
%83
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%90
Dakika
%92
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
27.56
38
72
Performans skoru
68.3
76
90
Ortalama rating
7.27
7.2
100
Kurtarış / 90
2.37
3.2
74
Yenen gol / 90
0.67
1.3
48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Patrick PentzBrondby · 28
%95
0gol
0asist
68scout
Superliga
Mathew RyanLevante · 33
%93
0gol
0asist
61scout
La Liga
Bruno FerreiraCeara · 31
%77
0gol
0asist
61scout
Serie A
Bernd LenoFulham · 33
%74
0gol
0asist
56scout
€8.00M
Premier League
Andreas HansenFC Nordsjaelland · 30
%67
0gol
0asist
67scout
Superliga
Matthieu EpoloStandard Liege · 20
%62
0gol
0asist
78scout
Jupiler Pro League
Marco BleveCarrarese · 30
%61
0gol
0asist
65scout
€350K
Serie B
Vasilis BarkasUtrecht · 31
%60
0gol
0asist
65scout
€3.50M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

