LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 11 kaleciler
- Kurtarış 2.20 %20
- Yenen gol (az iyi) 0.00 %60
- Pas isabeti %76 %50
- Pas hacmi 39.7 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 245 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Ligue 22024/2025 · France
🏆
KNVB Beker2021/2022 · Holland
🏆
Super Cup2021/2022 · Holland
🥈
Eredivisie2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2020/2021 · Holland · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈
Super League2016/2017 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2015/2016 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2014/2015 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
9
245
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1136 yedek
2025/26
31
2.807
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%82
Müdahale1
İlk 1131
Kaptan1maçta
2024/25
6
90
0
0
8.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1115 yedek
2023/24
34
3.060
0
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%82
İlk 1134
Kart1
Kaptan1maçta
2022/23
22
1.813
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%100
İlk 11211 yedek
2021/22
49
900
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%100
İlk 111039 yedek
2020/21
42
3.690
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%79
Faul1
İlk 11411 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 118923 yedek girdi
KART1
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-168%63
- 4-2-3-117%16
- 3-4-38%7
- 4-3-38%7
- 4-1-4-14%4
- 4-4-23%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | LensA | 0-1 | 88 | 0 | 7.6 | ||
| 29.08.2026 | Estac TroyesH | 1-2 | 88 | 0 | 5.7 | ||
| 22.08.2026 | NiceA | 0-0 | 69 | – | 7.2 | ||
| 12.07.2026 | ArgentinaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2026 | ColombiaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2026 | AlgeriaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | CanadaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.06.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2026 | QatarA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Le HavreH | 0-2 | 87 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | MetzA | 0-4 | 90 | – | 7.9 | ||
| 02.05.2026 | Paris Saint GermainA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | StrasbourgH | 2-3 | 97 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | MarseilleHC | 2-0 | 92 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | LyonA | 2-0 | 93 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Paris FCH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | ToulouseA | 1-0 | 99 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | LensH | 2-1 | 88 | – | 8.9 | ||
| 08.03.2026 | LilleA | 1-1 | 91 | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | AuxerreH | 2-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | NiceA | 3-3 | 93 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2026 | AngersH | 2-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 92 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | NantesH | 2-1 | 93 | – | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | RennesA | 0-2 | 84 | – | 8.2 | ||
| 16.01.2026 | MonacoA | 1-3 | 90 | – | 8.0 | ||
| 04.01.2026 | MetzH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | StrasbourgA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 07.12.2025 | LyonH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 30.11.2025 | NiceH | 3-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 23.11.2025 | NantesA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.11.2025 | KosovoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2025 | SwedenH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | ToulouseH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | LensA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | AngersA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | Stade Brestois 29H | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.10.2025 | SloveniaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2025 | SwedenA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | Paris FCA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | MonacoH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | Le HavreA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.09.2025 | MarseilleA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.11.2024 | SpainA | 3-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 15.11.2024 | SerbiaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Clermont FootH | 5-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.05.2024 | MarseilleA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2024 | LensA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | ToulouseH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.04.2024 | Paris Saint GermainH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.04.2024 | NiceAC | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.04.2024 | MontpellierA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 31.03.2024 | Stade Brestois 29H | 0-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.03.2024 | MonacoA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2024 | LyonH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2024 | RennesA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2024 | NantesH | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 18.02.2024 | StrasbourgA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.02.2024 | ReimsH | 2-0 | 90 | – | 8.2 |
AKSİYON HARİTASI2308 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %7
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2308
- Pas1811%79
- Kaleci topu aldı160%7
- Kurtarış122%5
- Top kazanma66%3
- Korner kazandırma49%2
- Uzaklaştırma35%2
- Claim21%1
- Yumruklama9%0
- Top teması8%0
- Keepersweeper6%0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2011-07-01
BSC YB U18
→
Young Boys
-
BSC YB U18
→
Young Boys
-
2010-07-01
Fribourg Youth
→
BSC YB U18
free transfer
Fribourg Youth
→
BSC YB U18
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
16 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2807 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.9Ligue 1 2025
PERFORMANS53.72807 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
83.5
Kurtarıcı kaleci
74.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 72 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%59
Dakika
%92
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%61
Dakika
%93
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
34.85
38
92
Ortalama rating
6.95
7.2
96
Performans skoru
53.7
76
71
Kurtarış / 90
2.37
3.2
74
Yenen gol / 90
1.38
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodrigo ReyIndependiente · 34
%95
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Nicolas KristofSV Elversberg · 26
%76
0gol
0asist
70scout
€2.00M
2. Bundesliga
Jonas Thomas KerskenArminia Bielefeld · 25
%73
0gol
0asist
71scout
€1.00M
2. Bundesliga
Rubén YáñezSporting Gijon · 32
%70
0gol
0asist
66scout
€1.00M
Segunda División
Leandro ChichizolaModena · 35
%70
0gol
0asist
68scout
€250K
Serie B
Elia CaprileCagliari · 24
%65
0gol
0asist
68scout
€15.00M
Serie A
Jesse JoronenPalermo · 32
%61
0gol
0asist
68scout
€1.50M
Serie B
Antonio SiveraAlaves · 29
%60
0gol
0asist
60scout
€6.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




FC Lorient