LİG2. Bundesliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut52.51 / 90
Kilit pas31.51 / 90
Başarılı dripling21.01 / 90
Kazanılan ikili157.54 / 90
Rating6.36
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
2.517.50
Kazanılan ikili
7.547.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
20
191
0
0
6.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan16%31
Müdahale1
Faul92 kazanılan
İlk 11119 yedek
Kart1
2023/24
6
432
1
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Drible3%19 başarı
İkili kazanılan34%38
Müdahale3
Faul712 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
G+A / 900.21
2022/23
16
1.140
3
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%30 isabet
Kilit pas15
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan46%32
Müdahale4
Faul1713 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11142 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2021/22
19
186
0
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan6%21
Faul62 kazanılan
İlk 11118 yedek
Kart1
2020/21
31
274
2
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas4
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan20%36
Müdahale6
Faul83 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11130 yedek
G+A / 900.66
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11133 yedek girdi
KART2
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-114%44
- 4-2-3-112%38
- 4-3-32%6
- 4-4-22%6
- 3-5-21%3
- 4-3-1-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Preußen MünsterA | 1-1 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | Karlsruher SCA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | SV ElversbergH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Hannover 96H | 0-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 19.12.2025 | SC Paderborn 07A | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Preußen MünsterH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | Karlsruher SCH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | SV ElversbergA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Hannover 96A | 2-3 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | Arminia BielefeldH | 2-2 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | FC Schalke 04A | 1-0 | 64 | – | 6.0 | ||
| 19.10.2025 | 1. FC MagdeburgH | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Holstein KielA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 26.09.2025 | Dynamo DresdenH | 2-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 3-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 24.08.2025 | Hertha BSCH | 0-0 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | VfB LübeckA | 1-2 | 12↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | FSV Mainz 05A | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | RWDMH | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.05.2024 | KortrijkA | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 26.04.2024 | CharleroiH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.04.2024 | CharleroiA | 1-0 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 13.04.2024 | RWDMA | 3-1 | 25↑ | 1 | 7.3 | ||
| 07.04.2024 | KortrijkH | 1-1 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 18.02.2023 | FC VolendamA | 2-0 | 75 | 4 | 6.6 | ||
| 12.02.2023 | UtrechtH | 2-0 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 04.02.2023 | EmmenA | 2-2 | 70 | 1 | 6.5 | ||
| 28.01.2023 | HeerenveenA | 1-3 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.01.2023 | TwenteH | 2-2 | 57 | 1 | – | 6.9 | |
| 21.01.2023 | PSV EindhovenA | 1-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 15.01.2023 | NEC NijmegenH | 0-0 | 72 | – | 6.5 | ||
| 07.01.2023 | AZ AlkmaarA | 1-1 | 82 | 4 | 7.2 | ||
| 22.10.2022 | EmmenH | 2-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 15.10.2022 | CambuurA | 0-3 | 75 | – | 6.9 | ||
| 09.10.2022 | Fortuna SittardH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 01.10.2022 | TwenteA | 3-0 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 17.09.2022 | FC VolendamH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 11.09.2022 | UtrechtA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.09.2022 | GroningenA | 0-1 | 90 | 6 | 6.0 | ||
| 20.08.2022 | FC Schalke 04H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | Bayern MunichH | 2-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 07.05.2022 | 1.FC KölnA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | VfB StuttgartA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2022 | FSV Mainz 05H | 5-0 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.04.2022 | Borussia DortmundA | 6-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 09.04.2022 | Arminia BielefeldH | 4-0 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.04.2022 | FC AugsburgA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2022 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 2↑ | – | – | ||
| 12.03.2022 | SC FreiburgA | 3-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 05.03.2022 | Union BerlinH | 1-0 | 64 | 4 | 6.9 | ||
| 26.02.2022 | Borussia MonchengladbachA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2022 | 1899 HoffenheimH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 12.02.2022 | Eintracht FrankfurtA | 0-2 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 06.02.2022 | SpVgg Greuther FurthH | 4-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 23.01.2022 | RB LeipzigA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2022 | Hertha BerlinH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2022 | Vfl BochumA | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%40
- Korner1%20
- Kontra atak1%20
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%80
- Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 93 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
46 maç
03.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
11.2022
SakatlıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 179 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.02. Bundesliga 2025
PERFORMANS32.1179 dk
KARARVeri yetersiz45/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
41.5
Bağlantı kuran forvet
39.8
Bitirici
36.5
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru
%19
Performans
%25
Dakika
%23
Değer / getiri
%55
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%43
Performans
%46
Dakika
%46
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.36
7.2
88
Kilit pas / 90
1.51
2
76
Performans skoru
32.1
76
42
Şut / 90
2.51
2.2
100
Başarılı drible / 90
1.01
2.2
46
Pas hacmi / 90
27.65
38
73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mads HansenBrann · 23
%95
0gol
0asist
46scout
Eliteserien
Jovan MijatovićEintracht Braunschweig · 20
%85
1gol
1asist
58scout
€2.20M
2. Bundesliga
JandersonGöztepe · 26
%67
6gol
3asist
63scout
€4.50M
Süper Lig
Adrian BlakeUtrecht · 20
%66
1gol
2asist
69scout
€2.00M
Eredivisie
Rwan CruzReal Salt Lake · 24
%66
0gol
1asist
49scout
Major League Soccer
Kwadwo BaahWatford · 22
%62
1gol
1asist
56scout
Championship
Witiness QuemboNacional · 29
%60
1gol
1asist
44scout
Primeira Liga
Mitchell Van BergenSparta Rotterdam · 26
%60
3gol
4asist
63scout
€3.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


