AT
HAKEM
Anthony Taylor
SERTLİK50
KEYİF59
MAÇ59
KART / MAÇ3.96
FAUL / MAÇ20.7
GOL / MAÇ2.98
PENALTI / MAÇ0.169
HAKEM PROFİLİ
Anthony Taylor, 59 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 3.8 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 32. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Kartlarının %64'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Anthony Taylor maçlarında ortalama 3.0 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %54 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %58 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 32. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+2.33).
EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
3.96ort. 4.09-3%
Faul / maç
20.7ort. 22.9-9%
Gol / maç
2.98ort. 2.77+7%
Penaltı / maç
0.169ort. 0.145+17%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR59 maç
- 61-90'%50
- 31-60'%32
- 0-30'%18
- 75. dk sonrası1.05
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.82
Kırmızı kart / maç0.13
Toplam kart / maç3.96
İlk kart dakikası32'
İlk yarı kart1.00
İkinci yarı kart1.76
75. dk sonrası kart1.05
Direkt kırmızı oranı0.10
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul5.8
Faul / maç20.7
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%81
- Üst 2.5%54
- Üst 3.5%36
- Üst 4.5%19
- Karşılıklı gol%58
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.98
İlk gol dakikası32'
İlk yarı gol1.00
İkinci yarı gol1.31
Geç gol oranı%31
Gol yemeyen takım%37
Korner / maç8.9
Ofsayt / maç3.3
Şut / maç23.8
İsabetli şut / maç8.3
Ev sahibi topla oynama%49
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR16 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool | 6 | %100E%25D | 3.0E2.8D | 16E19D | |
| Manchester City | 5 | %100E%0D | 4.0E4.5D | 17E22D | |
| Manchester United | 4 | %100E | 4.0E | 16E | |
| Chelsea | 4 | %50E | 4.5E | 22E | 0.50E |
| Aston Villa | 4 | %25D | 3.0D | 21D | |
| Bournemouth | 4 | %0E%0D | 3.0E3.5D | 18E18D | |
| Leeds | 3 | %67D | 2.5D | 22D | |
| Nottingham Forest | 3 | %33D | 4.3D | 19D | 1.00D |
| Wolves | 3 | %0E | 4.0E | 20E | |
| Arsenal | 3 | %33D | 6.0D | 22D | |
| Brentford | 2 | %50D | 3.5D | 19D | 0.50D |
| West Ham | 2 | %50E | 3.0E | 28E | |
| Sweden | 2 | %0E | |||
| SC Freiburg | 2 | %50D | 5.5D | 30D | 0.50D |
| Tottenham | 2 | %100D | 3.5D | 18D | 1.00D |
| Fulham | 2 | %50E | 3.0E | 18E | 0.50E |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.17
VAR dönüşü / maç0.15
VAR görülen maç%17
Penaltı / maç0.169
Penaltı olan maç%14
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.95
Faulde ev sahibi yanlılığı+1.00
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+2.333
Ev sahibi galibiyeti%42
Beraberlik%22
Deplasman galibiyeti%36
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ40
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum