JP
HAKEM

Jérémie Pignard

28 maç yönetti
SERTLİK58
TEMPO56
Maç 28
Kart / maç 4.56 ort. 3.84+19%
Faul / maç 21.8 ort. 23.4-7%
Gol / maç 3.18 ort. 2.81+13%
Penaltı / maç 0.214 ort. 0.263-19%
HAKEM PROFİLİ

Jérémie Pignard, 28 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.2 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 24. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Gol tarafında, Jérémie Pignard maçlarında ortalama 3.2 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %64 ile ortalama seviyede. İlk gol genelde 23. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+1.00).

UyrukFransa
Ana ligLigue 1
Kart aralığı22'
3+ kart%93
Kartın tarafı ev %44dep %56
EĞİLİMLER
Kart Ortalama
Faul Ortalama
Penaltı Ortalama
Gol Ortalama
Üst 2.5 Yüksek
Karşılıklı gol Ortalama
Korner Ortalama
VAR Müdahaleci
Ev sahibi Dengeli
LIGUE 1 HAKEMLERİ ARASINDA22 hakem
en düşükortaen yüksek
Kart / maçsert 4.56ort. 3.84 %95
Faul / maçakıcı 22.3ort. 23.4 %27
Gol / maçbol gollü 2.94ort. 2.81 %73
Penaltı / maç 0.222ort. 0.263 %50
Verimizde en az beş Ligue 1 maçı yöneten 22 hakemle karşılaştırılır; hakemin yalnızca o turnuvadaki 18 maçı sayılır. Yüzde, bu havuzun ne kadarının üzerinde olduğudur.
KARTLAR HANGİ DAKİKADA23 maç · 102 kart
Sarı 97 Kırmızı 5 en yoğun 31-45' %28
9 1-15
14 16-30
29 31-45
11 46-60
17 61-75
22 76-90+
ev sahibideplasman
23 maçtaki 102 kartın dakikası ve rengi; kaynak maç olaylarıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Bir maçta
4.56kart
sarı 4.16 kırmızı 0.40
İlk kart
24'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı1.86 İkinci yarı1.79
75. dakikadan sonra 0.82
Düdükten karta
4.8faulde bir kart
faul / maç 21.8 kart aralığı 22'
Direkt kırmızı oranı0.18İkinci sarıdan kırmızı0.00
MAÇLARI NASIL BİTİYOR28 maç
1.5 üst %79
2.5 üst %64
3.5 üst %43
4.5 üst %18
Karşılıklı gol %50
Her çizgi bir öncekinin içinde: 2.5 üst olan maçlar 1.5 üstün de içindedir.
GOL VE OYUN AKIŞI
Maç başına gol
3.18gol
geç gol %21
İlk gol
23'ortalama
0'45'90'
Yarı dengesi
İlk yarı0.96 İkinci yarı1.25
Şut
26.2şut / maç
İsabetli%33
Gol yemeyen takım%43Korner / maç9.8Ofsayt / maç3.9Ev sahibi topla oynama%50
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR10 takım
Takım Maç Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet Kart Faul Pen
Marseille 5 %40 4.6 22 0.20 0 5 %40 4.6 22 0.20
Lens 5 %60 4.6 21 3 %100 4.7 23 2 %0 4.5 18
Rennes 3 %33 4.0 23 0.33 0 3 %33 4.0 23 0.33
Nantes 2 %100 5.0 24 0.50 2 %100 5.0 24 0.50 0
Auxerre 2 %0 7.5 26 2 %0 7.5 26 0
Metz 2 %0 4.0 24 0.50 0 2 %0 4.0 24 0.50
Paris Saint Germain 2 %100 4.5 18 2 %100 4.5 18 0
Strasbourg 2 %50 5.5 26 0.50 2 %50 5.5 26 0.50 0
Le Havre 2 %0 4.0 22 0.50 2 %0 4.0 22 0.50 0
Nice 2 %0 3.5 22 2 %0 3.5 22 0
galibiyetberaberlikmağlubiyet
Galibiyet oranı o takımın, ev sahibinin değil. Kart çubuğu en çok kart gören takıma göre ölçeklenir; vurgulu çubuk, hakemin kendi 4.56 ortalamasından belirgin sapmayı gösterir.
VAR VE PENALTI
VAR görülen maç
%21maçında
karar / maç 0.25 dönüş / maç 0.18
Penaltı
0.214/ maç
penaltı olan maç %21
Maçları nasıl sonuçlanıyor
ev %46beraberlik %18dep %36
Ev sahibi yanlılığı
Kart +1.69
Faul +0.98
Penaltı +1.000
sol: ev sahibi daha çok alıyor · sağ: deplasman
VAR NEYİ DEĞİŞTİRDİ6 maç · %21
İptal edilen gol — 5Diğer — 2 7 karar
  • İptal edilen gol5
  • Diğer2
Yukarıdaki ortalamalar VAR kararlarının sayısını verir; bu kırılım o kararların neyi değiştirdiğini gösterir.
EV SAHİBİ VE DEPLASMANev sahibi topla oynama %50
EV SAHİBİDEPLASMAN
2.04 Sarı kart 2.12
0.24 Kırmızı kart 0.16
10.8 Faul 11.0
0.11 Penaltı 0.11
Maç başına değerlerdir; sağlayıcının taraf ayrımını kaydettiği maçlar üzerinden hesaplanır.
2026/2027kendi kayıtlarımızdan
maç3 sarı12 kırmızı2 pen1 kart / maç4.7
Trophée des Champions 1 4 2 6.0
UEFA Europa Conference League 1 3 1pen 3.0
Ligue 1 1 5 5.0
2025/2026
maç20 sarı78 kırmızı5 pen0 kart / maç4.2
Ligue 1 15 57 3 4.1
Coupe de France 2 5 2 4.5
UEFA Europa Conference League 2 10 5.0
UEFA Champions League 1 6 6.0
2024/2025
maç25 sarı105 kırmızı6 pen8 kart / maç4.4
Ligue 1 18 79 4 7pen 4.8
UEFA Europa Conference League 3 11 1 4.0
Coupe de France 2 3 1pen 1.5
Ligue 2 1 5 1 6.0
UEFA Champions League 1 7 7.0
Sezon toplamları sağlayıcıdan gelir; en yeni sezon, sağlayıcı güncellenene kadar kendi maç kayıtlarımızdan tamamlanır.
FİKSTÜRkendi fikstürümüzden
2026-09-05 NiceLe Mans 1-1 Ligue 1
2026-08-27 Hapoel Tel AvivAtalanta 0-1 UEFA Europa Conference League
MAÇ GEÇMİŞİ28
Tarih Maç Skor Kart Faul Pen VAR
2026-08-23 Le HavreMonaco 0-1 5 22 1
2026-08-16 Paris Saint GermainLens 1-0 6 17
2026-08-12 FC CopenhagenDebreceni VSC 5-1 3 28 1
2026-05-17 NiceMetz 0-0 3 25
2026-05-02 NantesMarseille 3-0 4 21
2026-04-17 LensToulouse 3-2 3 24
2026-03-14 MonacoStade Brestois 29 2-0 3 15
2026-03-07 AuxerreStrasbourg 0-0 4 20
2026-02-22 NantesLe Havre 2-0 6 28 1
2026-02-07 LensRennes 3-1 7 27
2026-01-31 Paris FCMarseille 2-2 3 25 1
2026-01-18 StrasbourgMetz 2-1 5 23 1
2026-01-11 ChantillyRennes 1-3 2 19
2025-12-14 AuxerreLille 3-4 11 31
2025-12-11 SamsunsporAEK Athens FC 1-2 5 17
2025-11-21 NiceMarseille 1-5 4 19
2025-11-02 LensLorient 3-0 4 17
2025-10-05 Le HavreRennes 2-2 3 22 1 2
2025-10-02 Legia WarszawaSamsunspor 0-1 7 17 1
2025-09-26 StrasbourgMarseille 1-2 6 28 1
2025-09-14 Paris Saint GermainLens 2-0 3 18
2025-08-28 Rayo VallecanoNeman 4-0 3 16 1
2025-08-15 RennesMarseille 1-0 6 19 1
2025-07-22 Slovan BratislavaZrinjski 4-0
2024-11-18 LiechtensteinSan Marino 1-3 6 30 1
2022-06-02 BulgariaFYR Macedonia 1-1
2021-02-09 ReimsValenciennes 3-4
Kart ve faul 25/28 maçta kayıtlı; sayfadaki ortalamalar bu maçlardan hesaplanır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam