Rafael dos Santos Cavalheira Natividade
Brazil · Midfielder

Rafael dos Santos Cavalheira Natividade

YAŞ32
BOY175 cm
KİLO71 kg
KULÜPAlverca
DOĞUM YERİPonta Grossa
LİGSerie A
BU SEZON1G · 1A
Gol10.52 / 90
Asist10.52 / 90
Şut31.55 / 90
Kilit pas31.55 / 90
Başarılı dripling10.52 / 90
Kazanılan ikili136.72 / 90
Rating6.78
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.520.00
Asist 0.520.00
Şut 1.550.00
Kilit pas 1.550.00
Başarılı dripling 0.520.00
Kazanılan ikili 6.720.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Paulista A12024 · Brazil
🏆 Paulista A12023 · Brazil
🏆 Serie A2023 · Brazil
🏆 Supercopa do Brasil2023 · Brazil
🏆 CONMEBOL Recopa2022 · South-America
🏆 Paulista A12022 · Brazil
🏆 Serie A2022 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2021 · South-America
🏆 Paulista A12020 · Brazil
🏆 Florida Cup2020 · World
🏆 Copa do Brasil2020 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2020 · South-America
🏆 Baiano 12018 · Brazil
🏆 Copa do Nordeste2017 · Brazil
🏆 Paranaense 12013 · Brazil
🏆 Paranaense 12012 · Brazil
🥈 Serie A2024 · Brazil · 2nd Place
🥈 Supercopa do Brasil2024 · Brazil · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental Cup2021 UAE · World · 2nd Place
🥈 Supercopa do Brasil2021 · Brazil · 2nd Place
🥈 Paulista A12021 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2021 · South-America · 2nd Place
🥈 Copa do Nordeste2018 · Brazil · 2nd Place
🥈 Baiano 12017 · Brazil · 2nd Place
🥈 Paranaense 12015 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie C2015 · Brazil · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2012 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
2020 5 2021 1 2022 4 2023 6 2024 2 2025 1 2026 2
GolAsist
2026/27 10 174 1 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 8 174 1 1 6.78
Primeira LigaAlverca 2 0 0 0
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan13%46
Müdahale4
Faul55 kazanılan
İlk 1146 yedek
G+A / 901.03
Kart1
2025/26 28 1.902 1 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 28 1.902 1 0 7.00
Şut20%20 isabet
Kilit pas11
Drible18%53 başarı
İkili kazanılan150%58
Müdahale65
Faul4152 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11226 yedek
G+A / 900.05
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25 27 992 0 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 27 992 0 2 6.73
Şut7%29 isabet
Kilit pas13
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan58%38
Müdahale25
Faul2918 kazanılan
İlk 111116 yedek
G+A / 900.18
Kart71
2023/24 31 2.612 3 3 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 31 2.612 3 3 6.89
Şut22%50 isabet
Kilit pas19
Drible29%50 başarı
İkili kazanılan201%49
Müdahale86
Faul6366 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131
G+A / 900.21
Kart10
2022/23 33 2.593 3 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 33 2.593 3 1 6.84
Şut38%34 isabet
Kilit pas25
Drible37%58 başarı
İkili kazanılan196%50
Müdahale63
Faul5163 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11312 yedek
G+A / 900.14
Kart121
2021/22 29 1.857 1 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 29 1.857 1 0 6.85
Şut21%14 isabet
Kilit pas14
Drible44%61 başarı
İkili kazanılan159%49
Müdahale54
Faul5741 kazanılan
İlk 111910 yedek
G+A / 900.05
Kart51
2020/21 26 1.686 2 3 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 26 1.686 2 3 6.77
Şut24%33 isabet
Kilit pas22
Drible29%62 başarı
İkili kazanılan142%46
Müdahale41
Faul4750 kazanılan
İlk 11233 yedek
G+A / 900.27
Kart82
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 113527 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 48 3-4-2-1 — 4 4-3-3 — 4 4-4-2 — 3 3-4-3 — 2 4-2-2-2 — 1 62 maç
  • 4-2-3-148%77
  • 3-4-2-14%6
  • 4-3-34%6
  • 4-4-23%5
  • 3-4-32%3
  • 4-2-2-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 MaykeMayke 1 J. LópezJ. López Natividad 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 SC BragaH 1-2 0 0
29.08.2026 Santa ClaraH 1-1 0 0
02.05.2026 PalmeirasA 1-1 13 6.6
19.04.2026 FluminenseH 2-3
11.04.2026 Atletico-MGH 1-0
05.04.2026 FlamengoA 3-1 1
02.04.2026 RemoH 2-0
26.02.2026 Vasco DA GamaH 2-1 12 7.0
04.02.2026 Sao PauloH 1-1 70 1 2 6.9
28.01.2026 Chapecoense-scA 4-2 78 1 1 6.6
03.12.2025 JuventudeA 0-3 14 6.5
29.11.2025 Sport RecifeH 3-0 35 1 6.6
25.11.2025 InternacionalA 1-1 45 6.6
20.11.2025 MirassolH 1-1 80 7.2
16.11.2025 PalmeirasH 1-0 88 6.7
09.11.2025 FlamengoA 3-2 72 2 7.2
07.11.2025 PalmeirasAC 2-0 87 1 6.6
01.11.2025 Fortaleza ECH 1-1 90 1 7.6
21.10.2025 VitoriaH 0-1 85 1 6.9
16.10.2025 CorinthiansH 3-1 86 1 3 8.2
05.10.2025 CearaA 3-0 90 2 7.3
02.10.2025 GremioH 1-1 90 3 7.3
28.09.2025 RB BragantinoA 2-2 90 1 7.2
21.09.2025 Sao PauloH 1-0 90 1 6.6
14.09.2025 Atletico-MGA 1-1 106 7.0
31.08.2025 FluminenseH 0-0 90 1 7.5
17.08.2025 Vasco DA GamaH 0-6 71 6.3
10.08.2025 CruzeiroA 1-2 52 6.9
04.08.2025 JuventudeH 3-1 18 7.3
26.07.2025 Sport RecifeA 2-2
24.07.2025 InternacionalH 1-2 45 1 6.7
19.07.2025 MirassolA 3-0 75 6.6
16.07.2025 FlamengoH 1-0 66 6.9
12.06.2025 Fortaleza ECA 2-3 85 1 7.0
01.06.2025 BotafogoH 0-1 89 1 7.5
25.05.2025 VitoriaA 0-1 90 7.2
18.05.2025 CorinthiansA 1-0 63 6.9
12.05.2025 CearaH 0-0 10 6.7
08.12.2024 FluminenseH 0-1
05.12.2024 CruzeiroA 1-2
27.11.2024 BotafogoH 1-3
23.11.2024 Atletico GoianienseA 0-1 16 6.5
20.11.2024 BahiaA 1-2
09.11.2024 GremioH 1-0 13 1 6.6
04.11.2024 CorinthiansA 2-0
26.10.2024 Fortaleza ECH 2-2 68 6.7
20.10.2024 JuventudeA 3-5 32 6.3
05.10.2024 RB BragantinoA 0-0
22.09.2024 Vasco DA GamaA 0-1 18 6.7
01.09.2024 Atletico ParanaenseA 0-2
18.08.2024 Sao PauloH 2-1 89 1 6.9
04.08.2024 InternacionalA 1-1 23 1 6.9
27.07.2024 VitoriaH 0-2
25.07.2024 FluminenseA 1-0 90 6.9
21.07.2024 CruzeiroH 2-0 75 1 1 7.0
18.07.2024 BotafogoA 1-0
01.07.2024 CorinthiansH 2-0 45 1 6.9
27.06.2024 Fortaleza ECA 3-0 90 6.6
23.06.2024 JuventudeH 3-1 90 1 2 7.2
21.06.2024 RB BragantinoH 2-1 56 6.6
ŞUT5
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
51' · xG 0.065 41' · xG 0.076 34' · xG 0.119 45' · xG 0.395 · GOL 42' · xG 0.031
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%60) Açık oyun — 2 (%40) 5 şut
  • Korner3%60
  • Açık oyun2%40
Vücut bölgesine göre
Kafa — 2 (%40) Sol ayak — 2 (%40) Sağ ayak — 1 (%20) 5 şut
  • Kafa2%40
  • Sol ayak2%40
  • Sağ ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 4 %80
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 184 maç
Santos 36maç 2025–2026
Alverca 2maç 2026
Palmeiras 146maç 2020–2024
Bahia 2017–2018
Londrina 2015–2016
Coritiba 2012–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-01 Santos Ze Rafael
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Sport Club do Recife %50 2026-07-29
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Serie A2024 · Palmeiras 1kırmızı · 18 maç
🟨 Serie A2023 · Palmeiras 10sarı · 31 maç
🟨 Serie A2022 · Palmeiras 11sarı · 33 maç
🟥 Serie A2021 · Palmeiras 1kırmızı · 26 maç
🟨 CONMEBOL Libertadores2020 · Palmeiras 3sarı · 12 maç
🟥 Serie A2020 · Palmeiras 1kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1902 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.5Serie A 2025
PERFORMANS42.81902 dk
KARARVeri yetersiz51/100
FORM TRENDİStabil+0.0
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 60.8
Box-to-box orta saha 59.6
Derinden oyun kurucu 54.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %56
Dakika %87
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %63
Dakika %89
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 70.9 76 93
Kilit pas / 90 1.55 1.8 86
Asist / 90 0.52 0.28 100
Müdahale / 90 2.07 1.8 100
Ortalama rating 6.78 7.2 94
Gol / 90 0.52 0.22 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam