LİGFriendlies
BU SEZON3G · 2A
Gol30.30 / 90
Asist20.20 / 90
Şut80.81 / 90
Kilit pas161.62 / 90
Başarılı dripling40.40 / 90
Kazanılan ikili353.54 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa League 2025 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 1.62 %79
- Asist 0.20 %74
- Drible 0.40 %35
- Pas isabeti %85 %53
- Top kapma 2.33 %34
- İkili mücadele %39 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 889 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
UEFA Europa Conference League2023 · Maccabi Tel Aviv · 14 maç
4asist4.
15.
UEFA Europa Conference League2021 · Maccabi Tel Aviv · 8 maç
2asist15.
53.
UEFA Europa League2025 · Ferencvarosi TC · 10 maç
2asist53.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Ligat Ha'alNone · Israel
🏆
Super CupNone · Israel
🏆
Toto Cup Ligat AlNone · Israel
🏆
Ligat Ha'al2024/2025 · Israel
🏆
Super Cup2024 · Israel
🏆
Toto Cup Ligat Al2024 · Israel
🏆
Ligat Ha'al2023/2024 · Israel
🏆
Toto Cup Ligat Al2023/2024 · Israel
🥈
U19 Elite DivisionNone · Israel · 2nd Place
🥈
Ligat Ha'alNone · Israel · 2nd Place
🥈
State CupNone · Israel · 2nd Place
🥈
State Cup2018/2019 · Israel · 2nd Place
🥈
State Cup2015/2016 · Israel · 2nd Place
🥈
U19 Elite Division2015/2016 · Israel · 2nd Place
🥈
Ligat Ha'al2015/2016 · Israel · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
16
1.224
3
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas25
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan50%39
Müdahale18
Faul2219 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11142 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2024/25
6
463
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas13
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan19%42
Müdahale10
Faul44 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
G+A / 900.19
Kart31
Kaptan1maçta
2023/24
8
632
1
4
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas12
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan25%43
Müdahale7
Faul811 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1171 yedek
G+A / 900.71
Kart2
2022/23
2
169
0
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan18%67
Müdahale6
Faul47 kazanılan
İlk 112
Kart1
2021/22
8
607
3
2
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas10
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan30%38
Müdahale13
Faul88 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1171 yedek
G+A / 900.74
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 11335 yedek girdi
KART9
FORMA36
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-211%31
- 4-3-39%26
- 4-2-3-18%23
- 3-4-1-23%9
- 3-1-4-22%6
- 3-4-2-12%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2026 | SC BragaA | 4-0 | 78 | 1 | 6.5 | ||
| 12.03.2026 | SC BragaH | 2-0 | 92 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 26.02.2026 | LudogoretsH | 2-0 | 86 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 19.02.2026 | LudogoretsA | 2-1 | 88 | 1 | 6.5 | ||
| 29.01.2026 | Nottingham ForestA | 4-0 | 73 | – | 6.2 | ||
| 22.01.2026 | PanathinaikosH | 1-1 | 94 | – | 6.2 | ||
| 11.12.2025 | RangersH | 2-1 | 83 | – | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | FenerbahceA | 1-1 | 81 | 1 | – | 6.9 | |
| 06.11.2025 | LudogoretsH | 3-1 | 80 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 23.10.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-3 | 78 | – | 6.5 | ||
| 02.10.2025 | GenkA | 0-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | PlzenH | 1-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 27.08.2025 | QarabagA | 2-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.08.2025 | QarabagH | 1-3 | 77 | – | 6.5 | ||
| 12.08.2025 | LudogoretsH | 3-0 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 06.08.2025 | LudogoretsA | 0-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | FC PortoHC | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2024 | Rīgas FSH | 2-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | BesiktasA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 07.11.2024 | AjaxA | 5-0 | 71 | – | 5.9 | ||
| 24.10.2024 | Real SociedadH | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.09.2024 | SC BragaA | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 14.03.2024 | Olympiakos PiraeusH | 1-6 | 120 | – | 7.2 | ||
| 07.03.2024 | Olympiakos PiraeusA | 1-4 | 82 | 1 | – | 6.6 | |
| 14.12.2023 | GentH | 3-1 | 82 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 30.11.2023 | BreidablikA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.11.2023 | Zorya LuhanskH | 3-2 | 66 | 2 | – | 7.6 | |
| 09.11.2023 | Zorya LuhanskA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2023 | GentA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2023 | BreidablikH | 3-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 25.08.2022 | NiceA | 2-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2022 | NiceH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 24.02.2022 | PSV EindhovenH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 17.02.2022 | PSV EindhovenA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2021 | AlashkertA | 1-1 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 25.11.2021 | Lask LinzH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.11.2021 | HJK helsinkiH | 3-0 | 66 | 1 | – | 6.5 | |
| 21.10.2021 | HJK helsinkiA | 0-5 | 88 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 30.09.2021 | Lask LinzA | 1-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2021 | AlashkertH | 4-1 | 68 | 1 | 2 | 7.6 |
AKSİYON HARİTASI44 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR44
- Pas25%62
- Top teması4%10
- Top kazanma3%8
- Müdahale2%5
- Bloke edilen pas1%2
- İkili mücadele1%2
- Teknik hareket1%2
- Gol1%2
- Pas arası1%2
- Kurtarılan şut1%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 889 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.4UEFA Europa League 2025
PERFORMANS57.4889 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%81
Dakika
%97
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%85
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mario PašalićAtalanta · 30
%95
3gol
4asist
63scout
€7.00M
Serie A
Đorđe DenićPendikspor · 29
%85
4gol
5asist
57scout
1. Lig
Sebastian KlaasSC Paderborn 07 · 27
%68
5gol
3asist
70scout
€750K
2. Bundesliga
Callum O'HareSheffield Utd · 27
%66
8gol
8asist
63scout
Championship
SamuGuimaraes · 29
%65
7gol
3asist
58scout
Primeira Liga
Matteo TramoniPisa · 25
%64
2gol
2asist
61scout
Serie A
Görkem SağlamHatayspor · 27
%63
3gol
1asist
56scout
1. Lig
Awer MabilCastellón · 30
%60
3gol
6asist
70scout
€400K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
