LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.67 / 90
Rating5.92
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 15 kaleciler
- Kurtarış 2.34 %43
- Yenen gol (az iyi) 1.34 %14
- Pas isabeti %80 %79
- Pas hacmi 40.8 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 269 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Florida Cup2022 · World
🏆
Community Shield2020/2021 · England
🏆
FA Cup2019/2020 · England
🏆
FIFA Confederations Cup2017 Russia · World
🥈
Emirates Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2019 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2018/2019 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
269
0
0
5.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 113
2025/26
38
3.479
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan27%96
Müdahale4
İlk 1138
Kart3
Kaptan7maçta
2024/25
38
3.420
0
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan15%94
Müdahale2
İlk 1138
G+A / 900.03
Kart5
Kaptan17maçta
2023/24
38
3.420
0
0
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan13%93
İlk 1138
Kart3
Kaptan5maçta
2022/23
38
3.240
0
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan14%82
Faul13 kazanılan
İlk 11362 yedek
Kart3
2021/22
33
360
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
İlk 11429 yedek
2020/21
49
4.032
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan16%84
Müdahale1
Faul25 kazanılan
İlk 11454 yedek
Kart11
TOPLAM GOL3
İLK 1116933 yedek girdi
KART15
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1172%87
- 4-3-310%5
- 3-4-2-17%4
- 4-4-1-14%2
- 4-1-4-13%2
- 4-5-12%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Crystal PalaceH | 2-3 | 88 | 0 | 6.0 | ||
| 30.08.2026 | SunderlandA | 1-0 | 88 | – | 5.9 | ||
| 24.08.2026 | ChelseaH | 2-3 | 93 | – | 5.9 | ||
| 24.05.2026 | NewcastleHC | 2-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | WolvesAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | BournemouthH | 0-1 | 93 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | ArsenalA | 3-0 | 92 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | Aston VillaH | 1-0 | 92 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | BrentfordA | 0-0 | 91 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | LiverpoolA | 2-0 | 91 | – | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | BurnleyH | 3-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Nottingham ForestA | 0-0 | 81 | – | 7.0 | ||
| 04.03.2026 | West HamH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | TottenhamHC | 2-1 | 86 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | SunderlandA | 1-3 | 98 | – | 6.5 | ||
| 11.02.2026 | Manchester CityA | 3-0 | 84 | – | 6.0 | ||
| 07.02.2026 | EvertonH | 1-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Manchester UnitedA | 3-2 | 97 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | BrightonH | 2-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | LeedsA | 1-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 07.01.2026 | ChelseaH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.01.2026 | LiverpoolH | 2-2 | 101 | – | 6.2 | ||
| 01.01.2026 | Crystal PalaceA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.12.2025 | West HamA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.12.2025 | Nottingham ForestH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | BurnleyA | 2-3 | 97 | – | 8.5 | ||
| 07.12.2025 | Crystal PalaceH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.12.2025 | Manchester CityH | 4-5 | 90 | – | 5.2 | ||
| 29.11.2025 | TottenhamA | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | SunderlandH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2025 | EvertonA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.11.2025 | WolvesH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | NewcastleAC | 2-1 | 99 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | ArsenalH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.10.2025 | BournemouthA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.09.2025 | Aston VillaA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | BrentfordH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | LeedsH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.08.2025 | ChelseaAC | 2-0 | 99 | – | 8.2 | ||
| 24.08.2025 | Manchester UnitedHC | 1-1 | 94 | – | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | BrightonAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | BrentfordAC | 2-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.05.2025 | EvertonHC | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | Aston VillaAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | SouthamptonAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | ChelseaH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.04.2025 | BournemouthA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | LiverpoolH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.04.2025 | ArsenalA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | TottenhamH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 08.03.2025 | BrightonA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.02.2025 | WolvesAC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Nottingham ForestH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | NewcastleA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | Manchester UnitedH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.01.2025 | LeicesterA | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 14.01.2025 | West HamA | 3-2 | 90 | – | 5.2 | ||
| 05.01.2025 | IpswichH | 2-2 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
AKSİYON HARİTASI2223 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %7
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2223
- Pas1635%75
- Kaleci topu aldı252%12
- Kurtarış101%5
- Top kazanma64%3
- Claim29%1
- Keepersweeper27%1
- Yumruklama27%1
- Korner kazandırma21%1
- Hava topu19%1
- Uzaklaştırma14%1
PİYASA DEĞERİ€8.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 237 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-07-01
Stuttgart U19
→
Stuttgart II
-
Stuttgart U19
→
Stuttgart II
-
2009-07-01
Stuttgart U17
→
Stuttgart U19
-
Stuttgart U17
→
Stuttgart U19
-
2007-07-01
Stuttgart Yth.
→
Stuttgart U17
-
Stuttgart Yth.
→
Stuttgart U17
-
2003-07-01
Bietigheim Yth.
→
Stuttgart Yth.
free transfer
Bietigheim Yth.
→
Stuttgart Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kasık sakatlığıŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3479 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.2Premier League 2025
PERFORMANS56.43479 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
85.4
Kurtarıcı kaleci
76.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%68
Dakika
%99
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%66
Dakika
%99
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
35.13
38
92
Ortalama rating
6.86
7.2
95
Performans skoru
56.4
76
74
Kurtarış / 90
2.54
3.2
79
Yenen gol / 90
1.32
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jamie CummingOxford United · 26
%95
0gol
0asist
66scout
Championship
Mathew RyanLevante · 33
%93
0gol
0asist
61scout
La Liga
Loris KariusFC Schalke 04 · 32
%87
0gol
0asist
66scout
€800K
2. Bundesliga
Patrick PentzBrondby · 28
%81
0gol
0asist
68scout
Superliga
Bruno FerreiraCeara · 31
%73
0gol
0asist
61scout
Serie A
Joan GarcíaBarcelona · 24
%66
0gol
0asist
66scout
€40.00M
La Liga
CleitonRB Bragantino · 28
%62
0gol
0asist
64scout
Serie A
Nicolai LarsenSilkeborg · 34
%60
0gol
0asist
62scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



