LİGSuperliga
BU SEZON0G · 0A
Şut10.57 / 90
Başarılı dripling10.57 / 90
Kazanılan ikili84.59 / 90
Rating6.63
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.571.07
Başarılı dripling
0.570.46
Kazanılan ikili
4.595.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
DBU Pokalen2020/2021 · Denmark
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
4
157
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%53
Müdahale4
Faul12 kazanılan
İlk 1113 yedek
2025/26
29
587
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas10
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan34%58
Müdahale16
Faul69 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11425 yedek
2021/22
8
386
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%36
Müdahale4
Faul41 kazanılan
İlk 1153 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 11945 yedek girdi
KART2
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%54
- 4-4-213%24
- 4-4-1-18%15
- 4-3-32%4
- 3-4-31%2
- 4-5-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ41 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | FC CopenhagenH | 0-4 | 85 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | LyngbyH | 2-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 02.08.2026 | FC NordsjaellandA | 1-0 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 27.07.2026 | SilkeborgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | FC CopenhagenA | 5-0 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 11.05.2026 | OdenseH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | VejleH | 1-0 | 3↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | SilkeborgA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | FC FredericiaH | 2-2 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | OdenseA | 3-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | VejleA | 1-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | SilkeborgH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | FC FredericiaA | 0-3 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | FC CopenhagenA | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | FC FredericiaH | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | VejleH | 2-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | BrondbyA | 0-0 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | AarhusH | 1-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | SilkeborgA | 0-0 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 24.11.2025 | OdenseH | 0-0 | 65 | 1 | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | FC MidtjyllandH | 0-2 | 62 | 2 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | ViborgA | 3-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | SonderjyskeH | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | FC NordsjaellandA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | ViborgH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | FC MidtjyllandA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2025 | FC NordsjaellandH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | FC FredericiaA | 1-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | BrondbyH | 0-2 | 51↑ | – | 6.9 | ||
| 11.08.2025 | OdenseA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | SilkeborgH | 1-0 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.07.2025 | AarhusA | 1-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | VejleA | 1-1 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 24.02.2022 | LeicesterH | 1-3 | 68 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2022 | LeicesterA | 4-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2021 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 80 | – | 6.5 | ||
| 25.11.2021 | CFR 1907 ClujH | 2-1 | 66 | – | 7.2 | ||
| 04.11.2021 | FK JablonecH | 2-2 | 18↑ | 2 | 6.6 | ||
| 21.10.2021 | FK JablonecA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2021 | CFR 1907 ClujA | 1-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 16.09.2021 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 62 | – | 6.3 |
ŞUT12
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%33
- Korner3%25
- Kontra atak2%17
- Serbest vuruş1%8
- Açık oyun1%8
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak8%67
- Kafa3%25
- Sağ ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 3 %25
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 41 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Randers U19
→
Randers FC
-
Randers U19
→
Randers FC
-
2014-07-01
Randers FC Yth.
→
Randers U19
-
Randers FC Yth.
→
Randers U19
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Superliga2020 · Randers FC
7sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 587 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.7Superliga 2025
PERFORMANS50.2587 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
65.8
Derinden oyun kurucu
62.3
Box-to-box orta saha
54.6
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%67
Dakika
%53
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%76
Dakika
%68
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.7
7.1
94
Müdahale / 90
2.45
3.2
77
Performans skoru
50.2
75
67
Pas arası / 90
1.53
2.3
66
İkili mücadele kazanma
57.63
58
99
Pas hacmi / 90
44
50
88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Luca HerrmannDynamo Dresden · 26
%95
1gol
1asist
63scout
€400K
2. Bundesliga
Joe BellViking · 26
%87
3gol
4asist
67scout
Eliteserien
Cristian Cásseres Jr.Toulouse · 25
%81
2gol
3asist
67scout
€9.00M
Ligue 1
Ramiz ZerroukiTwente · 27
%72
3gol
1asist
62scout
Eredivisie
Ryan HedgesBlackburn · 30
%71
1gol
2asist
61scout
Championship
Enzo LeopoldHannover 96 · 25
%69
3gol
4asist
73scout
€3.00M
2. Bundesliga
Manuel LocatelliJuventus · 27
%64
1gol
1asist
60scout
€25.00M
Serie A
Valentin RongierRennes · 31
%60
2gol
4asist
61scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum