LİGEkstraklasa
BU SEZON1G · 1A
Gol10.54 / 90
Asist10.54 / 90
Şut31.61 / 90
Kilit pas21.07 / 90
Kazanılan ikili10.54 / 90
Rating6.95
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.540.00
Kilit pas
1.073.10
Kazanılan ikili
0.5413.97
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
UEFA Europa League2020 · BSC Young Boys · 9 maç
6gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Schweizer Pokal2022/2023 · Switzerland
🏆
Super League2022/2023 · Switzerland
🏆
Super League2020/2021 · Switzerland
🏆
Super League2019/2020 · Switzerland
🏆
Schweizer Pokal2019/2020 · Switzerland
🏆
Super League2018/2019 · Switzerland
🏆
Super League2017/2018 · Switzerland
🥈
Serie B2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2017/2018 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
2
168
1
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan1%7
Faul3
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 112
G+A / 901.07
2024/25
5
58
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan9%64
Müdahale1
Faul21 kazanılan
2023/24
8
183
0
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan10%50
Müdahale3
Faul33 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1126 yedek
G+A / 900.49
2022/23
7
395
4
2
7.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas10
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan22%48
Müdahale3
Faul14 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 1152 yedek
G+A / 901.37
2021/22
15
240
0
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan21%43
Müdahale1
Faul63 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11114 yedek
G+A / 900.38
2020/21
9
770
4
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas9
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan51%47
Müdahale3
Faul1911 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 119
G+A / 900.58
Kart21
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 11625 yedek girdi
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-312%46
- 3-5-25%19
- 3-4-2-14%15
- 4-3-1-22%8
- 4-3-2-12%8
- 3-1-4-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ46 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2025 | HibernianH | 3-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.08.2025 | HibernianA | 1-2 | 78 | 1 | 1 | 2 | 7.3 |
| 07.11.2024 | Dinamo MinskH | 4-0 | 30↑ | – | 7.0 | ||
| 24.10.2024 | TSC Backa TopolaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | Real BetisH | 1-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 15.08.2024 | BrondbyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2024 | BrondbyA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2023 | RB LeipzigA | 2-1 | 62 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.11.2023 | FK Crvena ZvezdaH | 2-0 | 74 | 2 | 7.2 | ||
| 07.11.2023 | Manchester CityA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2023 | Manchester CityH | 1-3 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2023 | FK Crvena ZvezdaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2023 | RB LeipzigH | 1-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 29.08.2023 | Maccabi HaifaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2023 | Maccabi HaifaA | 0-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 02.12.2022 | BrazilH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2022 | AnderlechtA | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.08.2022 | AnderlechtH | 0-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 11.08.2022 | KuPSH | 3-0 | 90 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 04.08.2022 | KuPSA | 0-2 | 63 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 28.07.2022 | FK LiepajaH | 3-0 | 66 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 21.07.2022 | FK LiepajaA | 0-1 | 62 | 4 | 7.2 | ||
| 14.05.2022 | AS RomaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2022 | BolognaH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2022 | SalernitanaA | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 01.05.2022 | JuventusA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2022 | AtalantaH | 1-3 | 15↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 16.04.2022 | FiorentinaA | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 10.04.2022 | UdineseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2022 | SpeziaA | 1-0 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 20.03.2022 | SampdoriaH | 0-2 | 34↑ | 2 | 6.9 | ||
| 14.03.2022 | LazioA | 1-0 | 64 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2022 | SassuoloH | 1-4 | 16↑ | 1 | 7.3 | ||
| 27.02.2022 | VeronaA | 3-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 20.02.2022 | GenoaH | 1-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 12.02.2022 | TorinoA | 1-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 06.02.2022 | NapoliH | 0-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2021 | AjaxH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.03.2021 | AjaxA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2020 | CFR 1907 ClujH | 2-1 | 95 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 03.12.2020 | AS RomaA | 3-1 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.11.2020 | CSKA SofiaA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.11.2020 | CSKA SofiaH | 3-0 | 70 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.10.2020 | CFR 1907 ClujA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.10.2020 | AS RomaH | 1-2 | 79 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 16.09.2020 | FC MidtjyllandA | 3-0 | 90 | 4 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2025 · 46 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2021
Aşil tendonu sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2020 · BSC Young Boys
1kırmızı · 9 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 168 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS76.9168 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%95
Dakika
%62
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%94
Dakika
%45
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Johannes NúñezKFUM Oslo · 29
%95
5gol
4asist
64scout
Eliteserien
Szymon WłodarczykExcelsior · 22
%86
3gol
1asist
61scout
Eredivisie
Kenny NageraRodez · 23
%84
4gol
2asist
68scout
€600K
Ligue 2
Leonardo CandelloneJuve Stabia · 28
%76
7gol
1asist
67scout
€450K
Serie B
KikasEstrela · 27
%71
6gol
1asist
65scout
Primeira Liga
Ricardo MarínGuadalajara Chivas · 27
%64
2gol
2asist
55scout
Liga MX
Taylor SilverholtIF Elfsborg · 24
%61
6gol
2asist
66scout
Allsvenskan
Roope RiskiIlves · 34
%60
4gol
2asist
58scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






