LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.12 / 90
Kazanılan ikili101.25 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 22 kaleciler
- Kurtarış 3.00 %43
- Yenen gol (az iyi) 1.25 %71
- Pas isabeti %47 %10
- Pas hacmi 37.6 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 720 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
1. DivisionNone · Norway · 2nd Place
🥈
1. Division2023 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
9
720
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan10%83
Müdahale1
İlk 1181 yedek
2025/26
29
2.438
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%88
Müdahale2
İlk 11281 yedek
2024/25
27
2.290
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan16%94
Müdahale1
İlk 11261 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11513 yedek girdi
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-330%57
- 5-4-114%26
- 3-4-2-15%9
- 3-5-22%4
- 5-3-22%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | StartA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2026 | LillestromA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.07.2026 | Bodo/GlimtH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.05.2026 | TromsoH | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 25.05.2026 | RosenborgH | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | BrannA | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 10.05.2026 | VikingH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | ValerengaA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.11.2025 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 8 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | BrannA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | HaugesundH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Kristiansund BKH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | StromsgodsetA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | FredrikstadH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | ValerengaA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | VikingH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | TromsoA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2025 | Ham-KamH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | MoldeH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | BryneA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.08.2025 | RosenborgH | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2025 | Kristiansund BKA | 0-5 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.07.2025 | BrannH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.07.2025 | HaugesundA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 06.07.2025 | BryneH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.06.2025 | MoldeA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.06.2025 | StromsgodsetH | 5-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.06.2025 | RosenborgA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.05.2025 | ValerengaH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2025 | FredrikstadA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | TromsoH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2025 | Ham-KamA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.04.2025 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.04.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | VikingA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.03.2025 | SandefjordH | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | SandefjordA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | HaugesundH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | ODD BallklubbA | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2024 | MoldeH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.09.2024 | BrannA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | VikingA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2024 | LillestromH | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | TromsoH | 0-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 11.08.2024 | RosenborgH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.08.2024 | FredrikstadA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.07.2024 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.07.2024 | MoldeA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | TromsoA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.07.2024 | VikingH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 27.06.2024 | LillestromA | 2-1 | 99 | – | 6.7 | ||
| 02.06.2024 | SandefjordH | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.05.2024 | Bodo/GlimtA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.05.2024 | ODD BallklubbH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.05.2024 | RosenborgA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.05.2024 | FredrikstadH | 1-4 | 90 | – | 5.3 | ||
| 05.05.2024 | HaugesundA | 0-1 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-11
Lillestrøm SK
→
KFUM Oslo
?
Lillestrøm SK
→
KFUM Oslo
?
2021-08-10
Stjørdals-Blink
→
Lillestrøm SK
End of loan
Stjørdals-Blink
→
Lillestrøm SK
End of loan
2021-05-12
Lillestrøm SK
→
Stjørdals-Blink
loan transfer
Lillestrøm SK
→
Stjørdals-Blink
loan transfer
2020-12-31
Grorud
→
Lillestrøm SK
End of loan
Grorud
→
Lillestrøm SK
End of loan
2020-01-23
Lillestrøm SK
→
Grorud
loan transfer
Lillestrøm SK
→
Grorud
loan transfer
2019-12-31
Grorud
→
Lillestrøm SK
End of loan
Grorud
→
Lillestrøm SK
End of loan
2018-01-08
Lillestrøm SK
→
Grorud
loan transfer
Lillestrøm SK
→
Grorud
loan transfer
2017-12-31
Levanger
→
Lillestrøm SK
End of loan
Levanger
→
Lillestrøm SK
End of loan
2017-08-04
Lillestrøm SK
→
Levanger
loan transfer
Lillestrøm SK
→
Levanger
loan transfer
2015-01-01
Lillestrøm Yth.
→
Lillestrøm SK
-
Lillestrøm Yth.
→
Lillestrøm SK
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 2438 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.2Eliteserien 2025
PERFORMANS47.82438 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİStabil-1.5
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
62.0
Kurtarıcı kaleci
51.7
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 40/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 62 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%44
Dakika
%88
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%55
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
37.33
38
98
Performans skoru
72.7
76
96
Ortalama rating
7.25
7.2
100
Kurtarış / 90
3.33
3.2
100
Dakika güvenliği
12
80
15
Yenen gol / 90
1
1.3
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.12. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nahuel LosadaLanus · 32
%95
0gol
0asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Jari De BusserGO Ahead Eagles · 26
%93
0gol
0asist
70scout
Eredivisie
Brad StuverAustin · 34
%80
0gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Álex RemiroReal Sociedad · 30
%75
0gol
0asist
57scout
€14.00M
La Liga
Ron-Thorben HoffmannEintracht Braunschweig · 26
%74
0gol
0asist
68scout
€1.00M
2. Bundesliga
Demba ThiamMonza · 27
%65
0gol
0asist
69scout
Serie B
Andre BlakePhiladelphia Union · 35
%64
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Marko DmitrovićEspanyol · 33
%60
0gol
0asist
67scout
€800K
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum