D. Bîrligea
Romania · Attacker

D. Bîrligea

YAŞ25
BOY184
KİLO80
KULÜPFrosinone
DOĞUM YERİBrăila
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.47
Asist 0.000.00
Şut 0.001.89
Kilit pas 0.001.18
Başarılı dripling 0.000.71
Kazanılan ikili 0.006.38
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Liga I2021/2022 · Romania
🥈 Liga I2023/2024 · Romania · 2nd Place
🥈 Supercupa2022/2023 · Romania · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
2022 0 2024 4 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFrosinone 1 0 0 0
İlk 111
2025/26 6 381 2 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFCSB 6 381 2 0 6.67
Şut8%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan27%40
Müdahale1
Faul95 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1133 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2024/25 13 1.003 4 0 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFCSB 9 685 3 0 6.90
World Cup - Qualification EuropeRomania 4 318 1 0 6.72
Şut15%47 isabet
Kilit pas10
Drible16%46 başarı
İkili kazanılan65%37
Müdahale16
Faul1916 kazanılan
Ofsayt11
İlk 1113
G+A / 900.36
Kart41
2022/23 2 81 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj 2 81 0 0 6.30
İkili kazanılan8%50
Müdahale2
Ofsayt1
İlk 1111 yedek
TOPLAM GOL111 penaltı
İLK 11329 yedek girdi
KART8
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 4 %36
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 1 %9
  • 76-90+' 1 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 4-3-3 — 14 4-1-4-1 — 5 4-1-2-3 — 1 5-3-2 — 1 41 maç
  • 4-2-3-120%49
  • 4-3-314%34
  • 4-1-4-15%12
  • 4-1-2-31%2
  • 5-3-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ22 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 FiorentinaA 0-3 0 0
26.03.2026 TürkiyeA 1-0 87 6.6
22.01.2026 Dinamo ZagrebA 4-1 66 1 1 7.5
27.11.2025 FK Crvena ZvezdaA 1-0 90 3 5.3
15.11.2025 Bosnia & HerzegovinaA 3-1 65 1 1 7.5
06.11.2025 FC Basel 1893A 3-1 90 2 7.3
23.10.2025 BolognaH 1-2 45 1 2 7.2
12.10.2025 AustriaH 1-0 88 6.6
02.10.2025 BSC Young BoysH 0-2 45 6.5
25.09.2025 GO Ahead EaglesA 0-1 45 6.2
07.06.2025 AustriaA 2-1 78 6.2
20.02.2025 PAOKH 2-0 45 6.3
13.02.2025 PAOKA 1-2 68 3 7.0
30.01.2025 Manchester UnitedH 0-2 90 3 7.2
23.01.2025 QarabagA 2-3 89 2 6.7
28.11.2024 Olympiakos PiraeusH 0-0 67 1 6.0
07.11.2024 FC MidtjyllandH 2-0 81 1 2 7.6
24.10.2024 RangersA 4-0 90 6.3
03.10.2024 PAOKA 0-1 78 1 1 7.5
26.09.2024 Rīgas FSH 4-1 77 1 2 7.5
23.02.2023 LazioH 0-0 20 6.3
16.02.2023 LazioA 1-0 61 6.3
ŞUT3
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
59' · xG 0.0 45' · xG 0.0 39' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 2 (%67) Sol ayak — 1 (%33) 3 şut
  • Sağ ayak2%67
  • Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %67
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 22 maç
Frosinone 1maç 2026
FCSB 15maç 2024–2025
Romania 4maç 2024
CFR 1907 Cluj 2maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
07.2025 Stress response of the boneKadroda yok 1 maç
03.2025 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
03.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Frosinone Calcio GÜÇLÜ %94 2026-08-26
Frosinone Calcio GÜÇLÜ %83 2026-08-25
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU22.9Serie A 2026
PERFORMANS00 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 121 oyuncu
Scout skoru %17
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %27
Tüm ligler · 1164 oyuncu
Scout skoru %9
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %14
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam