LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling11.14 / 90
Kazanılan ikili89.11 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Başarılı dripling
1.140.80
Kazanılan ikili
9.116.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Coupe de France2019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
1
79
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale4
Faul61 kazanılan
İlk 111
2024/25
17
1.343
2
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas10
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan97%55
Müdahale36
Faul2631 kazanılan
İlk 1117
G+A / 900.13
Kart4
2023/24
32
2.772
2
1
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%39 isabet
Kilit pas32
Drible57%80 başarı
İkili kazanılan228%64
Müdahale73
Faul5182 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132
G+A / 900.1
Kart101
Kaptan1maçta
2022/23
22
1.346
2
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas7
Drible35%70 başarı
İkili kazanılan127%58
Müdahale54
Faul2726 kazanılan
İlk 11157 yedek
G+A / 900.13
Kart4
2021/22
37
1.735
2
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas15
Drible38%88 başarı
İkili kazanılan130%55
Müdahale52
Faul2324 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112017 yedek
G+A / 900.1
Kart31
2020/21
35
1.228
1
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas11
Drible23%74 başarı
İkili kazanılan98%53
Müdahale30
Faul1838 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111421 yedek
G+A / 900.15
Kart2
TOPLAM GOL8
İLK 119528 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-160%58
- 3-4-1-214%13
- 4-4-213%12
- 3-4-36%6
- 4-3-36%6
- 3-4-2-15%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | MoroccoA | 2-0 | 79 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2025 | BenficaA | 4-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 30.12.2024 | Santa ClaraH | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2024 | FarenseH | 1-2 | 66 | 2 | 6.7 | ||
| 16.12.2024 | SC BragaA | 3-3 | 85 | 2 | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | FC PortoH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | EstorilA | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | AroucaH | 0-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | AVSA | 2-3 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 26.10.2024 | Sporting CPH | 0-3 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 04.10.2024 | Rio AveA | 1-1 | 87 | – | 7.3 | ||
| 29.09.2024 | NacionalH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.09.2024 | MoreirenseA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | GIL VicenteH | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 01.09.2024 | GuimaraesA | 2-1 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | BoavistaH | 1-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 19.08.2024 | EstrelaA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 11.08.2024 | BenficaH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 17.05.2024 | Casa PiaH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 10.05.2024 | ChavesA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.05.2024 | BenficaH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 28.04.2024 | EstorilA | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.04.2024 | PortimonenseH | 2-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 16.04.2024 | Sporting CPH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2024 | FC PortoA | 2-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | VizelaH | 3-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.03.2024 | GIL VicenteA | 1-2 | 74 | 1 | 7.7 | ||
| 16.03.2024 | EstrelaH | 0-0 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2024 | AroucaA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 16.02.2024 | Rio AveH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.02.2024 | FarenseA | 1-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 28.01.2024 | MoreirenseAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.01.2024 | SC BragaH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.01.2024 | Casa PiaA | 0-2 | 89 | – | 7.5 | ||
| 07.01.2024 | ChavesH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.12.2023 | BenficaA | 3-0 | 88 | 1 | 7.9 | ||
| 17.12.2023 | EstorilH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.12.2023 | FC PortoH | 0-3 | 81 | 2 | 6.5 | ||
| 11.11.2023 | VizelaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.11.2023 | GIL VicenteH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.10.2023 | EstrelaA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.10.2023 | GuimaraesH | 1-3 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 30.09.2023 | BoavistaA | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.09.2023 | AroucaH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.09.2023 | Rio AveA | 1-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 02.09.2023 | FarenseH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.08.2023 | Sporting CPA | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 21.08.2023 | MoreirenseH | 0-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 11.08.2023 | SC BragaA | 1-2 | 64 | – | 6.6 | ||
| 24.02.2023 | PortimonenseH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 19.02.2023 | Santa ClaraA | 1-3 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 12.02.2023 | GIL VicenteH | 0-1 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 05.02.2023 | SC BragaA | 4-1 | 69 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2023 | EstorilH | 1-0 | 84 | – | 7.3 | ||
| 22.01.2023 | Rio AveH | 0-0 | 81 | 2 | 7.2 | ||
| 15.01.2023 | FC PortoA | 4-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 06.01.2023 | VizelaH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 30.12.2022 | ChavesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2022 | Sporting CPH | 1-2 | 22↑ | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 144 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-10-10
G. Bordeaux B
→
G. Bordeaux
-
G. Bordeaux B
→
G. Bordeaux
-
2017-07-01
Bordeaux U19
→
G. Bordeaux B
-
Bordeaux U19
→
G. Bordeaux B
-
2016-07-01
Bordeaux U17
→
Bordeaux U19
-
Bordeaux U17
→
Bordeaux U19
-
2014-07-01
Bordeaux Yth.
→
Bordeaux U17
-
Bordeaux Yth.
→
Bordeaux U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Primeira Liga2023 · Famalicao
9sarı · 32 maç
🟥
Primeira Liga2022 · Famalicao
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 79 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.4Africa Cup of Nations 2025
PERFORMANS34.279 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 370 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%76
Dakika
%56
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%47
Dakika
%37
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
João GomesWolves · 24
%95
1gol
1asist
63scout
Premier League
Franco IbarraRosario Central · 24
%94
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Boubacar TraoréMetz · 24
%88
1gol
0asist
59scout
Ligue 1
Tim IroegbunamEverton · 22
%80
0gol
2asist
63scout
€15.00M
Premier League
Rodrigo AliendroVelez Sarsfield · 34
%67
0gol
1asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Balthazar PierretRED Star FC 93 · 25
%66
0gol
1asist
67scout
€1.70M
Ligue 2
Alexis CasadeiAnnecy · 38
%61
1gol
0asist
46scout
€400K
Ligue 2
Sergio RodríguezPachuca · 21
%60
0gol
0asist
51scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Al-Fateh