BU SEZON2G · 1A
Gol20.15 / 90
Asist10.08 / 90
Şut120.92 / 90
Kilit pas282.14 / 90
Başarılı dripling110.84 / 90
Kazanılan ikili554.21 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2022 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 2.14 %95
- Asist 0.08 %44
- Drible 0.84 %51
- Pas isabeti %81 %46
- Top kapma 1.46 %9
- İkili mücadele %42 %11
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1175 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2022/23
17
1.175
2
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas28
Drible11%50 başarı
İkili kazanılan55%42
Müdahale18
Faul2616 kazanılan
Penaltı1
İlk 11116 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2021/22
34
570
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%88 isabet
Kilit pas12
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan27%43
Müdahale10
Faul712 kazanılan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.16
Kart4
2020/21
28
1.115
1
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas30
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan54%42
Müdahale14
Faul1616 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111117 yedek
G+A / 900.32
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2023 | BoavistaA | 4-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.01.2023 | AroucaA | 4-0 | 74 | – | 6.2 | ||
| 13.01.2023 | Santa ClaraH | 0-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 28.12.2022 | Casa PiaH | 1-2 | 86 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 13.11.2022 | SC BragaH | 1-2 | 62 | – | 6.9 | ||
| 04.11.2022 | GIL VicenteA | 1-2 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 30.10.2022 | EstorilH | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 24.10.2022 | Rio AveA | 1-0 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 08.10.2022 | FC PortoH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 01.10.2022 | VizelaA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.09.2022 | ChavesH | 1-0 | 89 | 3 | 7.7 | ||
| 10.09.2022 | Sporting CPA | 4-0 | 76 | – | 6.5 | ||
| 04.09.2022 | FamalicaoH | 1-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 27.08.2022 | MaritimoA | 0-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 21.08.2022 | GuimaraesH | 2-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 15.08.2022 | Pacos FerreiraA | 0-3 | 70↑ | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 07.08.2022 | BoavistaH | 0-1 | 36↑ | – | 7.2 | ||
| 14.05.2022 | MaritimoA | 0-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 07.05.2022 | Sporting CPH | 2-3 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 30.04.2022 | AroucaA | 1-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2022 | MoreirenseH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | FC PortoA | 7-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | FamalicaoH | 1-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 02.04.2022 | BelenensesA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2022 | SC BragaH | 1-2 | 13↑ | – | 7.2 | ||
| 12.03.2022 | EstorilA | 2-0 | 24↑ | 1 | 7.2 | ||
| 05.03.2022 | BenficaH | 1-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 27.02.2022 | VizelaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2022 | Santa ClaraA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2022 | BoavistaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | Pacos FerreiraA | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 30.01.2022 | TondelaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | GIL VicenteA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2022 | GuimaraesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2022 | MaritimoH | 1-2 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 29.12.2021 | Sporting CPA | 3-2 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 18.12.2021 | AroucaH | 1-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.12.2021 | MoreirenseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2021 | FC PortoH | 0-3 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 27.11.2021 | FamalicaoA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2021 | BelenensesH | 2-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 01.11.2021 | SC BragaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2021 | EstorilH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2021 | BenficaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2021 | VizelaH | 0-0 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.09.2021 | Santa ClaraH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.09.2021 | BoavistaA | 1-1 | 11↑ | – | 5.9 | ||
| 29.08.2021 | Pacos FerreiraH | 0-1 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 22.08.2021 | TondelaA | 0-3 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 15.08.2021 | GIL VicenteH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.08.2021 | GuimaraesA | 0-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2021 | MoreirenseH | 1-2 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 22.04.2021 | BenficaH | 1-5 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 18.04.2021 | FamalicaoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2021 | GuimaraesH | 3-0 | 80 | 1 | – | 7.5 | |
| 02.04.2021 | NacionalA | 1-5 | 86 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 20.03.2021 | FC PortoH | 1-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 13.03.2021 | Santa ClaraA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.03.2021 | TondelaH | 3-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.02.2021 | MaritimoH | 0-0 | 83 | 2 | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2022 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum