LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling10.61 / 90
Kazanılan ikili21.22 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
1.224.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Emirates Cup2024 · World
🏆
Community Shield2023/2024 · England
🏆
MLS All-Star2023 · World
🏆
Emirates Cup2023 · World
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Florida Cup2022 · World
🏆
Community Shield2020/2021 · England
🏆
FA Cup2019/2020 · England
🏆
Scottish Cup2018/2019 · Scotland
🏆
Premiership2018/2019 · Scotland
🏆
League Cup2018/2019 · Scotland
🏆
Scottish Cup2017/2018 · Scotland
🏆
Premiership2017/2018 · Scotland
🏆
League Cup2017/2018 · Scotland
🏆
League Cup2016/2017 · Scotland
🏆
Premiership2016/2017 · Scotland
🏆
Scottish Cup2016/2017 · Scotland
🏆
Premiership2015/2016 · Scotland
🏆
Premiership2014/2015 · Scotland
🏆
League Cup2014/2015 · Scotland
🥈
Premier League2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2022/2023 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
252
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%58
Müdahale3
Faul32 kazanılan
İlk 1132 yedek
2025/26
12
854
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas12
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan33%55
Müdahale15
Faul67 kazanılan
İlk 11111 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2024/25
42
498
2
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas12
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan30%57
Müdahale12
Faul25 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11339 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2023/24
28
1.322
0
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas9
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan73%60
Müdahale39
Faul69 kazanılan
İlk 111513 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2022/23
45
1.276
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas8
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan48%52
Müdahale26
Faul69 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111233 yedek
G+A / 900.14
Kart2
2021/22
26
1.918
1
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas20
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan55%52
Müdahale18
Faul516 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11224 yedek
G+A / 900.19
2020/21
37
2.729
2
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas36
Drible19%51 başarı
İkili kazanılan93%44
Müdahale31
Faul1621 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11307 yedek
G+A / 900.16
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 117089 yedek girdi
KART7
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-389%58
- 4-2-3-139%25
- 4-1-4-19%6
- 4-4-1-17%5
- 4-4-26%4
- 3-4-2-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Lask LinzA | 5-1 | 71 | – | 6.2 | ||
| 19.08.2026 | Lask LinzH | 3-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 24.06.2026 | BrazilH | 0-3 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 19.06.2026 | MoroccoH | 0-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 14.06.2026 | HaitiA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | VfB StuttgartA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | VfB StuttgartH | 1-4 | 78 | – | 6.5 | ||
| 29.01.2026 | UtrechtH | 4-2 | 82 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.01.2026 | BolognaA | 2-2 | 85 | – | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | AS RomaH | 0-3 | 45 | 1 | 5.9 | ||
| 27.11.2025 | FeyenoordA | 1-3 | 70 | – | 6.3 | ||
| 18.11.2025 | DenmarkH | 4-2 | 18↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.11.2025 | GreeceA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | FC MidtjyllandA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | Sturm GrazH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.10.2025 | BelarusH | 2-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 09.10.2025 | GreeceH | 3-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 02.10.2025 | SC BragaH | 0-2 | 81 | 2 | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 1-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 26.08.2025 | Kairat AlmatyA | 0-0 | 75 | – | 6.7 | ||
| 20.08.2025 | Kairat AlmatyH | 0-0 | 76 | – | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | SouthamptonA | 1-2 | 63 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 18.05.2025 | NewcastleH | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | LiverpoolA | 2-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 07.05.2025 | Paris Saint GermainA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | BournemouthH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2025 | Paris Saint GermainH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | Crystal PalaceH | 2-2 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | IpswichA | 0-4 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 16.04.2025 | Real MadridA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | BrentfordH | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 08.04.2025 | Real MadridH | 3-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | EvertonA | 1-1 | 15↑ | – | 7.3 | ||
| 01.04.2025 | FulhamH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.03.2025 | GreeceH | 0-3 | 35↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.03.2025 | GreeceA | 0-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | ChelseaH | 1-0 | 5↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | PSV EindhovenH | 2-2 | 79 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Manchester UnitedA | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 04.03.2025 | PSV EindhovenA | 1-7 | 13↑ | – | 7.2 | ||
| 26.02.2025 | Nottingham ForestA | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | West HamH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | LeicesterA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Manchester CityH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | GironaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | WolvesA | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 22.01.2025 | Dinamo ZagrebH | 3-0 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | Aston VillaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2025 | TottenhamH | 2-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | BrightonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | BrentfordA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2024 | IpswichH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | Crystal PalaceA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | EvertonH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2024 | MonacoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | FulhamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2024 | Manchester UnitedH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | West HamA | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | Sporting CPA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2024 | Atletico MadridH | 0-2 | 81 | – | 7.2 |
ŞUT3
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Korner1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 195 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
15 maç
05.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
7 maç
11.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
23 maç
03.2023
HastalıkKadroda yok
1 maç
10.2021
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2021
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 703 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.6UEFA Europa League 2025
PERFORMANS55.2703 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 328 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%44
Dakika
%82
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%50
Dakika
%65
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Enzo Tchato MbiayiMontpellier · 23
%95
0gol
3asist
74scout
€2.50M
Ligue 2
Daniel SundgrenDegerfors IF · 35
%91
1gol
2asist
56scout
Allsvenskan
Soner GönülSamsunspor · 28
%83
0gol
0asist
54scout
€600K
Süper Lig
Miguel GutiérrezNapoli · 24
%78
1gol
1asist
63scout
Serie A
Lorenzo BernasconiAtalanta · 22
%77
0gol
3asist
67scout
Serie A
Ilias BronkhorstExcelsior · 28
%70
2gol
0asist
61scout
Eredivisie
Bryan GoncalvesDender · 29
%70
1gol
2asist
61scout
Jupiler Pro League
Dean JamesGO Ahead Eagles · 25
%60
1gol
1asist
68scout
€2.80M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


