Marllon Gonçalves Jerônimo Borges
Portugal · Midfielder

Marllon Gonçalves Jerônimo Borges

YAŞ18
BOY173 cm
KİLO65 kg
DOĞUM YERİMantes-la-Jolie
LİGPrimeira Liga
BU SEZON3G · 1A
Gol30.85 / 90
Asist10.28 / 90
Şut82.28 / 90
Kilit pas30.85 / 90
Başarılı dripling41.14 / 90
Kazanılan ikili246.84 / 90
Rating7.54
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 71 orta sahalar
Kilit pas — %41 (0.85) Asist — %76 (0.28) Drible — %73 (1.14) Pas isabeti — %47 (%82) Top kapma — %59 (2.85) İkili mücadele — %86 (%62) 64 ORT. % 41 76 73 47 59 86
  • Kilit pas 0.85 %41
  • Asist 0.28 %76
  • Drible 1.14 %73
  • Pas isabeti %82 %47
  • Top kapma 2.85 %59
  • İkili mücadele %62 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 316 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7. Primeira Liga2026 · Sporting CP · 4 maç 2gol7. 1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 5 316 3 1 7.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSporting CP 5 316 3 1 7.54
Şut8%75 isabet
Kilit pas3
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan24%62
Müdahale9
Faul49 kazanılan
İlk 115
G+A / 901.14
2025/26 15 23 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSporting CP 8 0 0 0
Primeira LigaSporting CP 7 23 0 0 6.55
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%50
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL3
İLK 11515 yedek girdi
FORMA58
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %67
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 17 4-4-2 — 2 5-4-1 — 1 20 maç
  • 4-2-3-117%85
  • 4-4-22%10
  • 5-4-11%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 NacionalH 2-0 82 1 1 8.2
28.08.2026 Rio AveA 0-4 65 1 1 1 8.2
22.08.2026 AlvercaH 3-1 42 2 6.7
14.08.2026 GuimaraesH 3-2 66 1 1 7.3
08.08.2026 EstrelaA 2-2 61 3 7.3
15.04.2026 ArsenalA 0-0
07.04.2026 ArsenalH 0-1
03.04.2026 Santa ClaraH 4-2 10 6.6
17.03.2026 Bodo/GlimtH 5-0
11.03.2026 Bodo/GlimtA 3-0
21.02.2026 MoreirenseA 0-3
15.02.2026 FamalicaoH 1-0
28.01.2026 Athletic ClubA 2-3
20.01.2026 Paris Saint GermainH 2-1
16.01.2026 Casa PiaH 3-0
02.01.2026 GIL VicenteA 1-1
28.12.2025 Rio AveH 4-0 12 6.5
23.12.2025 GuimaraesA 1-4 1
09.12.2025 Bayern MünchenA 3-1
26.11.2025 Club Brugge KVH 3-0
ŞUT8
GOL2
xG1.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
5' · xG 0.39 · GOL 40' · xG 0.072 36' · xG 0.044 51' · xG 0.024 41' · xG 0.118 11' · xG 0.016 32' · xG 0.028 9' · xG 0.643 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%38) Korner — 2 (%25) Duran top — 1 (%12) Serbest vuruş — 1 (%12) Kontra atak — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası3%38
  • Korner2%25
  • Duran top1%12
  • Serbest vuruş1%12
  • Kontra atak1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%88) Kafa — 1 (%12) 8 şut
  • Sağ ayak7%88
  • Kafa1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 3 %38
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 4 %50
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 23 dk

Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS10.023 dk
KARARVeri yetersiz32/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 21.6
Bağlantı kuran forvet 19.2
Baskıcı forvet 14.5
Role fit sinyali var ama confidence 36/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %28
Performans %20
Dakika %18
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %26
Dakika %19
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.55 7.2 91
Başarılı drible / 90 3.91 2.2 100
Pas hacmi / 90 31.3 38 82
Performans skoru 10 76 13
Kilit pas / 90 0 2 0
Asist / 90 0 0.32 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam