Portugal · Midfielder
João Pedro Salazar da Graça
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas22.47 / 90
Başarılı dripling22.47 / 90
Kazanılan ikili44.93 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
2.470.37
Kazanılan ikili
4.935.52
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Segunda LigaNone · Portugal
🏆
Premier League International CupNone · Europe
🏆
Segunda Liga2021/2022 · Portugal
🏆
Premier League International Cup2016/2017 · Europe
🏆
Segunda Liga2015/2016 · Portugal
🥈
Segunda LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2015/2016 · Portugal · 2nd Place
🥈
Segunda Liga2013/2014 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
18
73
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan4%57
2024/25
19
489
1
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan30%37
Müdahale15
Faul1310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11316 yedek
G+A / 900.18
Kart1
2023/24
32
1.221
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas14
Drible12%36 başarı
İkili kazanılan94%43
Müdahale39
Faul4328 kazanılan
İlk 111418 yedek
Kart10
2022/23
18
507
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale13
Faul107 kazanılan
İlk 11414 yedek
G+A / 900.18
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 11333 yedek girdi
KART1
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%43
- 3-4-314%40
- 3-4-2-12%6
- 4-3-32%6
- 4-1-4-11%3
- 4-4-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | EstorilA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | EstrelaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2026 | TondelaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | FamalicaoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | FC PortoA | 1-0 | 0↑ | – | – | ||
| 16.02.2026 | MoreirenseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | Casa PiaH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | Sporting CPA | 4-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | GuimaraesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | AVSA | 1-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | AlvercaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | EstorilH | 0-4 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | EstrelaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | TondelaH | 3-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | FamalicaoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | BenficaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | FC PortoH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | MoreirenseA | 3-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | NacionalA | 3-3 | 25↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.05.2025 | EstrelaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | GuimaraesA | 3-0 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 18.04.2025 | Santa ClaraH | 1-1 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | MoreirenseA | 0-2 | 21↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.04.2025 | BoavistaH | 0-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | Casa PiaA | 2-1 | 59 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | BenficaH | 2-3 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | EstorilA | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | AVSH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 10.02.2025 | AroucaA | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 03.02.2025 | FC PortoH | 2-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | FarenseA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Sporting CPH | 0-3 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 27.10.2024 | BenficaA | 5-0 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | AroucaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | FC PortoA | 2-0 | 53↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2024 | FarenseH | 1-0 | 15↑ | 1 | 7.2 | ||
| 09.08.2024 | Sporting CPA | 3-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2024 | BenficaH | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2024 | GuimaraesH | 2-1 | 84 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2024 | VizelaA | 1-1 | 32↑ | – | 7.2 | ||
| 19.04.2024 | AroucaH | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 14.04.2024 | EstrelaA | 2-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | GIL VicenteH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | BoavistaA | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 16.03.2024 | FarenseA | 1-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 09.03.2024 | SC BragaH | 0-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | MoreirenseA | 0-0 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | Sporting CPH | 3-3 | 64 | – | 6.2 | ||
| 16.02.2024 | FamalicaoA | 2-1 | 55 | – | 6.9 | ||
| 11.02.2024 | Casa PiaH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 03.02.2024 | FC PortoA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2024 | EstorilH | 1-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 21.01.2024 | ChavesA | 0-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2024 | BenficaA | 4-1 | 58 | 1 | 6.6 | ||
| 23.12.2023 | GuimaraesA | 1-0 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 16.12.2023 | VizelaH | 1-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 10.12.2023 | AroucaA | 2-2 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 02.12.2023 | EstrelaH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | GIL VicenteA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | BoavistaH | 2-0 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€300K
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Primeira Liga2023 · Rio Ave
10sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 73 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.1Primeira Liga 2025
PERFORMANS53.073 dk
KARARVeri yetersiz42/100
ROL UYUMU2025
Numara 10
45.8
İleri sekiz
40.1
Derinden oyun kurucu
38.6
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 62/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%82
Dakika
%24
Değer / getiri
%85
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%80
Dakika
%36
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.47
2.4
100
Ortalama rating
6.5
7.3
89
Performans skoru
53
76
70
Başarılı drible / 90
2.47
2
100
Pas hacmi / 90
50.55
55
92
Asist / 90
0
0.35
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas ZelarayánBelgrano Cordoba · 33
%95
3gol
2asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Sondre ØrjasæterTwente · 22
%78
3gol
6asist
76scout
Eredivisie
Amine HaritIstanbul Basaksehir · 28
%72
2gol
3asist
67scout
€5.00M
Süper Lig
Charles De KetelaereAtalanta · 24
%64
3gol
5asist
68scout
€35.00M
Serie A
Luciano AcostaFC Dallas · 31
%63
5gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Yann GbohoToulouse · 24
%62
8gol
4asist
66scout
€15.00M
Ligue 1
Ángel Di MaríaRosario Central · 37
%60
6gol
3asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Sondre ØrjasæterSarpsborg 08 FF · 22
%60
2gol
2asist
71scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum