IK
HAKEM

Ivan Kružliak

23 maç yönetti
SERTLİK46
KEYİF52
MAÇ23
KART / MAÇ3.79
FAUL / MAÇ22.4
GOL / MAÇ2.87
PENALTI / MAÇ0.174
HAKEM PROFİLİ

Ivan Kružliak, 23 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.8 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 34. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %65'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Ivan Kružliak maçlarında ortalama 2.9 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %52 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 31. dakikada geliyor. Ev sahibi perspektifinden bakıldığında, Ivan Kružliak maçlarının %57'ini ev sahibi kazanıyor ve deplasman takımlarına daha fazla kart gösteriyor (yanlılık: +0.83). Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+0.33).

EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golDüşük
KornerOrtalama
VAROrtalama
Ev sahibiEv sahibi lehine
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç 3.79ort. 4.09-7%
Faul / maç 22.4ort. 22.9-2%
Gol / maç 2.87ort. 2.77+4%
Penaltı / maç 0.174ort. 0.145+20%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR23 maç
61-90' — 34 (%59)31-60' — 13 (%22)0-30' — 11 (%19) 58 kart
  • 61-90'%59
  • 31-60'%22
  • 0-30'%19
  • 75. dk sonrası0.74
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç3.79
Kırmızı kart / maç0.00
Toplam kart / maç3.79
İlk kart dakikası34'
İlk yarı kart0.87
İkinci yarı kart1.65
75. dk sonrası kart0.74
Direkt kırmızı oranı0.00
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul5.9
Faul / maç22.4
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
Üst 1.5 — %78Üst 2.5 — %52Karşılıklı gol — %39Üst 3.5 — %30Üst 4.5 — %13 23 maç
  • Üst 1.5%78
  • Üst 2.5%52
  • Üst 3.5%30
  • Üst 4.5%13
  • Karşılıklı gol%39
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.87
İlk gol dakikası31'
İlk yarı gol0.87
İkinci yarı gol0.87
Geç gol oranı%17
Gol yemeyen takım%61
Korner / maç8.4
Ofsayt / maç3.9
Şut / maç24.3
İsabetli şut / maç8.9
Ev sahibi topla oynama%54
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR2 takım
Takım Maç Galibiyet Kart Faul Pen
Bodo/Glimt 2 %50E 3.0E 20E 0.50E
Qarabag 2 %50D 1.0D 12D 0.50D
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.13
VAR dönüşü / maç0.13
VAR görülen maç%9
Penaltı / maç0.174
Penaltı olan maç%17
Kartta ev sahibi yanlılığı+0.83
Faulde ev sahibi yanlılığı+1.03
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+0.333
Ev sahibi galibiyeti%57
Beraberlik%9
Deplasman galibiyeti%35
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ26
Sezon Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-27 CSKA SofiaOFI 0-2 4 31
2026-08-04 Ararat-ArmeniaCelje 2-1 1
2027-01-21 Ararat-ArmeniaCelje 2-1 1
2026-03-11 Bodo/GlimtSporting CP 3-0 2 21 1
2026-02-19 PAOKCelta Vigo 1-2 3 18
2026-01-28 LiverpoolQarabag 6-0 1 12
2025-12-10 VillarrealFC Copenhagen 2-3 5 28
2025-11-26 PafosMonaco 2-2 5 23
2025-11-05 NewcastleAthletic Club 2-0 1 14
2025-09-30 Bodo/GlimtTottenham 2-2 4 18 1
2025-08-21 HNK RijekaPAOK 1-0 7 29
2025-08-05 ShkendijaQarabag 0-1 1
2025-06-08 GermanyFrance 0-2 5 18 2
2025-10-11 PortugalRep. Of Ireland 1-0
2025-11-13 EnglandSerbia 2-0
2026-03-26 GibraltarLatvia 0-1 4 22 1
2025-03-20 TürkiyeHungary 3-1 4 30
2024-10-12 SpainDenmark 1-0 5 26
2025-09-08 IsraelItaly 1-2 3 23
2024-09-09 IsraelItaly 1-2 3 23
2022-09-23 GeorgiaFYR Macedonia 2-0
2022-06-08 BelgiumPoland 6-1
2021-02-18 LilleAjax 1-2
2020-11-18 HungaryTürkiye 2-0
2019-06-07 NorwayRomania 4-0
2020-10-11 NorwayRomania 4-0
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam