Gol10.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.44 / 90
Kilit pas40.44 / 90
Başarılı dripling40.44 / 90
Kazanılan ikili556.12 / 90
Rating6.77
2025/26
27
809
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan55%54
Müdahale32
Faul279 kazanılan
İlk 11819 yedek
G+A / 900.11
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 1100 yedek girdi
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | RodezH | 1-2 | 87 | – | 7.7 | ||
| 02.05.2026 | BoulogneA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2026 | PAUH | 5-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 17.04.2026 | NancyA | 1-5 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 10.04.2026 | MontpellierH | 0-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | GuingampH | 1-0 | 29↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 21.03.2026 | Saint EtienneA | 4-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2026 | Estac TroyesH | 1-2 | 58 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | Le MansA | 3-0 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 27.02.2026 | BastiaA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.02.2026 | RED Star FC 93H | 2-1 | 81 | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | LavalA | 2-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 06.02.2026 | GrenobleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | DunkerqueA | 0-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 23.01.2026 | Clermont FootH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | AmiensH | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 03.01.2026 | ReimsA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2025 | Le MansH | 1-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 05.12.2025 | GuingampA | 0-3 | 21↑ | 1 | 7.2 | ||
| 21.11.2025 | BastiaH | 1-0 | 53 | – | 6.6 | ||
| 07.11.2025 | MontpellierA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2025 | RodezA | 2-1 | 55 | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | Saint EtienneH | 4-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 17.10.2025 | Clermont FootA | 0-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 26.09.2025 | Estac TroyesA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | NancyH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | ReimsH | 1-1 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 27 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-03
FC Basel U21
→
FC Annecy
loan transfer
FC Basel U21
→
FC Annecy
loan transfer
2024-09-10
R. Strasbourg B
→
FC Basel U21
?
R. Strasbourg B
→
FC Basel U21
?
2023-07-01
Strasbourg U19
→
R. Strasbourg B
-
Strasbourg U19
→
R. Strasbourg B
-
2021-07-01
Strasbourg U17
→
Strasbourg U19
-
Strasbourg U17
→
Strasbourg U19
-
2020-07-01
Strasbourg Yth.
→
Strasbourg U17
-
Strasbourg Yth.
→
Strasbourg U17
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 809 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.5Ligue 2 2025
PERFORMANS37.0809 dk
KARARVeri yetersiz35/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
63.4
Box-to-box orta saha
51.8
Derinden oyun kurucu
48.7
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 58/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%56
Dakika
%59
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%52
Dakika
%73
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.56
3.2
100
Ortalama rating
6.77
7.1
95
Dakika güvenliği
47.9
82
58
İkili mücadele kazanma
53.92
58
93
Performans skoru
37
75
49
Pas arası / 90
0.78
2.3
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sergio ÁlvarezEibar · 33
%95
2gol
1asist
56scout
€400K
Segunda División
Sergio RodríguezPachuca · 21
%90
0gol
0asist
51scout
Liga MX
Montrell CulbreathBayer Leverkusen · 18
%79
1gol
0asist
54scout
€15.00M
Bundesliga
Ilaix MoribaCelta Vigo · 22
%76
2gol
3asist
63scout
€10.00M
La Liga
Jonathan ShoreNew York City FC · 18
%75
1gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Brandon ServaniaDC United · 26
%67
0gol
2asist
59scout
Major League Soccer
Magnus KnudsenAarhus · 24
%60
0gol
0asist
59scout
Superliga
PepêVitoria · 27
%60
0gol
0asist
43scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
