LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating7.41
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 20 kaleciler
- Kurtarış 4.02 %84
- Yenen gol (az iyi) 1.26 %37
- Pas isabeti %71 %37
- Pas hacmi 38.5 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 358 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA European Championship2024 Germany · Europe
🏆
Copa del Rey2019/2020 · Spain
🏆
Super Cup2015/2016 · Spain
🥈
Segunda División2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2014/2015 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
37
3.328
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%88
Müdahale1
Ofsayt1
İlk 1137
2024/25
58
4.102
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan16%94
Müdahale1
İlk 114612 yedek
2023/24
45
3.996
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan13%100
Faul15 kazanılan
İlk 1145
Kart21
2022/23
46
4.140
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan13%81
Müdahale1
İlk 1146
Kart1
2021/22
46
3.612
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%100
İlk 11406 yedek
Kart1
2020/21
46
4.055
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%82
İlk 11451 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 1121937 yedek girdi
KART5
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-157%24
- 4-3-351%21
- 4-4-251%21
- 4-2-3-143%18
- 4-1-3-220%8
- 4-3-1-217%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Celta VigoH | 0-0 | 90 | 0 | 7.4 | ||
| 29.08.2026 | EspanyolH | 2-1 | 89 | 0 | 6.1 | ||
| 26.08.2026 | Real MadridA | 4-1 | 88 | – | 7.9 | ||
| 21.08.2026 | Real BetisA | 1-0 | 91 | – | 8.2 | ||
| 17.05.2026 | ValenciaH | 3-4 | 91 | – | 6.0 | ||
| 14.05.2026 | GironaA | 1-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | Real BetisH | 2-2 | 86 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2026 | SevillaA | 1-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | Rayo VallecanoA | 3-3 | 94 | – | 6.5 | ||
| 22.04.2026 | GetafeH | 0-1 | 93 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | AlavesH | 3-3 | 91 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | LevanteH | 2-0 | 92 | – | 7.9 | ||
| 20.03.2026 | VillarrealA | 3-1 | 86 | – | 7.9 | ||
| 15.03.2026 | OsasunaH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | Atletico MadridA | 3-2 | 85 | – | 8.9 | ||
| 28.02.2026 | MallorcaA | 0-1 | 91 | – | 7.0 | ||
| 21.02.2026 | OviedoH | 3-3 | 93 | – | 5.2 | ||
| 14.02.2026 | Real MadridA | 4-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | ElcheH | 3-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Athletic ClubA | 1-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | Celta VigoH | 3-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | BarcelonaH | 2-1 | 90 | – | 8.5 | ||
| 09.01.2026 | GetafeA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | Atletico MadridH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | LevanteA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.12.2025 | GironaH | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 06.12.2025 | AlavesA | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 30.11.2025 | VillarrealH | 2-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.11.2025 | OsasunaA | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.11.2025 | TürkiyeH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2025 | GeorgiaA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | ElcheA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | Athletic ClubH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | SevillaH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.10.2025 | BulgariaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | GeorgiaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Rayo VallecanoH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | BarcelonaA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.09.2025 | MallorcaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.09.2025 | Real BetisA | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.09.2025 | Real MadridH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.09.2025 | TürkiyeA | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2025 | BulgariaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | OviedoA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | EspanyolH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | ValenciaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.06.2025 | PortugalA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.06.2025 | FranceH | 5-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | Real MadridA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | GironaH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2025 | Celta VigoH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Atletico MadridA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.04.2025 | AlavesA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | VillarrealA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | MallorcaH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | Las PalmasA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | ValladolidH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | Rayo VallecanoA | 2-2 | 97 | – | 6.6 |
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI2154 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %13
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2154
- Pas1566%74
- Kaleci topu aldı221%10
- Kurtarış109%5
- Top kazanma63%3
- Claim40%2
- Keepersweeper31%1
- Yumruklama26%1
- Uzaklaştırma20%1
- Korner kazandırma20%1
- Top teması16%1
PİYASA DEĞERİ€14.00M-22.2%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 282 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
2013-07-01
Bilbao U19
→
CD Basconia
-
Bilbao U19
→
CD Basconia
-
2012-07-01
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
2011-07-01
Bilbao Youth
→
Bilbao U18
-
Bilbao Youth
→
Bilbao U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3328 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.1La Liga 2025
PERFORMANS52.63328 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
85.3
Kurtarıcı kaleci
75.5
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 88 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%64
Dakika
%94
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%59
Dakika
%98
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
35.89
38
94
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Performans skoru
52.6
76
69
Kurtarış / 90
2.57
3.2
80
Yenen gol / 90
1.54
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ron-Thorben HoffmannEintracht Braunschweig · 26
%95
0gol
0asist
68scout
€1.00M
2. Bundesliga
Nahuel LosadaLanus · 32
%92
0gol
0asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Emil OdegaardKFUM Oslo · 26
%84
0gol
0asist
59scout
Eliteserien
Jari De BusserGO Ahead Eagles · 26
%76
0gol
0asist
70scout
Eredivisie
Demba ThiamMonza · 27
%72
0gol
0asist
69scout
Serie B
Robert SánchezChelsea · 28
%71
0gol
1asist
61scout
Premier League
Tim SchreiberDynamo Dresden · 23
%68
0gol
0asist
72scout
€500K
2. Bundesliga
Lars UnnerstallTwente · 35
%60
0gol
0asist
63scout
€1.50M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



SD Huesca