FZ
HAKEM
Felix Zwayer
SERTLİK58
KEYİF60
MAÇ46
KART / MAÇ4.55
FAUL / MAÇ21.2
GOL / MAÇ2.85
PENALTI / MAÇ0.174
HAKEM PROFİLİ
Felix Zwayer, 46 maçlık kariyerinde dengeli bir yönetim anlayışı sergiliyor. Maç başına 4.3 sarı kart ortalaması ile lig ortalamasının üzerinde kart dağıtımı yapıyor. İlk kartı 28. dakikada gösteriyor — takımlara uyum süresi tanıyor. Gol tarafında, Felix Zwayer maçlarında ortalama 2.8 gol atılıyor. Üst 2.5 oranı %50 ile ortalama seviyede. KG Var oranı %57 ile her iki takımın da gol attığı maçlar sıkça yaşanıyor. İlk gol genelde 25. dakikada geliyor. Penaltı kararlarında ev sahibi lehine hafif bir eğilim mevcut (+1.00).
EĞİLİMLER
KartOrtalama
FaulOrtalama
PenaltıSık
GolOrtalama
Üst 2.5Ortalama
Karşılıklı golOrtalama
KornerOrtalama
VARMüdahaleci
Ev sahibiDengeli
DİĞER HAKEMLERE GÖRE698 hakem
altındaortalamaüstünde
Kart / maç
4.55ort. 4.09+11%
Faul / maç
21.2ort. 22.9-8%
Gol / maç
2.85ort. 2.77+3%
Penaltı / maç
0.174ort. 0.145+20%
Verimizdeki en az beş maç yönetmiş tüm hakemlerle karşılaştırılır; kaynak bu rakamları turnuva bazında ayırmıyor.
KARTLAR NE ZAMAN ÇIKIYOR46 maç
- 61-90'%45
- 31-60'%33
- 0-30'%22
- 75. dk sonrası1.07
Kartlarının maçın hangi bölümünde çıktığı; son satır 75. dakikadan sonra maç başına düşen kart sayısıdır.
KART VE FAUL PROFİLİ
Sarı kart / maç4.32
Kırmızı kart / maç0.24
Toplam kart / maç4.55
İlk kart dakikası28'
İlk yarı kart1.48
İkinci yarı kart1.93
75. dk sonrası kart1.07
Direkt kırmızı oranı0.15
İkinci sarıdan kırmızı0.00
Kart başına faul4.8
Faul / maç21.2
MAÇLARI NASIL BİTİYOR
- Üst 1.5%78
- Üst 2.5%50
- Üst 3.5%35
- Üst 4.5%15
- Karşılıklı gol%57
Yönettiği maçların yüzde kaçının o gol çizgisini geçtiği.
GOL VE OYUN AKIŞI
Gol / maç2.85
İlk gol dakikası25'
İlk yarı gol1.11
İkinci yarı gol1.00
Geç gol oranı%22
Gol yemeyen takım%35
Korner / maç9.0
Ofsayt / maç3.8
Şut / maç24.3
İsabetli şut / maç8.9
Ev sahibi topla oynama%56
HANGİ TAKIMDA NE YAPIYOR12 takım
| Takım | Maç | Galibiyet | Kart | Faul | Pen |
|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 5 | %0E%67D | 7.0E3.7D | 26E22D | 0.50E |
| Bayer Leverkusen | 3 | %0E | 5.0E | 23E | |
| Borussia Dortmund | 2 | %50D | 5.5D | 16D | |
| FC St. Pauli | 2 | %0D | 1.5D | 13D | |
| VfB Stuttgart | 2 | %100D | 3.0D | 20D | |
| FC Augsburg | 2 | %50E | 2.5E | 20E | 0.50E |
| 1. FC Heidenheim | 2 | %50E | 3.5E | 14E | |
| Denmark | 2 | %50D | 7.0D | 21D | |
| Borussia Mönchengladbach | 2 | %0D | 5.5D | 26D | |
| Werder Bremen | 2 | %50E | 1.0E | 20E | |
| FSV Mainz 05 | 2 | %0D | 6.5D | 18D | 0.50D |
| Türkiye | 2 | %50D | 6.5D | 22D | 0.50D |
E o takımın evinde, D deplasmanda. Galibiyet oranı ev sahibinin değil, o takımın oranıdır.
VAR, PENALTI VE EV SAHİBİ YANLILIĞI
VAR kararı / maç0.22
VAR dönüşü / maç0.20
VAR görülen maç%22
Penaltı / maç0.174
Penaltı olan maç%17
Kartta ev sahibi yanlılığı+1.00
Faulde ev sahibi yanlılığı+0.97
Penaltıda ev sahibi yanlılığı+1.000
Ev sahibi galibiyeti%43
Beraberlik%26
Deplasman galibiyeti%30
Yanlılık değeri artı ise deplasman takımı daha fazlasını alıyor demektir.
MAÇ GEÇMİŞİ40
Sezon
Maç
Skor
Kart
Faul
Pen
VAR
Bazı sütunlar sağlayıcının kaydetmediği maçlarda boş kalır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum