Elia Caprile
Italy · Goalkeeper

Elia Caprile

YAŞ24
BOY191
KİLO74
KULÜPCagliari
DOĞUM YERİVerona
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili21.18 / 90
Rating7.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 1.180.90
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Premier League 2 Division Two2020/2021 · England
🏆 Championship2019/2020 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 253 0 0 7.32
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 2 153 0 0 7.40
Coppa ItaliaCagliari 1 100 0 0 7.20
İkili kazanılan3%100
İlk 113
2025/26 39 3.467 0 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 38 3.368 0 0 6.98
Coppa ItaliaCagliari 1 99 0 0 8.00
Kilit pas1
İkili kazanılan18%82
İlk 1139
Kart2
Kaptan5maçta
2024/25 37 1.953 0 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 18 1.629 0 0 7.17
Serie ANapoli 19 324 0 0 7.20
İkili kazanılan12%86
Müdahale1
İlk 112116 yedek
2023/24 32 2.070 0 0 7.26
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AEmpoli 32 2.070 0 0 7.26
Kilit pas2
İkili kazanılan18%90
Müdahale1
Faul17 kazanılan
İlk 11239 yedek
2020/21 5 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 5 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 118929 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 30 4-3-3 — 24 3-4-2-1 — 20 4-2-3-1 — 10 4-3-1-2 — 7 4-3-2-1 — 6 97 maç
  • 3-5-230%31
  • 4-3-324%25
  • 3-4-2-120%21
  • 4-2-3-110%10
  • 4-3-1-27%7
  • 4-3-2-16%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 InterH 0-1 92 7.9
22.08.2026 ParmaA 0-1 61 6.9
14.08.2026 ArezzoH 1-0 100 7.2
24.05.2026 AC MilanA 1-2 92 6.9
17.05.2026 TorinoH 2-1 93 6.6
09.05.2026 UdineseHC 0-2 89 6.2
03.05.2026 BolognaA 0-0 88 7.2
27.04.2026 AtalantaH 3-2 89 6.2
17.04.2026 InterA 3-0 91 6.2
11.04.2026 CremoneseH 1-0 69 6.9
04.04.2026 SassuoloA 2-1 92 6.3
20.03.2026 NapoliH 0-1 87 7.3
15.03.2026 PisaA 3-1 92 6.0
07.03.2026 ComoHC 1-2 96 6.3
27.02.2026 ParmaAC 1-1 89 7.3
21.02.2026 LazioH 0-0 85 7.0
16.02.2026 LecceH 0-2 89 5.6
09.02.2026 AS RomaAC 2-0 91 6.3
31.01.2026 VeronaH 4-0 91 7.7
24.01.2026 FiorentinaA 1-2 97 7.2
17.01.2026 JuventusH 1-0 90 7.0
12.01.2026 GenoaAC 3-0 90 5.3
08.01.2026 CremoneseA 2-2 90 6.6
02.01.2026 AC MilanH 0-1 90 6.9
27.12.2025 TorinoA 1-2 90 9.2
21.12.2025 PisaH 2-2 90 7.2
13.12.2025 AtalantaA 2-1 90 7.9
07.12.2025 AS RomaH 1-0 90 7.0
29.11.2025 JuventusA 2-1 90 6.9
22.11.2025 GenoaH 3-3 90 7.0
08.11.2025 ComoA 0-0 90 9.2
03.11.2025 LazioA 2-0 90 6.9
30.10.2025 SassuoloH 1-2 90 6.0
26.10.2025 VeronaA 2-2 90 7.3
19.10.2025 BolognaH 0-2 90 6.5
05.10.2025 UdineseA 1-1 90 8.0
27.09.2025 InterH 0-2 90 7.9
19.09.2025 LecceA 1-2 90 7.3
13.09.2025 ParmaH 2-0 90 7.9
30.08.2025 NapoliA 1-0 90 7.3
24.08.2025 FiorentinaH 1-1 48 6.7
16.08.2025 Virtus EntellaH 1-1 99 8.0
18.05.2025 VeneziaH 3-0 90 7.2
10.05.2025 ComoA 3-1 90 6.6
03.05.2025 UdineseH 1-2 90 6.3
28.04.2025 VeronaA 0-2 90 7.6
23.04.2025 FiorentinaH 1-2 90 6.7
12.04.2025 InterA 3-1 90 6.7
06.04.2025 EmpoliA 0-0 90 7.5
30.03.2025 MonzaH 3-0 90 7.6
16.03.2025 AS RomaA 1-0 99 6.3
07.03.2025 GenoaH 1-1 90 6.5
02.03.2025 BolognaA 2-1 90 7.2
23.02.2025 JuventusH 0-1 90 8.0
15.02.2025 AtalantaA 0-0 90 7.2
09.02.2025 ParmaH 2-1 90 6.7
03.02.2025 LazioH 1-2 90 7.2
24.01.2025 TorinoA 2-0 90 7.7
19.01.2025 LecceH 4-1 90 6.7
11.01.2025 AC MilanA 1-1 90 9.3
AKSİYON HARİTASI2531 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 8 8 8 10 10 11 12 13 13 15 15 21 22 23 25 26 26 28 29 32 33 34 40 41 45 52 57 63 64 86 101 115 141 191 215 223 258 317
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %10 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 5 5 5 6 6 6 6 8 8 10 11 11 12 12 13 13 13 15 15 22 23 23 24 27 29 40 43 43 56 58 72 84 105 109 130 157 162 168 177
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 3 3 4 6 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %12 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 3 3 4 4 4 5 11 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %14 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2531
Pas 1738 Pas — 1738 (%69) Kaleci topu al… 340 Kaleci topu aldı — 340 (%14) Kurta… 162 Kurtarış — 162 (%6) Claim — 60 (%2) Top kazanma — 51 (%2) Korner kazandırma — 42 (%2) Keepersweeper — 41 (%2) Uzaklaştırma — 36 (%1) Yumruklama — 22 (%1) Hava topu — 19 (%1)
  • Pas1738%69
  • Kaleci topu aldı340%14
  • Kurtarış162%6
  • Claim60%2
  • Top kazanma51%2
  • Korner kazandırma42%2
  • Keepersweeper41%2
  • Uzaklaştırma36%1
  • Yumruklama22%1
  • Hava topu19%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M+66.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 116 maç
Cagliari 60maç 2024–2026
Italy U21 2023–2025
Napoli 19maç 2024
Empoli 32maç 2023
Bari 2022
Pro Patria 2021
Leeds 5maç 2020
Chievo 2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Napoli Cagliari
2025-07-01 Cagliari Napoli
2025-01-07 Napoli Cagliari
2024-07-01 Empoli Napoli
2024-06-30 FC Empoli Napoli End of loan
2023-07-24 Napoli Empoli
2023-07-24 Bari Napoli €2.20m
2023-07-23 Bari Napoli € 7M
2022-07-13 Leeds Bari
2022-07-13 Leeds U21 Bari €1.75m
2022-07-01 Pro Patria Leeds
2022-06-30 Pro Patria Leeds United U23 End of loan
2021-08-07 Leeds United U23 Pro Patria loan transfer
2021-08-07 Leeds Pro Patria
2020-01-21 Chievo U19 Leeds United U23 ?
2018-07-01 Chievo U17 Chievo U19 -
2017-07-01 Chievo Youth Chievo U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
10.2023 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
09.2023 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3368 dk

Takip listesi: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.5Serie A 2025
PERFORMANS63.43368 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 85.0
Kurtarıcı kaleci 80.8
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %89
Dakika %99
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %79
Dakika %98
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 27.84 38 73
Performans skoru 63.4 76 83
Ortalama rating 6.98 7.2 97
Kurtarış / 90 3.15 3.2 98
Yenen gol / 90 1.34 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam