Urie-Michel Mboula
Spain · Attacker

Urie-Michel Mboula

YAŞ26
BOY183 cm
KİLO74 kg
DOĞUM YERİGranollers
LİGSegunda División
BU SEZON0G · 1A
Asist10.19 / 90
Şut40.74 / 90
Kilit pas71.30 / 90
Başarılı dripling40.74 / 90
Kazanılan ikili275.02 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.190.16
Şut 0.741.01
Kilit pas 1.300.62
Başarılı dripling 0.741.01
Kazanılan ikili 5.025.30
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Segunda División2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2018/2019 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12017/2018 · France · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2017/2018 · France · 2nd Place
🥈 Coupe de la Ligue2017/2018 · France · 2nd Place
🥈 UEFA U17 Championship2016 Azerbaijan · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
2021 3 2023 1 2024 2 2025 1
GolAsist
2025/26 13 484 0 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónCultural Leonesa 13 484 0 1 6.67
Şut4%75 isabet
Kilit pas7
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan27%51
Müdahale10
Faul710 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1158 yedek
G+A / 900.19
2024/25 30 1.154 0 2 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 30 1.154 0 2 6.53
Şut13%46 isabet
Kilit pas8
Drible13%35 başarı
İkili kazanılan68%40
Müdahale17
Faul2819 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111218 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2023/24 20 329 0 1 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 20 329 0 1 6.56
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan14%32
Müdahale4
Faul54 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11515 yedek
G+A / 900.27
2021/22 34 1.417 1 2 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 13 973 1 2 6.72
La LigaMallorca 21 444 0 0 6.45
Şut13%23 isabet
Kilit pas16
Drible19%49 başarı
İkili kazanılan85%46
Müdahale19
Faul2321 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111618 yedek
G+A / 900.19
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 112252 yedek girdi
KART5
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 4-3-3 — 11 4-1-4-1 — 6 3-4-2-1 — 5 4-4-2 — 4 3-4-1-2 — 3 66 maç
  • 4-2-3-137%56
  • 4-3-311%17
  • 4-1-4-16%9
  • 3-4-2-15%8
  • 4-4-24%6
  • 3-4-1-23%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.01.2026 Real Sociedad IIH 1-1 28 7.0
12.12.2025 HuescaH 0-2 83 1 7.0
07.12.2025 EibarA 1-2 23 6.3
29.11.2025 Granada CFH 0-1 61 7.2
23.11.2025 CadizA 1-2 61 1 1 6.7
17.11.2025 MalagaH 1-0 65 6.7
08.11.2025 Deportivo La CorunaA 3-0 61 2 6.3
01.11.2025 MirandesH 3-2 25 6.7
25.10.2025 AD Ceuta FCH 0-1
06.10.2025 AlbaceteH 0-0 15 6.6
20.09.2025 CastellónH 1-3 29 6.7
14.09.2025 Racing SantanderA 2-4 18 6.2
07.09.2025 LeganesH 0-0 15 6.7
10.05.2025 AroucaH 1-1
04.05.2025 Sporting CPA 2-1 24 6.6
26.04.2025 FarenseH 1-0
19.04.2025 NacionalA 0-3 13 6.3
11.04.2025 GuimaraesH 0-1
06.04.2025 MoreirenseH 0-1 57 6.3
01.04.2025 BoavistaA 1-3 17 6.3
28.03.2025 BenficaH 0-3
15.03.2025 Santa ClaraH 0-1 15 6.3
07.03.2025 EstrelaA 1-1 32 6.7
22.02.2025 Casa PiaA 1-0
17.02.2025 FamalicaoH 0-2
09.02.2025 SC BragaA 2-0 4
01.02.2025 EstorilH 1-2 62 6.5
27.01.2025 AVSA 1-0 17 6.3
19.01.2025 FC PortoH 3-1 33 6.6
06.01.2025 Rio AveH 1-1 62 2 6.2
27.12.2024 AroucaA 1-1 89 2 6.6
22.12.2024 Sporting CPH 0-0 68 6.6
14.12.2024 FarenseA 0-1 77 7.3
07.12.2024 NacionalH 2-1 31 1 6.7
02.12.2024 GuimaraesA 4-0 32 6.3
02.11.2024 BoavistaH 1-2 54 1 6.9
25.10.2024 Santa ClaraA 2-1 75 1 6.7
05.10.2024 EstrelaH 3-0 90 1 7.0
28.09.2024 BenficaA 5-1 70 1 6.2
22.09.2024 Casa PiaH 1-1 89 1 6.6
14.09.2024 FamalicaoA 1-1 80 6.3
01.09.2024 SC BragaH 0-0 32 2 6.5
25.08.2024 EstorilA 0-0 31 3 6.3
28.01.2024 FrosinoneH 1-1
20.01.2024 AS RomaA 2-1 45 6.3
13.01.2024 EmpoliH 2-1 1
06.01.2024 InterA 2-1 45 6.3
30.12.2023 SalernitanaH 0-1 9 6.5
23.12.2023 CagliariH 2-0 13 1 1 7.3
17.12.2023 FiorentinaA 1-0 11 6.7
09.12.2023 LazioH 1-1 14 6.6
03.12.2023 UdineseA 3-3
27.11.2023 LecceH 2-2 61 1 6.3
10.11.2023 GenoaA 1-0
05.11.2023 MonzaH 1-3
28.10.2023 JuventusA 1-0
21.10.2023 NapoliH 1-3
08.10.2023 FrosinoneA 2-1
23.09.2023 AC MilanA 1-0
18.09.2023 BolognaH 0-0
ŞUT8
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
62' · xG 0.0 45' · xG 0.0 25' · xG 0.0 9' · xG 0.0 59' · xG 0.0 32' · xG 0.0 90' · xG 0.0 85' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%75) Açık oyun — 1 (%12) Kontra atak — 1 (%12) 8 şut
  • Asist sonrası6%75
  • Açık oyun1%12
  • Kontra atak1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%50) Sol ayak — 4 (%50) 8 şut
  • Sağ ayak4%50
  • Sol ayak4%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %12
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 2 %25
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 2 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 97 maç
Cultural Leonesa 13maç 2025
GIL Vicente 30maç 2024
Verona 20maç 2023
Racing Santander 2022–2023
Mallorca 21maç 2021
Estoril 13maç 2021
Monaco 2017–2018
Spain U19 2017–2018
Spain U17 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-16 Henan Jianye Kifisia
2026-06-29 Henan Jianye Kifisia
2024-02-01 Verona Racing Santander
2023-07-11 Mallorca Verona
2022-08-24 Mallorca Racing Santander
2022-07-01 Estoril Mallorca
2022-01-31 Mallorca Estoril
2020-09-17 Huesca Mallorca
2020-01-29 Monaco Huesca
2019-07-15 Monaco Cercle Brugge
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Kifisia %50 2026-07-15
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 484 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.0Segunda División 2025
PERFORMANS36.1484 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 48.0
Bağlantı kuran forvet 47.2
Çizgi kanadı 44.8
Role fit sinyali var ama confidence 82/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru %22
Performans %37
Dakika %41
Değer / getiri %47
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %43
Performans %51
Dakika %64
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.67 7.15 93
Müdahale / 90 1.86 1.4 100
İkili mücadele kazanma 50.94 50 100
Performans skoru 36.1 76 48
Asist / 90 0.19 0.2 95
Şut / 90 0.74 3 25
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam