LİGPremier League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.05 / 90
Şut10.05 / 90
Kilit pas50.25 / 90
Başarılı dripling30.15 / 90
Kazanılan ikili663.26 / 90
Rating6.54
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 114 defanslar
- Müdahale 1.83 %70
- Pas arası 0.79 %35
- Blok 0.64 %67
- İkili mücadele %59 %65
- Pas isabeti %87 %67
- Faul (az iyi) 0.44 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1824 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Trofeo Joan Gamper2019 · World
🏆
La Liga2018/2019 · Spain
🥈
Coupe de France2021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Supercopa de Catalunya2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2018/2019 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
30
1.824
0
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas5
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan66%59
Müdahale37
Faul93 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11228 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2024/25
32
1.855
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas2
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan90%56
Müdahale47
Faul166 kazanılan
İlk 112012 yedek
Kart3
2023/24
30
2.654
0
2
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas9
Drible16%64 başarı
İkili kazanılan131%59
Müdahale58
Faul2518 kazanılan
İlk 1130
G+A / 900.07
Kart21
Kaptan2maçta
2022/23
45
3.916
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas8
Drible24%73 başarı
İkili kazanılan200%66
Müdahale94
Faul2717 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11441 yedek
Kart53
Kaptan1maçta
2021/22
37
3.116
1
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas15
Drible14%74 başarı
İkili kazanılan153%60
Müdahale59
Faul2410 kazanılan
İlk 11352 yedek
G+A / 900.03
Kart6
2020/21
17
1.332
1
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas3
Drible17%74 başarı
İkili kazanılan82%56
Müdahale25
Faul1714 kazanılan
İlk 11152 yedek
G+A / 900.07
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 1115323 yedek girdi
KART27
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-345%30
- 4-4-244%30
- 4-2-3-126%17
- 4-1-4-114%9
- 3-4-2-113%9
- 3-4-1-27%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | NewcastleA | 3-1 | 26 | – | 6.0 | ||
| 10.05.2026 | ArsenalH | 0-1 | 78 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | BrentfordA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | EvertonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2026 | Crystal PalaceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | WolvesH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Manchester CityH | 1-1 | 95 | – | 7.0 | ||
| 04.03.2026 | FulhamA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | LiverpoolA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | BournemouthH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | ChelseaA | 3-2 | 93 | 1 | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | SunderlandH | 3-1 | 92 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | TottenhamA | 1-2 | 99 | – | 7.2 | ||
| 06.01.2026 | Nottingham ForestH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.12.2025 | BrightonH | 2-2 | 44 | – | 6.7 | ||
| 27.12.2025 | FulhamH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 14.12.2025 | Aston VillaH | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 07.12.2025 | BrightonA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.12.2025 | Manchester UnitedA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | LiverpoolH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | BournemouthA | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 08.11.2025 | BurnleyH | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | NewcastleH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | LeedsA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.10.2025 | BrentfordH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | Crystal PalaceH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Nottingham ForestA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2025 | ChelseaH | 1-5 | 45 | – | 5.6 | ||
| 16.08.2025 | SunderlandA | 3-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | IpswichA | 1-3 | 89 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | Nottingham ForestH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | Manchester UnitedA | 0-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | TottenhamH | 1-1 | 80 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | BrightonA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 78 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2025 | BournemouthH | 2-2 | 84 | – | 6.7 | ||
| 01.04.2025 | WolvesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | EvertonA | 1-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 10.03.2025 | NewcastleH | 0-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 27.02.2025 | LeicesterH | 2-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | ArsenalA | 0-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | BrentfordH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | Manchester CityA | 4-1 | 53 | – | 6.3 | ||
| 29.12.2024 | LiverpoolH | 0-5 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2024 | SouthamptonA | 0-1 | 71↑ | – | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | BrightonH | 1-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 09.12.2024 | WolvesH | 2-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 30.11.2024 | ArsenalH | 2-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.11.2024 | NewcastleA | 0-2 | 57 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | EvertonH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | Nottingham ForestA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 27.10.2024 | Manchester UnitedH | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | TottenhamA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | IpswichH | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | BrentfordA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | ChelseaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | FulhamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | Manchester CityH | 1-3 | –↑ | – | – |
ŞUT2
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
AKSİYON HARİTASI976 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %22
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR976
- Pas609%66
- Uzaklaştırma88%10
- Top kazanma63%7
- Top teması42%5
- Hava topu39%4
- Müdahale22%2
- Pas arası15%2
- Çalım15%2
- Bloke edilen pas14%2
- Faul13%1
PİYASA DEĞERİ€23.00M-8.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ14
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 191 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Toulouse U19
→
Toulouse B
-
Toulouse U19
→
Toulouse B
-
2016-07-01
Les Lilas
→
Toulouse U19
?
Les Lilas
→
Toulouse U19
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
5 maç
01.2026
DarbeŞüpheli
2 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
4 maç
12.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
11.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12022 · Nice
1kırmızı · 34 maç
🟥
UEFA Europa Conference League2022 · Nice
1kırmızı · 11 maç
🟨
Coupe de France2021 · Nice
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1824 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.1Premier League 2025
PERFORMANS59.71824 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
81.5
Klasik stoper
80.0
Ayağı iyi stoper
78.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%65
Dakika
%69
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%62
Dakika
%84
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
59.7
74
81
Pas hacmi / 90
38.09
42
91
İkili mücadele kazanma
58.93
58
100
Müdahale / 90
1.83
3
61
Pas arası / 90
0.79
1.9
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matteo BianchettiCremonese · 32
%95
0gol
2asist
61scout
Serie A
MicaelPalmeiras · 25
%85
0gol
1asist
67scout
Serie A
Nicolò CalabreseCarrarese · 21
%78
1gol
1asist
76scout
€1.50M
Serie B
Yasin GürelerManisa F.K. · 34
%72
0gol
1asist
59scout
1. Lig
Salim DiakitéJuve Stabia · 25
%72
0gol
0asist
68scout
€1.50M
Serie B
Alonso AcevesMonterrey · 24
%65
0gol
0asist
63scout
Liga MX
Facundo MiñoDeportivo Riestra · 26
%64
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Niko KoulisPreußen Münster · 26
%60
0gol
0asist
64scout
€400K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




FC Schalke 04