LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 1A
Asist10.08 / 90
Şut110.93 / 90
Kilit pas70.59 / 90
Başarılı dripling141.18 / 90
Kazanılan ikili1008.43 / 90
Rating6.99
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 0.59 %19
- Asist 0.08 %50
- Drible 1.18 %83
- Pas isabeti %82 %51
- Top kapma 4.21 %94
- İkili mücadele %56 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1068 dakika oynadı.
2025/26
19
1.246
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas8
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan111%56
Müdahale43
Faul3424 kazanılan
İlk 11145 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2024/25
32
1.726
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas10
Drible13%68 başarı
İkili kazanılan111%53
Müdahale51
Faul3420 kazanılan
İlk 112111 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 112515 yedek girdi
KART3
FORMA75
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%55
- 4-3-313%32
- 4-5-12%5
- 3-4-2-11%2
- 3-5-21%2
- 4-3-1-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ51 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | RodezH | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | MontpellierH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | AmiensA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2026 | GuingampH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 18.04.2026 | ReimsA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 11.04.2026 | BastiaH | 4-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.04.2026 | LavalH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 20.03.2026 | Clermont FootA | 0-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | DunkerqueH | 1-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | Saint EtienneA | 2-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | Le MansH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2026 | AnnecyA | 2-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2026 | NancyH | 2-1 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | PAUH | 0-3 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.10.2025 | NapoliH | 0-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | UdineseA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | SassuoloH | 0-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | GenoaA | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 15.08.2025 | Juve StabiaH | 2-0 | 56 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | LazioA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | TorinoH | 1-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | VeronaA | 1-1 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | NapoliH | 0-1 | 65 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | AtalantaA | 1-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | ComoH | 0-3 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | JuventusA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | VeneziaH | 1-1 | 36↑ | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | AS RomaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | AC MilanH | 2-3 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 28.02.2025 | FiorentinaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | UdineseH | 0-1 | 72 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | MonzaA | 0-0 | 69 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | BolognaH | 0-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2025 | ParmaA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | InterH | 0-4 | 72 | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | CagliariA | 4-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | EmpoliA | 1-3 | 82 | – | 6.3 | ||
| 05.01.2025 | GenoaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.12.2024 | ComoA | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | LazioH | 1-2 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | BolognaA | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2024 | VeronaH | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | NapoliA | 1-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | FiorentinaH | 0-6 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2024 | UdineseA | 1-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2024 | AC MilanA | 3-0 | 73 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | ParmaH | 2-2 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | TorinoA | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | CagliariH | 1-0 | 75 | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | InterA | 2-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2024 | AtalantaH | 0-4 | 45 | – | 6.2 |
ŞUT15
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%33
- Asist sonrası4%27
- Duran top3%20
- Açık oyun2%13
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%40
- Kafa5%33
- Sağ ayak4%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 4 %27
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 3 %20
PİYASA DEĞERİ€1.70M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 51 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
FC Dinamo
→
Quevilly Rouen
free transfer
FC Dinamo
→
Quevilly Rouen
free transfer
2022-01-17
US Boulogne
→
FC Dinamo
free transfer
US Boulogne
→
FC Dinamo
free transfer
2020-07-20
OGC Nice B
→
US Boulogne
free transfer
OGC Nice B
→
US Boulogne
free transfer
2019-07-01
Nizza U19
→
OGC Nice B
-
Nizza U19
→
OGC Nice B
-
2018-07-01
Escola V. U19
→
Nizza U19
?
Escola V. U19
→
Nizza U19
?
2017-07-01
Escola V. U17
→
Escola V. U19
-
Escola V. U17
→
Escola V. U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
9 maç
01.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
5 maç
12.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2024
SakatlıkKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1068 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.9Ligue 2 2025
PERFORMANS55.41068 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
79.6
Box-to-box orta saha
70.0
Derinden oyun kurucu
69.2
Derinden oyun kurucu
44.7
Top kapan ön libero
44.6
Top kapan ön libero
34.9
Derinden oyun kurucu
29.5
Box-to-box orta saha
28.9
Numara 10
24.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%87
Dakika
%67
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%83
Dakika
%78
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.29
3.2
100
Dakika güvenliği
82.4
82
100
Ortalama rating
6.99
7.1
98
Performans skoru
55.4
75
74
İkili mücadele kazanma
55.56
58
96
Pas hacmi / 90
49.38
50
99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
João GomesWolves · 24
%95
1gol
1asist
63scout
Premier League
Pol ValentínPreston · 28
%92
0gol
2asist
55scout
Championship
Johannes NaschbergerWSG Wattens
%78
0gol
1asist
62scout
€500K
Bundesliga
Santiago GonzálezTigre · 22
%72
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Adam Markhiev1. FC Nürnberg · 23
%71
1gol
1asist
67scout
2. Bundesliga
Raúl PereiraCadiz
%61
0gol
0asist
46scout
Segunda División
Noah MbambaDender · 20
%60
2gol
2asist
67scout
Jupiler Pro League
Quinten TimberMarseille · 24
%60
0gol
0asist
56scout
€25.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



