JG
HAKEM

Jarred Gillett

30 maç yönetti
SERTLİK45
TEMPO52
Maç 30
Kart / maç 3.52 ort. 3.73-6%
Faul / maç 18.6 ort. 20.7-10%
Gol / maç 2.87 ort. 2.77+4%
Penaltı / maç 0.200 ort. 0.187+7%
HAKEM PROFİLİ

Jarred Gillett, 30 maçlık kariyerinde oyunun akışına müdahale etmekten kaçınan bir yaklaşım benimsiyor. Maç başına 3.5 sarı kart ortalaması ile ölçülü bir kart politikası izliyor. İlk kartı 33. dakikaya kadar erteleyen sabır profili çıkıyor. Kartlarının %63'i ikinci yarıdadır — gerilim arttıkça sertleşiyor. Gol tarafında, Jarred Gillett maçlarında ortalama 2.9 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %53 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 27. dakikada geliyor. Jarred Gillett maçlarında ev sahibi avantajı düşük — galibiyet oranı sadece %30. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+0.50).

UyrukAustralia
Ana ligPremier League
Kart aralığı24'
3+ kart%73
Kartın tarafı ev %51dep %49
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Ortalama
Penaltı Sık
Gol Ortalama
Üst 2.5 Ortalama
Karşılıklı gol Ortalama
Korner Ortalama
VAR Az müdahale
Ev sahibi Deplasman lehine
PREMIER LEAGUE HAKEMLERİ ARASINDA24 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maçhoşgörülü 3.46ort. 3.73 %25
Faul / maçakıcı 18.9ort. 20.7 %17
Gol / maç 2.75ort. 2.77 %38
Penaltı / maç 0.167ort. 0.187 %50
Verimizde en az beş Premier League maçı yöneten 24 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 24 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA25 maç · 79 kart
Sarı 78 Kırmızı 1 en yoğun 76-90+' %34
7 1-15
6 16-30
16 31-45
16 46-60
7 61-75
27 76-90+
ev sahibideplasman
25 maçtaki 79 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
3.52kart
sarı 3.48 kırmızı 0.04
İlk kart
33'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.97 İkinci yarı1.67
75. dakikadan sonra 0.90
Düdükten karta
5.5faulde bir kart
faul / maç 18.6 kart aralığı 24'
Direkt kırmızı oranı0.03İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR30 maç
1.5 üst %73
2.5 üst %53
3.5 üst %37
4.5 üst %17
Karşılıklı gol %50
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
2.87gol
geç gol %27
İlk gol
27'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.10 İkinci yarı1.10
Şut
24.2şut / maç
İsabetli%36
Gol yemeyen takım%43Korner / maç9.7Ofsayt / maç3.4Ev sahibi topla oynama%50
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR13 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
Leeds 6 %0 2.5 19 0.33 2 %0 1.5 16 4 %0 3.0 20 0.50
Tottenham 5 %40 4.6 17 0.20 3 %0 5.3 20 0.33 2 %100 3.5 14
Wolves 4 %0 3.8 19 0.50 4 %0 3.8 19 0.50 0
Chelsea 4 %100 3.8 16 0.50 0 4 %100 3.8 16 0.50
West Ham 4 %50 4.5 20 2 %50 3.0 16 2 %50 6.0 24
Arsenal 4 %100 2.5 19 0.25 2 %100 1.5 19 0.50 2 %100 3.5 20
Newcastle 3 %33 3.3 18 3 %33 3.3 18 0
Manchester City 2 %50 2.0 14 0 2 %50 2.0 14
Middlesbrough 2 %0 5.0 15 0.50 0 2 %0 5.0 15 0.50
Brighton 2 %50 4.0 20 0 2 %50 4.0 20
Crystal Palace 2 %0 5.0 19 2 %0 5.0 19 0
Aston Villa 2 %0 4.5 20 2 %0 4.5 20 0
Bournemouth 2 %0 4.0 24 0 2 %0 4.0 24
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 3.52 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%13maçında
karar / maç 0.13 dönüş / maç 0.10
Penaltı
0.200/ maç
penaltı olan maç %17
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %30beraberlik %27dep %43
Ev sahibi yanlılığı
Kart +1.00
Faul +1.02
Penaltı +0.500
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ4 maç · %13
İptal edilen gol — 2Onaylanan penaltı — 1İptal edilen penaltı — 1 4 karar
  • İptal edilen gol2
  • Onaylanan penaltı1
  • İptal edilen penaltı1
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %50
EV SAHİBİDEPLASMAN
1.70 Sarı kart 1.78
0.04 Kırmızı kart 0.00
9.4 Faul 9.2
0.07 Penaltı 0.13
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2026/2027kendi kayıtlarımızdan
maç2 sarı7 kırmızı0 pen0 kart / maç3.5
Premier League 2 7 3.5
2025/2026
maç27 sarı100 kırmızı1 pen0 kart / maç3.7
Premier League 22 79 1 3.7
FA Cup 2 12 6.0
Championship 2 7 3.5
League Cup 1 2 2.0
2024/2025
maç22 sarı90 kırmızı1 pen4 kart / maç4.1
Premier League 16 68 3pen 4.2
Championship 4 12 3.0
UEFA Champions League 1 7 1 1pen 8.0
Community Shield 1 3 3.0
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
MAÇ GEÇMİŞİ30
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-31 Aston VillaArsenal 0-1 4 22
2026-08-23 Manchester CityBournemouth 2-1 3 22
2026-05-23 Hull CityMiddlesbrough 1-0 5
2026-05-17 NewcastleWest Ham 3-1 4 19
2026-05-11 TottenhamLeeds 1-1 4 19 1
2026-05-02 ArsenalFulham 3-0 1 19 1
2026-04-26 ChelseaLeeds 1-0
2026-04-19 IpswichMiddlesbrough 2-2 5 25 1
2026-04-10 West HamWolves 4-0 4 18
2026-03-21 LeedsBrentford 0-0 2 15
2026-03-08 FulhamSouthampton 0-1
2026-03-04 Aston VillaChelsea 1-4 5 17 1
2026-02-28 BournemouthSunderland 1-1 6 27
2026-02-21 BrentfordBrighton 0-2 2 19
2026-02-07 WolvesChelsea 1-3 2 17 2
2026-01-25 NewcastleAston Villa 0-2 3 19
2026-01-17 TottenhamWest Ham 1-2 8 29
2026-01-04 LeedsManchester United 1-1 1 18
2026-01-01 SunderlandManchester City 0-0 1 9
2025-12-28 Crystal PalaceTottenham 0-1 5 12
2025-11-09 Nottingham ForestLeeds 3-1 3 21
2025-11-01 TottenhamChelsea 0-1 4 12
2025-10-29 WolvesChelsea 3-4 4 18
2025-10-18 Crystal PalaceBournemouth 3-3 5 26
2025-10-05 WolvesBrighton 1-1 6 22
2025-09-28 NewcastleArsenal 1-2 3 17 1
2025-09-13 West HamTottenham 0-3 2 15
2025-09-05 GreeceBelarus 5-1 3 19 1 1
2025-08-23 ArsenalLeeds 5-0 2 19 1
2025-08-16 WolvesManchester City 0-4 3 20
Kart ve faul 27/30 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam