Geny Catamo
Mozambique · Midfielder

Geny Catamo

YAŞ24
BOY173
KİLO69
DOĞUM YERİMaputo
LİGPrimeira Liga
BU SEZON1G · 2A
Gol10.36 / 90
Asist20.72 / 90
Şut20.72 / 90
Kilit pas31.08 / 90
Başarılı dripling93.23 / 90
Kazanılan ikili196.81 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 64 orta sahalar
Kilit pas — %56 (1.08) Asist — %98 (0.72) Drible — %98 (3.23) Pas isabeti — %30 (%78) Top kapma — %19 (1.43) İkili mücadele — %57 (%53) 60 ORT. % 56 98 98 30 19 57
  • Kilit pas 1.08 %56
  • Asist 0.72 %98
  • Drible 3.23 %98
  • Pas isabeti %78 %30
  • Top kapma 1.43 %19
  • İkili mücadele %53 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 251 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Primeira Liga2026 · Sporting CP · 4 maç 1gol16. 3asist1.
14. World Cup2026 · Mozambique · 8 maç 3gol14. 2asist16.
23. Africa Cup of Nations2025 · Mozambique · 4 maç 2gol23. 1asist36.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 Primeira LigaNone · Portugal
🏆 Taça de PortugalNone · Portugal
🏆 Taça de Portugal2024/2025 · Portugal
🏆 Primeira Liga2024/2025 · Portugal
🏆 Primeira Liga2023/2024 · Portugal
🏆 Taça da Liga2021/2022 · Portugal
🥈 Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2023/2024 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
2021 3 2022 0 2023 9 2024 8 2025 10 2026 3
GolAsist
2026/27 4 251 1 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 4 251 1 2 6.95
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan19%53
Müdahale2
Faul48 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 901.08
Kart2
2025/26 41 2.798 7 3 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 29 1.969 6 2 7.06
UEFA Champions LeagueSporting CP 11 739 1 1 6.84
Africa Cup of NationsMozambique 1 90 0 0 7.50
Şut57%54 isabet
Kilit pas42
Drible50%35 başarı
İkili kazanılan148%45
Müdahale26
Faul2266 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11347 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2024/25 38 2.420 6 2 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 30 1.916 5 2 7.10
UEFA Champions LeagueSporting CP 8 504 1 0 6.97
Şut45%44 isabet
Kilit pas35
Drible44%43 başarı
İkili kazanılan153%50
Müdahale36
Faul1667 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112612 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2023/24 38 2.197 6 3 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 28 1.684 5 3 6.99
UEFA Europa LeagueSporting CP 8 333 0 0 6.74
Africa Cup of NationsMozambique 2 180 1 0 7.10
Şut32%38 isabet
Kilit pas24
Drible49%39 başarı
İkili kazanılan147%47
Müdahale30
Faul2061 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 112117 yedek
G+A / 900.37
Kart3
2022/23 3 30 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaMaritimo 3 30 0 0 6.70
Şut1
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan6%75
2021/22 16 259 0 3 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSporting CP 1 0 0 0
Primeira LigaGuimaraes 11 229 0 3 6.86
Primeira LigaSporting CP 4 30 0 0 6.60
Şut4%25 isabet
Kilit pas9
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan24%56
Müdahale3
Faul810 kazanılan
İlk 11115 yedek
G+A / 901.04
TOPLAM GOL13
İLK 116719 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
1-15' — 2 16-30' — 4 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 2 %15
  • 16-30' 4 %31
  • 31-45' 2 %15
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 2 %15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 49 3-4-2-1 — 21 3-4-3 — 10 4-4-2 — 4 4-1-4-1 — 1 5-4-1 — 1 86 maç
  • 4-2-3-149%57
  • 3-4-2-121%24
  • 3-4-310%12
  • 4-4-24%5
  • 4-1-4-11%1
  • 5-4-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 Rio AveA 0-4 65 1 1 7.2
22.08.2026 AlvercaH 3-1 42 7.0
14.08.2026 GuimaraesH 3-2 66 1 7.3
08.08.2026 EstrelaA 2-2 78 1 1 6.3
16.05.2026 GIL VicenteH 3-0 73 1 6.3
11.05.2026 Rio AveA 1-4 23 6.9
04.05.2026 GuimaraesH 5-1 70 7.0
29.04.2026 TondelaH 2-2 87 3 6.2
26.04.2026 AVSA 1-1 29 2 7.0
19.04.2026 BenficaH 1-2 88 4 6.9
15.04.2026 ArsenalA 0-0 71 1 6.2
11.04.2026 EstrelaA 0-1 94 1 6.3
07.04.2026 ArsenalH 0-1 84 3 7.0
03.04.2026 Santa ClaraH 4-2 88 3 7.7
22.03.2026 AlvercaA 1-4 96 1 2 7.3
17.03.2026 Bodo/GlimtH 5-0 94 4 7.9
11.03.2026 Bodo/GlimtA 3-0 63 6.3
07.03.2026 SC BragaA 2-2 81 2 6.5
27.02.2026 EstorilH 3-0 83 1 7.7
21.02.2026 MoreirenseA 0-3 78 1 2 7.3
15.02.2026 FamalicaoH 1-0 24 6.9
09.02.2026 FC PortoA 1-1 84 1 6.3
01.02.2026 NacionalH 2-1 80 7.9
28.01.2026 Athletic ClubA 2-3 89 2 6.2
24.01.2026 AroucaA 1-2 96 1 1 6.6
20.01.2026 Paris Saint GermainH 2-1 87 2 6.2
16.01.2026 Casa PiaH 3-0 83 2 2 9.9
24.12.2025 Ivory CoastA 1-0 90 2 7.5
13.12.2025 AVSH 6-0 90 2 4 9.2
09.12.2025 Bayern MünchenA 3-1 81 6.5
05.12.2025 BenficaA 1-1 90 6.3
30.11.2025 EstrelaH 4-0 60 1 7.3
26.11.2025 Club Brugge KVH 3-0 76 1 3 7.2
08.11.2025 Santa ClaraA 1-2 57 1 1 6.6
04.11.2025 JuventusA 1-1 23 1 6.7
31.10.2025 AlvercaH 2-0 59 1 6.9
26.10.2025 TondelaA 0-3 73 4 7.2
22.10.2025 MarseilleH 2-1 26 1 1 8.3
05.10.2025 SC BragaH 1-1 11 6.9
01.10.2025 NapoliA 2-1 45 6.7
27.09.2025 EstorilA 0-1 16 6.5
30.08.2025 FC PortoH 1-2 63 6.7
23.08.2025 NacionalA 1-4 78 1 6.6
17.08.2025 AroucaH 6-0 57 7.2
08.08.2025 Casa PiaA 0-2 58 1 6.7
17.05.2025 GuimaraesH 2-0 88 2 7.3
10.05.2025 BenficaA 1-1 90 1 6.5
04.05.2025 GIL VicenteH 2-1 83 1 6.7
27.04.2025 BoavistaA 0-5 79 1 6.9
18.04.2025 MoreirenseH 3-1 90 4 7.2
12.04.2025 Santa ClaraA 0-1 77 1 2 7.7
07.04.2025 SC BragaH 1-1 74 1 6.9
29.03.2025 EstrelaA 0-3 45 3 7.3
15.03.2025 FamalicaoH 3-1 30 1 1 7.2
09.03.2025 Casa PiaA 1-3 26 7.2
03.03.2025 EstorilH 3-1 32 6.3
02.02.2025 FarenseH 3-1 25 6.3
29.01.2025 BolognaH 1-1 90 1 6.9
25.01.2025 NacionalH 2-0 30 1 7.2
22.01.2025 RB LeipzigA 2-1 55 7.0
ŞUT54
GOL7
xG3.6
xG FARKI+3.4over performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
26' · xG 0.029 19' · xG 0.084 · GOL 78' · xG 0.077 59' · xG 0.7 6' · xG 0.026 65' · xG 0.023 71' · xG 0.042 29' · xG 0.033 28' · xG 0.031 89' · xG 0.015 79' · xG 0.02 73' · xG 0.049 54' · xG 0.047 6' · xG 0.033 5' · xG 0.051 82' · xG 0.162 76' · xG 0.08 22' · xG 0.066 18' · xG 0.072 11' · xG 0.051 11' · xG 0.028 68' · xG 0.021 · GOL 16' · xG 0.02 67' · xG 0.028 32' · xG 0.093 27' · xG 0.024 56' · xG 0.02 · GOL 9' · xG 0.048 29' · xG 0.163 56' · xG 0.04 5' · xG 0.038 36' · xG 0.026 24' · xG 0.035 43' · xG 0.247 · GOL 38' · xG 0.026 · GOL 52' · xG 0.044 90' · xG 0.136 · GOL 71' · xG 0.013 37' · xG 0.022 · GOL 29' · xG 0.123 62' · xG 0.024 49' · xG 0.132 35' · xG 0.02 7' · xG 0.013 32' · xG 0.02 18' · xG 0.136 50' · xG 0.029 21' · xG 0.062 19' · xG 0.113 56' · xG 0.026 26' · xG 0.025 58' · xG 0.03 53' · xG 0.037 31' · xG 0.051
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 33 (%61) Korner — 9 (%17) Açık oyun — 7 (%13) Kontra atak — 4 (%7) Duran top — 1 (%2) 54 şut
  • Asist sonrası33%61
  • Korner9%17
  • Açık oyun7%13
  • Kontra atak4%7
  • Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 46 (%85) Sağ ayak — 7 (%13) Kafa — 1 (%2) 54 şut
  • Sol ayak46%85
  • Sağ ayak7%13
  • Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR54 şut
1-15' — 8 16-30' — 15 31-45' — 8 46-60' — 10 61-75' — 7 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 16-30'
  • 1-15' 8 %15
  • 16-30' 15 %28
  • 31-45' 8 %15
  • 46-60' 10 %19
  • 61-75' 7 %13
  • 76-90+' 6 %11
AKSİYON HARİTASI232 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 6 6 8 9 9 10 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 7 10 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 4 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 2 2 2 2 2 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR232
Pas 130 Pas — 130 (%57) Top teması 23 Top teması — 23 (%10) Çalım 21 Çalım — 21 (%9) Top kaz… 15 Top kazanma — 15 (%7) Faul 10 Faul — 10 (%4) Top kaptırma — 8 (%3) Uzaklaştırma — 8 (%3) Kurtarılan şut — 6 (%3) Ofsayt — 4 (%2) Korner kazandırma — 4 (%2)
  • Pas130%57
  • Top teması23%10
  • Çalım21%9
  • Top kazanma15%7
  • Faul10%4
  • Top kaptırma8%3
  • Uzaklaştırma8%3
  • Kurtarılan şut6%3
  • Ofsayt4%2
  • Korner kazandırma4%2
PİYASA DEĞERİ€20.00M+33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 140 maç
Sporting CP 123maç 2021–2026
Mozambique 3maç 2023–2025
Maritimo 3maç 2022
Guimaraes 11maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Sporting B Sporting -
2023-06-30 Marítimo Sporting B End of loan
2022-09-01 Sporting B Marítimo loan transfer
2022-07-01 Guimaraes Sporting CP B
2022-06-30 Vit. Guimarães Sporting B End of loan
2022-01-31 Sporting CP Guimaraes
2022-01-31 Sporting B Vit. Guimarães loan transfer
2020-07-01 Amora FC Sporting B €4.00m
2020-06-30 Sporting U19 Amora FC End of loan
2019-07-01 Amora FC Sporting U19 loan transfer
2019-01-01 Black Bulls U19 Amora FC €1.00m
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
12.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Primeira Liga2026 · Sporting CP 2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1969 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS50.91969 dk
KARARVeri yetersiz54/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 80.4
Box-to-box orta saha 79.6
Numara 10 77.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %79
Dakika %84
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %77
Dakika %90
Değer / getiri %0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Kilit pas / 90 1.28 1.8 71
Performans skoru 50.9 76 67
Ortalama rating 7.06 7.2 98
Gol / 90 0.27 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.78 1.5 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam