Jonas Bager
Denmark · Defender

Jonas Bager

YAŞ29
BOY182
KİLO79
DOĞUM YERİHadsten
LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.13 / 90
Kilit pas10.13 / 90
Başarılı dripling10.13 / 90
Kazanılan ikili182.37 / 90
Rating6.21
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 83 defanslar
Müdahale — %0 (0.26) Pas arası — %93 (2.24) Blok — %68 (0.79) İkili mücadele — %0 (%35) Pas isabeti — %23 (%81) Faul (az iyi) — %0 (2.37) 31 ORT. % 0 93 68 0 23 0
  • Müdahale 0.26 %0
  • Pas arası 2.24 %93
  • Blok 0.79 %68
  • İkili mücadele %35 %0
  • Pas isabeti %81 %23
  • Faul (az iyi) 2.37 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 684 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Challenger Pro League2020/2021 · Belgium
🥈 First Division A2021/2022 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
2021 2 2022 1 2023 1 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 17 684 0 0 6.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIFK Goteborg 17 684 0 0 6.21
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan18%35
Müdahale2
Faul186 kazanılan
İlk 11710 yedek
Kart4
2025/26 23 1.019 0 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIFK Goteborg 23 1.019 0 0 7.08
Şut3
Kilit pas3
İkili kazanılan67%64
Müdahale17
Faul1411 kazanılan
İlk 111211 yedek
Kart2
2024/25 13 902 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIFK Goteborg 13 902 0 0 6.76
Şut6%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan47%44
Müdahale23
Faul296 kazanılan
İlk 11112 yedek
Kart5
2023/24 29 1.724 0 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 29 1.724 0 1 6.93
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan89%53
Müdahale34
Faul3415 kazanılan
İlk 111811 yedek
G+A / 900.05
Kart7
2022/23 23 1.682 1 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 23 1.682 1 0 6.85
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan92%58
Müdahale42
Faul219 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11203 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2021/22 37 1.966 0 2 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise 37 1.966 0 2 6.70
Şut3%33 isabet
Kilit pas7
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan87%55
Müdahale40
Faul2311 kazanılan
İlk 112413 yedek
G+A / 900.09
Kart32
TOPLAM GOL0
İLK 112422 yedek girdi
KART7
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 25 4-2-3-1 — 16 4-4-2 — 3 4-4-1-1 — 1 5-3-2 — 1 46 maç
  • 4-3-325%54
  • 4-2-3-116%35
  • 4-4-23%7
  • 4-4-1-11%2
  • 5-3-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Orgryte ISH 1-0 62 6.9
23.08.2026 IF ElfsborgH 1-1
16.08.2026 Degerfors IFA 3-0
02.08.2026 Degerfors IFH 2-0
26.07.2026 SiriusA 4-1
17.07.2026 IF BrommapojkarnaH 2-1
12.07.2026 Malmo FFA 4-0 90 1 5.3
31.05.2026 Vasteras SK FKA 4-5 90 5.5
25.05.2026 Mjallby AIFH 1-1 90 6.3
19.05.2026 Orgryte ISA 2-3 90 6.7
09.05.2026 Hammarby FFH 0-1 90 6.9
04.05.2026 Djurgardens IFA 6-0
26.04.2026 GaisH 2-2 90 5.9
23.04.2026 Kalmar FFA 1-1
18.04.2026 HalmstadA 1-1
11.04.2026 BK HackenH 0-2
06.04.2026 IF ElfsborgA 2-0 82 6.2
09.11.2025 IFK NorrkopingH 2-0 1
26.10.2025 HalmstadA 0-3
24.08.2025 Malmo FFA 0-0 89 7.7
17.08.2025 AIK StockholmH 2-1 90 7.2
11.08.2025 GaisA 0-1 90 7.3
04.08.2025 Degerfors IFH 3-0 62 7.9
28.07.2025 IF ElfsborgA 4-3 90 6.3
20.07.2025 SiriusA 0-1 90 7.3
12.07.2025 IF ElfsborgH 1-2 90 1 7.2
06.07.2025 SiriusH 3-1 78 6.9
29.06.2025 AIK StockholmA 3-0 76 1 6.9
01.06.2025 IF BrommapojkarnaA 1-3 90 7.3
25.05.2025 Malmo FFH 1-0 13 6.6
19.05.2025 Degerfors IFA 1-3 10 6.7
15.05.2025 Osters IFH 0-1 90 1 7.2
12.05.2025 Djurgardens IFH 1-2
04.05.2025 Mjallby AIFA 1-0
28.04.2025 GaisH 1-1
24.04.2025 IFK NorrkopingA 2-3
20.04.2025 BK HackenH 2-3
13.04.2025 IFK VarnamoA 0-1 60 6.6
05.04.2025 HalmstadH 1-0
30.03.2025 Hammarby FFA 4-0
10.11.2024 Mjallby AIFA 1-0 82 2 6.9
02.11.2024 Kalmar FFH 1-1 89 6.9
28.10.2024 Malmo FFA 2-1 90 1 7.0
21.10.2024 AIK StockholmH 1-2 62 6.7
30.09.2024 GaisH 2-0 59 6.3
26.09.2024 Vasteras SK FKA 1-1 45 7.0
23.09.2024 HalmstadH 1-1 79 2 7.2
15.09.2024 BK HackenA 3-3 87 1 6.7
01.09.2024 Hammarby FFH 0-1 90 6.6
25.08.2024 IF ElfsborgA 3-1 90 6.3
17.08.2024 SiriusH 1-1 84 6.6
10.08.2024 IFK VarnamoH 0-0 45 6.9
27.07.2024 IF BrommapojkarnaH 3-4
11.05.2024 KortrijkH 3-1 45 6.9
04.05.2024 RWDMA 1-3 67 1 7.0
26.04.2024 AS EupenA 1-2 11 6.3
21.04.2024 AS EupenH 1-0 90 6.9
14.04.2024 KortrijkA 1-2
06.04.2024 RWDMH 0-0
17.03.2024 GentA 5-0 90 6.0
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
5' · xG 0.0 42' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Kontra atak — 1 (%50) Korner — 1 (%50) 2 şut
  • Kontra atak1%50
  • Korner1%50
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 1 (%50) Kafa — 1 (%50) 2 şut
  • Sağ ayak1%50
  • Kafa1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 142 maç
IFK Goteborg 53maç 2024–2026
Charleroi 52maç 2022–2023
Union St. Gilloise 37maç 2021
Denmark U21 2019–2021
Randers FC 2013–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-16 R Charleroi SC IFK Göteborg free transfer
2022-07-13 Union SG R Charleroi SC free transfer
2022-07-01 Union St. Gilloise Charleroi
2019-07-01 Randers FC Union SG €308k
2015-10-23 Randers U19 Randers FC -
2013-07-01 Randers FC Yth. Randers U19 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Allsvenskan2026 · IFK Goteborg 4sarı · 7 maç
🟥 Jupiler Pro League2021 · Union St. Gilloise 2kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1019 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.6Allsvenskan 2025
PERFORMANS74.61019 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-2.1
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 51.5
Defansif bek 50.5
Agresif stoper 50.3
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %90
Dakika %54
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %93
Dakika %72
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 42.63 62 69
Performans skoru 55.4 76 73
Pas arası / 90 2.54 1.8 100
Ortalama rating 6.25 7.2 87
İkili mücadele kazanma 35.71 64 56
Blok / 90 0.68 1.5 45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.19. Dakika delta -2.9.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam