LİGPremier League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.19 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.69 / 90
Kilit pas40.75 / 90
Başarılı dripling91.69 / 90
Kazanılan ikili295.44 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 39 forvetler
- Gol 0.19 %29
- Şut 1.7 %55
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.75 %34
- Drible 1.69 %87
- İkili mücadele %39 %34
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 480 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Premier League2024 · Nizhny Novgorod · 26 maç
10gol7.
12.
Premier League2026 · FC Krasnodar · 1 maç
1gol25.
1asist12.
17.
Premier League2025 · Nizhny Novgorod · 16 maç
7gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Paranaense 1None · Brazil
🏆
Paranaense 12020 · Brazil
🥈
Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Liga AUFNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Liga AUF2017 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
6
480
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas4
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan29%39
Müdahale4
Faul1610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
G+A / 900.19
Kart4
2022/23
20
843
2
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%61 isabet
Kilit pas17
Drible21%48 başarı
İkili kazanılan66%43
Müdahale13
Faul2017 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11911 yedek
G+A / 900.32
Kart5
2021/22
28
853
5
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas7
Drible16%44 başarı
İkili kazanılan56%38
Müdahale8
Faul1816 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11820 yedek
G+A / 900.53
Kart2
TOPLAM GOL204 penaltı
İLK 114416 yedek girdi
KART15
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 8 %40
- 46-60' 5 %25
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 2 %10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%38
- 5-3-29%16
- 3-4-38%15
- 5-4-17%13
- 4-3-35%9
- 4-4-25%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | DynamoA | 3-0 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 18.08.2025 | MakhachkalaH | 2-0 | 72 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.08.2025 | FC RostovA | 1-0 | 60 | – | 6.2 | ||
| 02.08.2025 | LokomotivH | 2-3 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 25.07.2025 | Krylia SovetovA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | FC KrasnodarH | 0-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.02.2023 | VizelaH | 1-1 | 78 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2023 | FamalicaoA | 0-1 | 74↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 05.02.2023 | AroucaH | 1-1 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2023 | Pacos FerreiraA | 2-1 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.01.2023 | Casa PiaA | 1-3 | 22↑ | 2 | 6.9 | ||
| 16.01.2023 | GuimaraesH | 2-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 08.01.2023 | BoavistaA | 1-0 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.12.2022 | Santa ClaraH | 1-0 | 25↑ | 1 | 7.0 | ||
| 13.11.2022 | BenficaA | 3-1 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.10.2022 | EstorilH | 0-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 30.09.2022 | Sporting CPA | 3-1 | 33↑ | 1 | 7.0 | ||
| 17.09.2022 | Rio AveH | 2-2 | 45 | 1 | 6.0 | ||
| 11.09.2022 | MaritimoA | 1-2 | 89 | 2 | 7.5 | ||
| 03.09.2022 | FC PortoH | 0-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 29.08.2022 | VizelaA | 2-2 | 71 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 25.08.2022 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 37↑ | 1 | 4 | 7.3 | |
| 22.08.2022 | FamalicaoH | 0-0 | 63 | 2 | 7.7 | ||
| 18.08.2022 | AZ AlkmaarA | 4-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 15.08.2022 | AroucaA | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 08.08.2022 | Pacos FerreiraH | 1-0 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 14.05.2022 | BoavistaH | 2-2 | 59 | – | 6.5 | ||
| 08.05.2022 | GIL VicenteA | 3-0 | 3↑ | – | – | ||
| 02.05.2022 | Pacos FerreiraA | 1-1 | 85 | 3 | 7.2 | ||
| 24.04.2022 | GuimaraesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | MoreirenseA | 2-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 09.04.2022 | Sporting CPH | 1-3 | 60 | – | 6.3 | ||
| 03.04.2022 | MaritimoA | 1-3 | 64 | 3 | 6.9 | ||
| 19.03.2022 | AroucaH | 2-2 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 13.03.2022 | FC PortoA | 4-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2022 | BelenensesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2022 | FamalicaoA | 2-1 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 20.02.2022 | SC BragaH | 0-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 12.02.2022 | EstorilA | 1-0 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 07.02.2022 | BenficaH | 1-3 | 72 | 2 | 7.3 | ||
| 30.01.2022 | PortimonenseA | 1-2 | 29↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 22.01.2022 | VizelaH | 2-3 | 82 | – | 6.6 | ||
| 16.01.2022 | Santa ClaraA | 2-2 | 31↑ | 2 | 3 | 7.9 | |
| 28.12.2021 | GIL VicenteH | 0-3 | 15↑ | – | 5.9 | ||
| 18.12.2021 | Pacos FerreiraH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2021 | GuimaraesA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2021 | Sporting CPA | 2-0 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.11.2021 | MaritimoH | 4-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 29.10.2021 | AroucaA | 2-0 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 23.10.2021 | FC PortoH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2021 | BelenensesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2021 | FamalicaoH | 3-2 | 31↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.09.2021 | SC BragaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2021 | EstorilH | 1-2 | 85 | 1 | 4 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 54 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2025 · Nizhny Novgorod
3sarı · 3 maç
🟥
Premier League2024 · Nizhny Novgorod
1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 480 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.9Premier League 2025
PERFORMANS46.0480 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 89 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%65
Dakika
%94
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%61
Dakika
%64
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Johan BakayokoRB Leipzig · 22
%95
2gol
0asist
58scout
€20.00M
Bundesliga
SavinhoManchester City · 21
%93
1gol
1asist
59scout
Premier League
Sami Gokhan AltiparmakSerik Spor · 24
%71
4gol
1asist
68scout
€300K
1. Lig
Maher CarrizoVelez Sarsfield · 19
%71
5gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Teodor HaltvikKFUM Oslo · 25
%65
1gol
1asist
55scout
Eliteserien
Isa SakamotoKVC Westerlo · 22
%62
5gol
4asist
65scout
Jupiler Pro League
Julian HallNew York Red Bulls · 17
%61
1gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Alan MindaCercle Brugge · 22
%60
3gol
2asist
70scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



