Cassiano
Brazil · Attacker

Cassiano

YAŞ37
BOY184
KİLO87
KULÜPCasa Pia
DOĞUM YERİPorto Alegre
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut12.25 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili36.75 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.28
Asist 0.000.00
Şut 2.251.30
Kilit pas 0.000.46
Başarılı dripling 0.000.23
Kazanılan ikili 6.756.99
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8. Primeira Liga2024 · Casa Pia · 26 maç 10gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Goiano 1None · Brazil
🏆 Alagoano 1None · Brazil
🏆 Copa VerdeNone · Brazil
🏆 Gaúcho 1None · Brazil
🏆 Cearense 1None · Brazil
🏆 Alagoano 12019 · Brazil
🏆 Copa Verde2018 · Brazil
🏆 Goiano 12016 · Brazil
🏆 Cearense 12015 · Brazil
🏆 Gaúcho 12013 · Brazil
🥈 Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Paraense ANone · Brazil · 2nd Place
🥈 Segunda LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 Segunda Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈 Paraense A2018 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
2021 9 2022 0 2023 10 2024 12 2025 6 2026 0
GolAsist
2026/27 4 40 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaCasa Pia 4 40 0 0 6.45
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan3%43
Müdahale1
Ofsayt1
İlk 1113 yedek
2025/26 33 1.943 6 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaCasa Pia 33 1.943 6 0 6.55
Şut28%46 isabet
Kilit pas10
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan151%43
Müdahale23
Faul5253 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı22 kaçan
İlk 11249 yedek
G+A / 900.28
Kart51
Kaptan6maçta
2024/25 27 1.987 10 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaCasa Pia 27 1.987 10 2 6.88
Şut31%58 isabet
Kilit pas15
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan106%39
Müdahale22
Faul4835 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı4
İlk 11243 yedek
G+A / 900.54
Kart4
2023/24 30 1.621 7 3 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 30 1.621 7 3 6.84
Şut26%62 isabet
Kilit pas10
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan85%42
Müdahale30
Faul3420 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı1
İlk 112010 yedek
G+A / 900.56
Kart2
Kaptan15maçta
2022/23 4 331 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 4 331 0 0 6.60
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan22%42
Müdahale9
Faul106 kazanılan
Ofsayt3
İlk 114
2021/22 25 1.602 7 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaVizela 25 1.602 7 2 6.76
Şut35%37 isabet
Kilit pas11
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan120%47
Müdahale23
Faul4235 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı1
İlk 11205 yedek
G+A / 900.51
Kart61
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL209 penaltı
İLK 114816 yedek girdi
KART11
FORMA90
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 10 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 3 %15
  • 31-45' 10 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %15
  • 76-90+' 2 %10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 44 3-4-2-1 — 9 3-5-2 — 3 4-2-3-1 — 3 4-3-3 — 2 5-4-1 — 2 63 maç
  • 3-4-344%70
  • 3-4-2-19%14
  • 3-5-23%5
  • 4-2-3-13%5
  • 4-3-32%3
  • 5-4-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 GuimaraesA 0-0 0 0
30.08.2026 MoreirenseH 0-1 20 6.3
24.08.2026 GIL VicenteA 2-0 20 1 6.6
17.08.2026 BenficaH 0-7
28.05.2026 TorreenseH 2-0 25 1 7.2
20.05.2026 TorreenseAC 0-0 60 2 6.5
03.05.2026 TondelaH 0-1 55 5.9
27.04.2026 GIL VicenteA 2-1 85 1 3 6.9
23.04.2026 SC BragaH 0-1 43 6.5
18.04.2026 Santa ClaraH 0-0 63 1 6.3
12.04.2026 AlvercaAC 3-1 58 1 6.2
06.04.2026 BenficaH 1-1 70 6.7
20.03.2026 EstrelaA 4-0 57 6.6
07.03.2026 EstorilA 0-0 87 1 5.3
01.03.2026 MoreirenseHC 1-1 88 1 2 7.2
14.02.2026 AroucaHC 3-2 84 2 2 8.3
08.02.2026 NacionalA 0-0 81 4 6.9
02.02.2026 FC PortoHC 2-1 82 6.2
23.01.2026 AVSHC 3-3 93 1 5.3
16.01.2026 Sporting CPA 3-0 69 6.3
04.01.2026 Rio AveA 3-1 69 3 6.5
28.12.2025 GuimaraesH 0-0 28 6.3
21.12.2025 TondelaA 1-2 21 6.2
13.12.2025 GIL VicenteH 1-1 25 6.3
06.12.2025 Santa ClaraA 1-0 90 6.5
29.11.2025 AlvercaH 0-2 44 6.3
09.11.2025 BenficaA 2-2 66 1 6.0
01.11.2025 EstrelaH 3-5 90 1 2 7.6
26.10.2025 SC BragaA 4-0 31 6.2
03.10.2025 EstorilH 2-2 17 6.7
27.09.2025 MoreirenseA 2-1 8 1 6.5
21.09.2025 FamalicaoH 1-1 77 1 6.3
14.09.2025 AroucaA 0-2 85 1 2 7.9
30.08.2025 NacionalH 0-2 17 6.9
24.08.2025 FC PortoA 4-0 24 6.5
15.08.2025 AVSA 0-2 61 6.6
08.08.2025 Sporting CPH 0-2 90 6.5
16.05.2025 FamalicaoA 2-1 90 1 6.9
10.05.2025 SC BragaH 2-1 89 1 1 6.9
04.05.2025 AroucaA 0-0 89 6.6
29.04.2025 EstorilH 1-3 70 1 2 7.2
19.04.2025 AVSA 1-1 90 2 6.9
12.04.2025 FC PortoH 0-1 90 6.7
07.04.2025 FarenseA 0-0 90 6.5
29.03.2025 Rio AveH 2-1 80 1 2 7.2
16.03.2025 NacionalA 3-1 29 6.3
15.02.2025 MoreirenseA 3-2 89 1 1 3 8.3
09.02.2025 EstrelaH 1-0 72 1 2 7.9
01.02.2025 Santa ClaraA 2-1 69 6.6
25.01.2025 BenficaH 3-1 65 1 1 7.0
20.01.2025 BoavistaA 2-3 90 1 6.3
05.01.2025 FamalicaoH 1-1 70 1 6.3
29.12.2024 SC BragaA 1-2 74 2 6.3
20.12.2024 AroucaH 3-1 70 6.5
15.12.2024 EstorilA 0-2 79 1 4 7.5
08.12.2024 AVSH 1-1 88 1 6.7
02.12.2024 FC PortoA 2-0 65 6.7
09.11.2024 FarenseH 1-1 89 1 1 6.9
02.11.2024 Rio AveA 2-2 78 1 1 7.3
25.10.2024 NacionalH 1-0 89 3 6.9
ŞUT33
GOL6
xG7.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
48' · xG 0.0 2' · xG 0.0 81' · xG 0.0 63' · xG 0.025 15' · xG 0.069 24' · xG 0.087 49' · xG 0.018 45' · xG 0.788 · GOL 7' · xG 0.168 88' · xG 0.547 79' · xG 0.044 43' · xG 0.74 45' · xG 0.788 · GOL 25' · xG 0.715 · GOL 40' · xG 0.141 · GOL 3' · xG 0.788 2' · xG 0.267 76' · xG 0.07 38' · xG 0.041 29' · xG 0.011 27' · xG 0.213 1' · xG 0.019 45' · xG 0.052 33' · xG 0.029 4' · xG 0.522 90' · xG 0.051 34' · xG 0.29 · GOL 65' · xG 0.788 14' · xG 0.118 · GOL 14' · xG 0.046 3' · xG 0.025 86' · xG 0.098 78' · xG 0.009
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%52) Açık oyun — 4 (%12) Penaltı — 4 (%12) Taç sonrası — 3 (%9) Duran top — 2 (%6) Kontra atak — 2 (%6) Diğer — 1 (%3) 33 şut
  • Asist sonrası17%52
  • Açık oyun4%12
  • Penaltı4%12
  • Taç sonrası3%9
  • Duran top2%6
  • Kontra atak2%6
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 25 (%76) Kafa — 5 (%15) Sol ayak — 3 (%9) 33 şut
  • Sağ ayak25%76
  • Kafa5%15
  • Sol ayak3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
1-15' — 10 16-30' — 4 31-45' — 8 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 1-15'
  • 1-15' 10 %30
  • 16-30' 4 %12
  • 31-45' 8 %24
  • 46-60' 2 %6
  • 61-75' 2 %6
  • 76-90+' 7 %21
PİYASA DEĞERİ€150K-25.0%
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 123 maç
Casa Pia 64maç 2024–2026
Estoril 34maç 2022–2023
Vizela 25maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-09-02 Avai Casa Pia
2024-09-01 Avaí FC Casa Pia ?
2024-07-10 Estoril Avaí FC €100k
2023-01-26 Al-Faisaly FC Estoril
2022-08-04 Vizela Al-Faisaly FC € 300K
2020-09-07 Boavista Vizela ?
2020-08-03 Boavista Vizela
2019-07-30 CSA Boavista
2019-07-29 CSA Boavista ?
2019-02-08 HLJ Lava Spring CSA free transfer
2018-07-06 Paysandu Heilongjiang Lava Spring
2018-07-05 Paysandu HLJ Lava Spring ?
2018-01-01 Brasil DE Pelotas Paysandu
2017-07-04 Internacional Brasil DE Pelotas
2017-07-01 Internacional Brasil Pelotas ?
2017-06-16 Aktobe Internacional End of loan
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Primeira Liga2025 · Casa Pia 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1943 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.0Primeira Liga 2025
PERFORMANS40.41943 dk
KARARİzlemeye değer62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 73.6
Bitirici 70.5
Pivot forvet 69.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %56
Dakika %91
Değer / getiri %97
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %55
Dakika %92
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.55 7.15 92
Performans skoru 40.4 76 53
Gol / 90 0.28 0.42 67
İkili mücadele kazanma 42.78 50 86
Müdahale / 90 1.07 1.4 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam