SM
HAKEM

Szymon Marciniak

21 maç yönetti
SERTLİK48
KEYİF61
MAÇ21
KART / MAÇ2.93
FAUL / MAÇ21.1
GOL / MAÇ3.10
PENALTI / MAÇ0.190
HAKEM PROFİLİ

Szymon Marciniak, 21 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 2.9 sarı kart ortalaması ile kartlarda oldukça tutumlu. İlk kartı 35. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. 7.7 faul başına 1 kart ile oldukça toleranslı. Gol tarafında, Szymon Marciniak maçlarında ortalama 3.1 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %62 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 25. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Szymon Marciniak maçlarının %71'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.25). Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+0.33).

EĞİLİMLER
KartHoşgörülü
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 2.93ort. 4.09-28%
Faul / maç 21.1ort. 22.9-8%
Gol / maç 3.10ort. 2.77+12%
Penaltı / maç 0.190ort. 0.145+31%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR21 maç
61-90' — 19 (%44)0-30' — 12 (%28)31-60' — 12 (%28) 43 kart
  • 61-90'%44
  • 0-30'%28
  • 31-60'%28
  • 75. dk sonrası0.62
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç2.87
Kırmızı kart / maç0.07
Toplam kart / maç2.93
İlk kart dakikası35'
İlk yarı kart0.95
İkinci yarı kart1.10
75. dk sonrası kart0.62
Direkt kırmızı oranı0.05
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul7.7
Faul / maç21.1
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %71Üst 2.5 — %62Üst 3.5 — %43Karşılıklı gol — %43Üst 4.5 — %29 21 maç
  • Üst 1.5%71
  • Üst 2.5%62
  • Üst 3.5%43
  • Üst 4.5%29
  • Karşılıklı gol%43
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç3.10
İlk gol dakikası25'
İlk yarı gol1.05
İkinci yarı gol1.14
Geç gol oranı%24
Gol yemeyen takım%52
Korner / maç8.1
Ofsayt / maç2.8
Şut / maç23.0
İsabetli şut / maç8.8
Ev sahibi topla oynama%52
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR1 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Italy 2 %0D 7.0D 28D 1.00D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.24
VAR dönüşü / maç0.14
VAR görülen maç%19
Penaltı / maç0.190
Penaltı olan maç%14
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.25
Faulde ev sahibi yanlılığı+1.15
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.333
Ev sahibi galibiyeti%71
Beraberlik%19
Deplasman galibiyeti%10
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ22
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-06-27 EgyptIran 1-1 7 27 1 1
2026-06-17 ArgentinaAlgeria 3-0 19 1
2026-03-12 PanathinaikosReal Betis 1-0 1 13
2025-11-25 NapoliQarabag 2-0 4 24
2025-11-05 Manchester CityBorussia Dortmund 4-1 1 13
2025-10-21 NewcastleBenfica 3-0 1 13
2025-10-01 Borussia DortmundAthletic Club 4-1 3 29
2025-11-08 Al-Ittihad FCAl-Ahli Jeddah 0-1 2 22
2025-08-26 Sturm GrazBodo/Glimt 2-1 3 25
2025-08-12 PlzenRangers 2-1 3 26
2025-07-09 Paris Saint GermainReal Madrid 4-0 3 18
2025-10-22 Real MadridJuventus 1-0 1 16
2025-07-01 Real MadridJuventus 1-0 1 16
2025-06-24 Inter MiamiPalmeiras 2-2 1 16
2025-11-18 ScotlandDenmark 4-2 5 27 1 1
2025-10-11 NorwayIsrael 5-0
2025-09-05 SwitzerlandKosovo 4-0 2 21
2025-03-23 GermanyItaly 3-3 7 28 2 2
2022-09-23 Bosnia & HerzegovinaMontenegro 1-0
2022-06-11 EnglandItaly 0-0
2020-11-15 TürkiyeRussia 3-2
2020-09-05 SwedenFrance 0-1
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam