LİGPremier League
BU SEZON0G · 2A
Asist20.34 / 90
Şut10.17 / 90
Kilit pas71.19 / 90
Başarılı dripling61.02 / 90
Kazanılan ikili172.88 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 79 defanslar
- Müdahale 0.51 %9
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %36 %1
- Pas isabeti %90 %87
- Faul (az iyi) 1.36 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 531 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
31.
Premier League2025 · CSKA Moscow · 8 maç
2asist31.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cup2022/2023 · Russia
🏆
Baiano 12019 · Brazil
🏆
Carioca Série A2018 · Brazil
🏆
Paulista A12017 · Brazil
🏆
Serie A2017 · Brazil
🥈
Super Cup2023/2024 · Russia · 2nd Place
🥈
Premier League2022/2023 · Russia · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Florida Cup2017 · World · 2nd Place
🥈
Baiano 12016 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa Rio2014 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
6
531
0
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas7
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan17%36
Müdahale3
Faul85 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.34
Kart3
2022/23
13
606
2
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas7
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan34%58
Müdahale7
Faul98 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1176 yedek
G+A / 900.45
Kart5
2021/22
26
2.113
0
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%8 isabet
Kilit pas28
Drible19%42 başarı
İkili kazanılan111%43
Müdahale44
Faul6622 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11251 yedek
G+A / 900.09
Kart111
2020/21
31
2.193
0
5
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas25
Drible23%59 başarı
İkili kazanılan117%53
Müdahale49
Faul5317 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11247 yedek
G+A / 900.21
Kart4
TOPLAM GOL5
İLK 11479 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-316%32
- 4-2-3-114%28
- 4-4-27%14
- 4-3-1-26%12
- 4-1-4-14%8
- 4-3-33%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | AkronH | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | DynamoA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 09.08.2025 | RubinH | 5-1 | 81 | 1 | – | 7.2 | |
| 03.08.2025 | ZenitA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | AkhmatH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.07.2025 | FC OrenburgA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.07.2022 | Sao PauloH | 3-3 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 16.07.2022 | Atletico ParanaenseA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 11.07.2022 | America MineiroH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 02.07.2022 | CearaA | 1-1 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.06.2022 | BotafogoH | 2-3 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 15.06.2022 | GoiasA | 1-2 | 96 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.06.2022 | FlamengoH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.06.2022 | SantosA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.06.2022 | RB BragantinoA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2022 | Atletico GoianienseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2022 | CuiabaA | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 14.05.2022 | CorinthiansH | 2-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 08.05.2022 | JuventudeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2021 | RB BragantinoA | 1-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2021 | Atletico GoianienseH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.11.2021 | SantosH | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 25.11.2021 | FluminenseA | 1-0 | 83 | – | 6.7 | ||
| 21.11.2021 | FlamengoH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.11.2021 | Atletico ParanaenseH | 2-1 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 06.11.2021 | GremioH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.10.2021 | CorinthiansH | 2-2 | 85 | – | 6.7 | ||
| 21.10.2021 | RB BragantinoH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 17.10.2021 | PalmeirasA | 1-0 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 14.10.2021 | America MineiroH | 3-1 | 93 | – | 7.6 | ||
| 10.10.2021 | Chapecoense-scH | 5-2 | 95 | – | 6.5 | ||
| 06.10.2021 | CearaA | 0-0 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 03.10.2021 | Atletico-MGA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.09.2021 | Fortaleza ECH | 1-0 | 69 | – | 7.6 | ||
| 13.09.2021 | Sport RecifeA | 0-1 | 95 | 2 | 7.6 | ||
| 29.08.2021 | Atletico GoianienseA | 0-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2021 | SantosA | 2-2 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 15.08.2021 | FluminenseH | 4-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 31.07.2021 | CuiabaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2021 | Atletico ParanaenseA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 18.07.2021 | JuventudeH | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.07.2021 | GremioA | 0-0 | 66 | – | 7.3 | ||
| 16.06.2021 | Atletico-MGH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.06.2021 | Fortaleza ECA | 5-1 | 90 | 1 | – | 6.3 | |
| 30.05.2021 | Sport RecifeH | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.02.2021 | CorinthiansH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.02.2021 | FlamengoA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.02.2021 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 05.02.2021 | Atletico ParanaenseA | 0-0 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2021 | BragantinoH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2021 | GremioH | 2-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 21.01.2021 | Sao PauloA | 1-5 | 91 | 1 | – | 7.3 | |
| 17.01.2021 | Fortaleza ECH | 4-2 | 94 | 1 | – | 7.3 | |
| 10.01.2021 | GoiasH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.01.2021 | CearaA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.12.2020 | PalmeirasH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.12.2020 | BotafogoH | 2-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 14.11.2020 | SantosA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2020 | CoritibaH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.10.2020 | CorinthiansA | 1-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 76 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2025 · CSKA Moscow
2sarı · 3 maç
🟨
Premier League2023 · CSKA Moscow
8sarı · 24 maç
🟨
Serie A2021 · Internacional
9sarı · 26 maç
🟥
CONMEBOL Libertadores2020 · Internacional
1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 531 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.7Premier League 2025
PERFORMANS26.4531 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 139 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%26
Dakika
%91
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%19
Performans
%21
Dakika
%59
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lorenz AssignonVfB Stuttgart · 25
%95
1gol
3asist
46scout
€10.00M
UEFA Europa League
Ryoya MorishitaBlackburn · 28
%94
4gol
7asist
48scout
Championship
Davide ZappacostaAtalanta · 33
%90
3gol
2asist
49scout
€3.50M
Serie A
Ángel PérezAlaves · 23
%70
1gol
1asist
51scout
La Liga
Stavros GavrielZulte Waregem · 23
%69
1gol
1asist
43scout
Jupiler Pro League
Leonardo SpinazzolaNapoli · 32
%65
3gol
3asist
49scout
€3.50M
Serie A
Jeremie FrimpongLiverpool · 25
%62
0gol
1asist
54scout
Premier League
Joseph CeesayEmpoli · 27
%60
3gol
0asist
50scout
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


