Jeremiah St. Juste
Netherlands · Defender

Jeremiah St. Juste

YAŞ25
BOY188
KİLO64
DOĞUM YERİUtrecht
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.04 / 90
Şut50.20 / 90
Kilit pas60.24 / 90
Başarılı dripling60.24 / 90
Kazanılan ikili1084.29 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 defanslar
Müdahale — %79 (2.07) Pas arası — %47 (1.11) Blok — %51 (0.56) İkili mücadele — %18 (%50) Pas isabeti — %64 (%85) Faul (az iyi) — %51 (0.87) 52 ORT. % 79 47 51 18 64 51
  • Müdahale 2.07 %79
  • Pas arası 1.11 %47
  • Blok 0.56 %51
  • İkili mücadele %50 %18
  • Pas isabeti %85 %64
  • Faul (az iyi) 0.87 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2264 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆 Eerste Divisie2023/2024 · Netherlands
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 1 2025 1
GolAsist
2025/26 29 2.264 0 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 29 2.264 0 1 6.70
Şut5
Kilit pas6
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan108%50
Müdahale52
Faul229 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11254 yedek
G+A / 900.04
Kart2
2024/25 36 3.232 1 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWillem II 36 3.232 1 0 6.96
Şut12%33 isabet
Kilit pas11
Drible18%53 başarı
İkili kazanılan203%59
Müdahale96
Faul2421 kazanılan
İlk 1136
G+A / 900.03
Kart4
2023/24 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 2 0 0 0
2022/23 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 2 0 0 0
2021/22 9 191 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 9 191 0 0 6.80
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan17%71
Müdahale3
Faul14 kazanılan
İlk 1127 yedek
2020/21 31 2.055 0 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 31 2.055 0 0 7.17
Şut10%20 isabet
Kilit pas3
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan132%63
Müdahale44
Faul1814 kazanılan
İlk 11238 yedek
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11614 yedek girdi
KART10
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 2 %67
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 14 4-2-3-1 — 10 3-4-3 — 7 5-3-2 — 7 3-1-4-2 — 6 4-3-3 — 5 49 maç
  • 3-4-1-214%29
  • 4-2-3-110%20
  • 3-4-37%14
  • 5-3-27%14
  • 3-1-4-26%12
  • 4-3-35%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 AnderlechtA 2-2 91 6.9
10.05.2026 Union St. GilloiseA 3-0 35 6.2
03.05.2026 GentH 1-0 96 6.7
26.04.2026 St. TruidenH 1-4
22.04.2026 Club Brugge KVA 6-1 85 5.9
18.04.2026 AnderlechtH 1-2 76 6.2
12.04.2026 Union St. GilloiseH 0-1 74 7.0
06.04.2026 GentA 1-1 90 6.5
22.03.2026 Club Brugge KVA 4-1 85 5.3
15.03.2026 AnderlechtH 1-0 94 7.5
08.03.2026 GentA 3-1 91 5.9
28.02.2026 Zulte WaregemH 2-1 87 1 7.2
22.02.2026 RAAL La LouvièreA 0-2 95 7.3
13.02.2026 GenkH 2-3 85 1 6.0
08.02.2026 AntwerpH 2-0 94 1 7.0
01.02.2026 OH LeuvenA 2-2 88 6.6
25.01.2026 KVC WesterloH 1-1 91 1 7.0
17.01.2026 Union St. GilloiseA 1-0 90 6.6
27.12.2025 DenderH 1-1 90 6.6
21.12.2025 St. TruidenA 1-0 90 1 6.9
13.12.2025 Cercle BruggeA 2-3 100 1 7.3
07.12.2025 CharleroiH 1-0 100 7.2
28.11.2025 Standard LiegeH 0-1 90 6.9
23.11.2025 GenkA 0-1 90 6.9
09.11.2025 Union St. GilloiseH 1-1 90 6.7
01.11.2025 AnderlechtA 3-1 36 6.2
25.10.2025 OH LeuvenH 1-1 1
16.08.2025 GentH 1-1 95 7.3
09.08.2025 KVC WesterloA 0-1 35 7.2
01.06.2025 TelstarH 1-3 90 6.2
29.05.2025 TelstarA 2-2 90 1 7.2
24.05.2025 DordrechtH 3-2 120 1 1 8.2
18.05.2025 NAC BredaA 1-1 45 1 6.9
14.05.2025 PEC ZwolleH 1-2 90 6.9
09.05.2025 HeraclesH 1-2 90 6.9
03.05.2025 NEC NijmegenA 1-1 90 1 7.3
27.04.2025 Fortuna SittardA 1-0 90 7.5
13.04.2025 AjaxH 1-2 90 7.3
04.04.2025 HeerenveenA 3-1 90 1 6.5
29.03.2025 Almere City FCH 0-2 90 2 7.2
16.03.2025 GO Ahead EaglesA 1-0 97 7.2
09.03.2025 UtrechtH 2-3 90 1 7.0
15.02.2025 GroningenH 1-3 90 7.2
08.02.2025 PSV EindhovenA 1-1 90 1 7.0
02.02.2025 AZ AlkmaarH 0-2 90 6.6
26.01.2025 WaalwijkA 2-0 90 6.9
18.01.2025 FeyenoordH 1-1 90 6.9
12.01.2025 TwenteA 6-2 90 6.2
22.12.2024 NEC NijmegenH 4-1 90 6.3
13.12.2024 PEC ZwolleA 0-1 90 6.9
08.12.2024 HeerenveenH 1-2 90 7.2
30.11.2024 GroningenA 2-0 90 7.0
24.11.2024 NAC BredaH 2-2 90 1 6.3
10.11.2024 AZ AlkmaarA 1-2 90 6.9
02.11.2024 TwenteH 0-1 90 6.9
27.10.2024 AjaxA 1-0 90 7.0
20.10.2024 Fortuna SittardH 0-0 90 7.6
04.10.2024 Almere City FCA 0-1 90 7.2
28.09.2024 PSV EindhovenH 0-2 90 6.6
21.09.2024 UtrechtA 3-2 90 6.2
ŞUT6
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.065 53' · xG 0.027 24' · xG 0.036 16' · xG 0.058 65' · xG 0.02 2' · xG 0.092
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%67) Duran top — 1 (%17) Açık oyun — 1 (%17) 6 şut
  • Korner4%67
  • Duran top1%17
  • Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
Kafa — 5 (%83) Sağ ayak — 1 (%17) 6 şut
  • Kafa5%83
  • Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 109 maç
KV Mechelen 29maç 2025
Willem II 36maç 2024
Utrecht 44maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-09-01 Utrecht Willem II free transfer
2020-07-01 Utrecht U21 Utrecht -
2019-07-01 Utrecht U19 Utrecht U21 -
2017-07-01 Utrecht U17 Utrecht U19 -
2016-07-01 Utrecht Youth Utrecht U17 -
2011-07-01 Ajax Youth Utrecht Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Achilles tendon problemsKadroda yok 1 maç
02.2023 Diz sakatlığıŞüpheli 27 maç
01.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 18 maç
04.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2264 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS65.62264 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 84.8
Defansif bek 83.8
Klasik stoper 81.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %64
Dakika %80
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %77
Dakika %90
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 55.3 62 89
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 65.6 76 86
Müdahale / 90 2.07 2.2 94
İkili mücadele kazanma 50.47 64 79
Ortalama rating 6.7 7.2 93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam